OLC شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد! – آمادگی پزشکی


نویسندگان: استوارت اولسون و هروی لاووی ، بنیانگذاران OLC

در 15 ژوئن 1961 ، تنها چند سال پس از بزرگ شدن و بازی در جاده ای ماکادام به نام بلوار کلرادو ، استوارت اولسون زونا را آویخت و استوارت اولسون و همکارانش را تاسیس کرد. در دفتری که درست مقابل دبیرستان شرقی طراحی کرد ، او و کارکنانش به زودی با مجموعه ای از سفارشات مسکونی و تجاری استخدام شدند.

“ناگهان در تجارت هستید ، چه بدانید و چه ندانید!” استوارت اولسون می گوید و آن روزهای اولیه را به خاطر می آورد.

امروزه این شرکت به اصطلاح OLC تبدیل شده است شرکت Ohlson Lavoie OLC امسال که شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد ، یک شرکت مستقر در دنور است که دارای 4 دفتر معماری ، داخلی و آب است و دفترهایی در اورلاندو ، قاهره و توکیو دارد. OLC اکنون در پروژه های تفریحی ، بهداشتی و تندرستی ، مهمان نوازی و پروژه های آب تخصص دارد. در آن 60 سال ، OLC به تغییر افق دنور کمک کرده ، بر تمرینات ما تأثیر گذاشته و زندگی کارکنان ، همکاران تجاری ، مشتریان و کسانی را که در ساختمان های آن زندگی می کنند ، کار می کنند و بازی می کنند ، تغییر داده است.

در سال 1974 ، هروی لاووی به استوارت پیوست ، که سرانجام صاحب یک شرکت در شرکت با نام Ohlson Lavoie Corporation شد. هروی ، فارغ التحصیل اخیر دانشکده معماری ، اکنون در عنصر خود بود. هروی در مورد اینکه چرا معمار شد می گوید: “در 15 سالگی ، دیدم که چگونه کلیسای جدید من ساخته می شود و فکر کردم می توانم این کار را انجام دهم و از آن لذت ببرم.”

تأکید بر تفریح

در ابتدا ، استوارت و هروی گروه کوچکی از کارکنان را که بر طراحی ساختمانهایی که نیازهای مشتریان آنها را برآورده می کرد ، متمرکز کردند. این کمیسیون ها با ایجاد روابط موجود ، مانند روابطی که در مسابقات تنیس ایستاده استوارت در روزهای پنجشنبه ساعت 3 بعد از ظهر ایجاد شد ، ایجاد شد. به طرز شگفت انگیزی ، علیرغم بحران نفتی در دهه 70 و اوایل دهه 80 که دنور را به شدت تحت تاثیر قرار داد ، این مشاغل کوچک در حال برنامه ریزی پروژه های بزرگ و پرمخاطب بود. از جمله آنها می توان به برج های Park Place و Country Club در نزدیکی بلوار اسپیر ، چند برج مسکونی در امتداد پارک Cheesman و نیم دوجین طبقه بلند برای خانواده نویسنده در تقاطع خیابان I-25 و بلوار کلرادو اشاره کرد که پنج تای آنها هنوز پابرجا هستند. OLC یک شرکت کوچک با اعتبار زیاد پروژه ها بود. یکی از آن دوره های تنیس دیرهنگام باعث شد که OLC اولین باشگاه پزشکی مستقل و چند منظوره خود را ایجاد کند که اکنون به نام باشگاه ورزشی اینورنس کلرادو شناخته می شود.

از موفقیت و روابط ایجاد شده با این پروژه ، OLC مستقیماً وارد صنعت تناسب اندام و تفریح ​​شده است. همانطور که هروی وظیفه را بر عهده داشت ، از آن زمان این شرکت متخصص و متخصص تناسب اندام و تفریح ​​شده است. او و دیگران نویسندگان مقاله هایی در زمینه طراحی تخصصی برای سازمان هایی مانند IHRSA ، NIRSA ، انجمن تناسب اندام سلامت و پارکها و بخشهای تفریحی. کارکنان OLC به عنوان متخصص طراحی در کنوانسیون ها و سمینارهای صنعتی به طور منظم شرکت می کنند و صحبت می کنند.

این تغییر در صنعت – سفر – تغییرات بزرگی را به همراه داشته است. تا قبل از سال 1984 ، OLC هیچ گونه طراحی طراحی خارج از ایالت کلرادو نداشت. خوشبختانه ، کار در خارج از کشور در این مدت به OLC کمک کرد تا از کندی های اقتصادی گاه به گاه که در دهه 1970 و 1980 دنور را تحت تاثیر قرار داده بود ، غلبه کند (شعار AIA برای 1975 “زنده ماندن در بیست و پنج!”). به نظر می رسید که همیشه در برخی از مناطق یک منطقه توسعه داغ وجود داشته است … و در جایی که اقتصاد داغ بود ، باشگاه هایی در حال ساخت بودند: دالاس در اوایل دهه 80 ؛ واشنگتن دی سی در اواسط دهه 1980 ؛ آتلانتا در اواخر دهه 80. در سال 1988 ، OLC سفر به ژاپن و کار در ژاپن را آغاز کرد ، که گاهی اوقات به منبع مهمی از کار در مرکز طراحی تخصصی OLC آمریکایی تبدیل می شد ، بنابراین منبع ثابت تجارت و همچنین مسافرت و موارد دیگر بود.

