Hearts Healthy Power Fit Places


قلب و نوار قلب در زمینه نارنجی

ماه فوریه ماه قلب آمریکاست و زمان بهتری برای قدردانی از مزایای تناسب اندام قلبی عروقی و داشتن قلب قوی وجود ندارد! بیماریهای قلبی مهمترین علت مرگ و میر بیماریهای مزمن در ایالات متحده است که از هر چهار مرگ یک نفر را شامل می شود1به تناسب اندام قلبی نه تنها نقش مهمی در کاهش مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی دارد ، بلکه خطر بیماری های عروق کرونر قلب ، فشار خون بالا ، دیابت و سکته مغزی را نیز کاهش می دهد.2به

وقتی به آمادگی قلبی عروقی فکر می کردم ، شباهت قابل توجهی با تجربه اخیرم در تکمیل چندین پروژه بهبود خانه پیدا کردم. در چند ماه کوتاه ، خانه من به آبگرمکن جدید ، سیستم AC و به روز رسانی عایق قابل توجه نیاز داشت. اگرچه این سیستم ها معمولاً به خوبی مورد توجه قرار نمی گیرند ، اما برای زندگی روزمره و کیفیت زندگی من مهم هستند. تمرکز من می تواند بر لذت کار و بازی در دیوارهای یک خانه راحت ، منعطف و کارآمد باشد.

توانایی قلبی عروقی توانایی قلب و رگ های خونی شما برای رساندن اکسیژن به سراسر بدن به ماهیچه های فعال است. ما این را نمی بینیم و به عنوان یک آبگرمکن یا سیستم تهویه مطبوع می توانیم آن را بدیهی تلقی کنیم ، اما بر نحوه کار و بازی ما تأثیر می گذارد. ممکن است برای بهبود یا حفظ سیستم قلبی عروقی تلاش زیادی لازم باشد ، اما قطعاً ارزش آن را دارد! اگر قلب ما کارآمد و قوی باشد ، برای سلامتی و کیفیت زندگی ما مفید است. به طور روزانه ، آمادگی قلبی عروقی می تواند بهره وری و تمرکز ما را در محل کار افزایش دهد ، به ما انرژی بیشتری برای بازی با نوه هایمان بدهد یا نیم مایل دیگر ما را به اسکله شهر برساند.

10 برتر:٪ یا جمعیتی که از دستورالعمل های فعالیت هوازی 2020 پیروی می کنندبهترین راه برای بهبود و حفظ آمادگی قلبی عروقی ، فعالیت بدنی است که ضربان قلب شما را حداقل به شدت متوسط ​​افزایش می دهد. تنها 50 درصد از بزرگسالان در ایالات متحده گزارش داده اند که مقدار توصیه شده 150 دقیقه در هفته است. مدیسون ، WI با تخمین 65 درصد پیشرو در شاخص آمادگی جسمانی آمریکا 2020 است و لاردو ، ایالت تی اچ پایین ترین ، با تنها 34 درصد از مردم که میزان فعالیت توصیه شده را گزارش می کنند. با این اینفوگرافیک مفید ، یاد می گیرید که شدت ورزش را کنترل کنید.

انتخاب نهایی فعالیت بدنی با هر فرد است. با این حال ، منابع زیست محیطی و سیاست های جامعه به این سطوح فردی از فعالیت بدنی و در نهایت آمادگی قلبی عروقی کمک می کند یا مانع آن می شود. دسترسی به امکانات تفریحی و پارک ها برای همه چيز ساکنان فرصت های بیشتری را برای فعالیت بدنی فراهم می کنند. طبق داده های جمع آوری شده برای شاخص تناسب اندام ، 100٪ از ساکنان بوستون ، MA و سان فرانسیسکو ، CA در فاصله 10 دقیقه پیاده روی تا پارک هستند. شاخص تناسب اندام همچنین امکانات تفریحی خاصی را پوشش می دهد ، از زمین های بازی در پارک (مدیسون از 6.9 تا 10.000 نفر را در اختیار دارد) تا استخرهای عمومی شنا (اداره شده توسط کلیولند ، OH از 11 تا 100000 نفر). سیاست بزرگتر یک سیاست کامل خیابانی که زیرساخت های ایمن و زیبایی را برای پیاده روی فعال و دوچرخه سواری فراهم می کند ، می تواند راه مهمی برای افزایش فعالیت های هوازی و بهبود آمادگی جسمانی باشد. شهرهای سراسر کشور شروع به اتخاذ و اجرای سیاست های قوی از خیابان های کامل مانند نیواورلئان ، LA ، سیاتل ، WA ، سنت لوئیس کرده اند. لوئیس ، MO در بوفالو ، نیویورک.

در پایان ، من تصمیم گرفتم خانه خود را بهبود ببخشم ، اما از منابع دولتی محلی و ایالتی و برنامه های تشویقی که تصمیم مرا آسان تر کرد ، حمایت کردم. ارتقای آمادگی قلبی عروقی مناسب برای هر یک از اعضای جامعه باید به عنوان یک اولویت فردی و اجتماعی در نظر گرفته شود و همچنین خانه های خود را در فرم نگه داریم. در زیر سطح یک شهر مناسب ، قلب هر ساکن نهفته است که نشاط آن را برانگیخته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سلامت قلب و فعالیت بدنی ، منابع سلامت قلب ACSM را کشف کنید.

نویسنده: آماندا بلوچ ، دانشگاه آمهرست ماساچوست

نقل قول

  1. Virani SS ، Alonso A ، Benjamin EJ ، Bittencourt MS ، Callaway CW ، Carson AP ، و همکاران. آمار بیماری های قلبی و سکته مغزی – به روز رسانی برای سال 2020: گزارشی از نماد خارجی انجمن قلب آمریکا. جریان. 2020 ؛ 141 (9): e139 – e596.

2. Ozemek C ، Laddu DR ، Lavie CJ ، Claeys H ، Kaminsky LA ، Ross R ، Wisloff U ، Arena R ، Blair SN. به روز رسانی نقش ظرفیت قلبی تنفسی ، ورزش منظم و فعالیت بدنی در شیوه زندگی در پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی و خطرات سلامتی. Prog Cardiovasc Dis. 2018 نوامبر-دسامبر ؛ 61 (5-6): 484-490. doi: 10.1016 / j.pcad.2018.11.005. Epub 2018 ، 13 نوامبر PMID: 30445160.

دیدگاهتان را بنویسید