سازگاری با فناوری های جدید

یکی دیگر از تغییرات عمده در آن 60 سال ، فناوری مورد استفاده معماران بود. اگرچه انتظار می رفت که هر معماری اصول طراحی دست را در اوایل دهه 1980 بداند ، اما تکنیک ها و روش ها برای معماران به شدت تغییر کرده و ظاهراً یک شبه تغییر کرد.

“من به یاد دارم که ما اولین ماشین حساب دستی خود را در سال 1974 گرفتیم. به زودی ، اولین دستگاه کپی خود ما آمد. پس از آن دستگاه فکس ، تلفن چند خطی ، سیستم پیام رسانی صوتی ، دستگاه Kroy و Letraset آمد. با این حال ، از اواسط تا اواخر دهه 80 ، مشخص شد که سیستم های اساسی حرفه ما به طرز فکر متفاوتی نیاز دارد و ما باید به آن ادامه دهیم. در وهله اول ، ما تعدادی از دستاوردهای تکنولوژیکی را پذیرفتیم و با آماده سازی عناصر همپوشانی ، Master Spec ، Con-doc ، پایه های جدیدی را شکستیم و در نهایت CAD اجتناب ناپذیر را پذیرفتیم. “

بلافاصله پس از آن ، تبادل ناگهانی چیپست های سریعتر ، اینترنت ، ایمیل و سیستم های ابری انجام شد. امروزه ما از گرافیک و نرم افزار BIM مانند Revit ، Enscape ، Bluebeam ، Sketchup ، AutoCAD و دیگران برای برقراری ارتباط ، طراحی ، مستندسازی و ارائه استفاده می کنیم. اغلب ، لپ تاپ همه ابزار طراحی ما است. کشیدن جداول ، لبه های مستقیم و طومارهای چاپ قدیمی فقط یک خاطره نوستالژیک است.

پروژه های مهم

OLC ، با پروژه های محلی و کارکنان کوچک ، سرانجام خدمات خود را در دهه 1980 گسترش داد و با افزودن دفاتر در اورلاندو ، توکیو و قاهره برای خدمت به مشتریان محلی به این مهم دست یافت. با تشخیص اینکه نیازهای منحصر به فرد و ویژه مشتریان ما نیاز به خدمات تخصصی دارد ، ما همچنین یک بخش طراحی آب و یک بخش طراحی داخلی را در طول مسیر اضافه کردیم.

در چند سال گذشته ، OLC انواع امکانات بهداشتی و تندرستی ، مهمان نوازی ، تفریح ​​و آب را طراحی کرده است. پروژه های مهم عبارتند از:

  • مرکز اجتماعات دره استس ، پارک استس ، کلرادو
  • ساختمانهای بیشتر برای مرکز پزشکی سنت فرانسیس در کیپ ژیراردو ، میزوری
  • اضافات و بازسازی در باشگاه ورزشی نیوتاون در نیوتاون ، پنسیلوانیا
  • باشگاه باشگاه تنیس و ترشی بال جدید برای باغهای پالم بیچ ، فلوریدا
  • باشگاه عملکرد جدید نونا در اورلاندو ، فلوریدا
  • بازسازی لابی و اتاق هتل Doubletree by Hilton در دنور
  • مرکز سلامتی مرکز پزشکی منطقه ای هنکاک در گرینفیلد ، ایندیانا
  • پروژه سلامتی Deepak Chopra
  • چندین پروژه پذیرایی برای توسعه دهنده معتبر پارک موضوعی در فلوریدا

حتی امروزه ، شرکت ما بر نیازهای مشتریان ما تمرکز می کند و به ویژه بر پروژه هایی تمرکز می کند که جوامع ما را سالم نگه می دارند-از مراکز سلامتی کامل خدمات گرفته تا استخر محله شما. مدیران و کارکنان ما این امتیاز را دارند که در 60 سال گذشته در تعدادی از پروژه های هیجان انگیز و تغییر دهنده زندگی کار کنند. ما از مشتریان ، مشاوران ، کارشناسان صنعت ، پیمانکارانی که طرح های ما را طراحی کرده اند و افرادی که در این راه با آنها ملاقات کرده ایم تشکر می کنیم.

اگر به گذشته خود فکر کنیم ، می توانیم در تبلیغات تجاری ادعا کنیم “ما چیزی آموختیم”. این همچنین تمرکز ما را بر آنچه در جهان تغییر مداوم مهم است ، تقویت می کند: روابط ، مراقبت ، طراحی خوب و باز بودن.

استوارت اولسون و هروی لاووی ، FMFA ، بنیانگذاران اصلی شرکت معماری 60 ساله Ohlson Lavoie Corporation یا OLC هستند که امروزه شناخته شده است.

برای آشنایی بیشتر با OLC اینجا را کلیک کنید. توجه: هروی لاووی عضو هیئت مدیره وزارت امور خارجه است.

دیدگاهتان را بنویسید