Fat Flush and Diet Cleanse – UltraFit Amino Diet Review

افراد مشهوری مانند بیانسه و گوئینت پالترو عاشق رژیم های پاکسازی هستند. رژیم غذایی شربت افرا و فلفل کاین، رژیم پاکسازی و سم زدایی هالیوود، رژیم لیموناد، رژیم پاکسازی روده بزرگ، طرح چربی فلاش، سرکه سیب و بسیاری دیگر توسط ستاره ها و جامعه برای کاهش وزن سریع و آسان استفاده می شود. متأسفانه، سریع و آسان معمولا موقتی است تا دائمی.

هدف از پاکسازی این است که:

افزایش منظم بودن

دستگاه گوارش خود را تمیز کنید

کاهش نفخ و پف کردگی

کاهش چربی شکم

مشکل اکثر پاکسازی ها این است که اکثر مردم به دلیل کمبود مواد مغذی احساس خستگی، ضعف و بدخلقی می کنند. علاوه بر این، وزن با افزایش 5 تا 10 پوندی به سرعت باز می گردد.

در طول بیست سالگی و چند بار در سی سالگی، خودم را به چالش کشیدم تا با انجام یک شستشو یا پاکسازی سریع چربی، آن چربی مزاحم شکم را از بین ببرم. وقتی این چالش تبدیل به یک وسواس شد، که اغلب به دلیل OCD من بود، معمولاً موفق می شدم. موفقیت امری نسبی است، اما موفقیت در ذهن من این بود که اگر من پوستی پوست‌تر به نظر می‌رسیدم و احساس می‌کردم پوست‌تر می‌شدم، موفق بودم.

پاکسازی که اغلب انجام دادم پاکسازی آلوئه ورا بود. زمانی که من در کالیفرنیا زندگی می کردم، من و دوستانم این روش را قبل از هر سفر وگاس انتخاب می کردیم. Aloe Vera Cleanse اجازه 3 وعده غذایی کوچک سالاد و سبزیجات با سس روغن و سرکه را می دهد. ما 10 دقیقه قبل از خوردن غذای خرگوش خود آب یا ژل آلوئه ورا 100% خالص می نوشیم. زمانی که خوردن سبزیجات تردمان تمام شد، در اتاق خانم ها مشغول تمیز کردن بودیم. بابت دید زیبا پوزش می طلبم نکته این است که ما پاک شدیم.

کمتر از 72 ساعت از این پاکسازی عالی گذشت، و ما پشت میزهای وگاس بودیم که جادوی خود را انجام می‌دادیم و پوست‌تر از همیشه به نظر می‌رسیدیم. متأسفانه ما معمولاً در تمام طول سفر بی حال بودیم و آب بدنمان کم بود. سطح انرژی من از 10 معمولی به 0 کاهش می یابد. من همیشه 5 پوند بیشتر از وزنی که در عرض 1 تا 2 هفته از دست داده بودم اضافه می کردم، اما مطمئناً در شلوار جین هفتم گرم به نظر می رسیدم.

یکی دیگر از پاکسازی های محبوب، پاکسازی 14 روزه آکای بری بود. دستورالعمل ها بیان می کنند که 2 قرص را قبل از صبحانه و 2 قرص را قبل از خواب میل کنید تا نفخ بدن خود را از بین ببرید و باعث مسدود شدن سیستم گوارشی شود. در طول پاکسازی 14 روزه هیچ تغییری در بدن یا وزنم مشاهده نکردم. من متوجه مقدار زیادی گاز شدم.

من همیشه به دنبال یک رژیم غذایی عالی برای پاکسازی یا کاهش چربی هستم. به نظر می رسد اکثر پاک کننده ها مانند پاک کننده آلوئه ورا یا پاک کننده آکای بری هستند. شما در تمام مدت گرسنگی می‌کشید، تغییر در بدن شما موقتی است و عوارض جانبی آن ارزش مزایای آن را ندارند.

اما، اگر بتوانید یک برنامه غذایی پیدا کنید که به عنوان یک پاکسازی چربی‌ها عمل کند و توسط یک پزشک طراحی شده باشد تا بتوانید در درازمدت چربی را از بین ببرید، چه؟ اگر زمانی که رژیم پاکسازی می‌کردید، گرسنه نبودید و واقعاً می‌توانید غذای واقعی بخورید، چه؟

چه می شد اگر می توانستید سیب زمینی و سیب و پرتقال بخورید؟

اگر می‌توانستید نان سبوس‌دار و غلات پرفیبر را با شیر بدون چربی بخورید چه می‌شد؟

اگر می‌توانستید هر میوه و تقریباً هر کربوهیدرات پیچیده‌ای را که می‌خواهید بخورید، تا زمانی که آن را با مقدار مناسب اسیدهای آمینه ضروری ترکیب کنید، چه؟

من یک بررسی در مورد رژیم غذایی UltraFit Amino کامل کردم و پس از تحقیق شخصی، صادقانه به شما می گویم که این رژیم چربی را مستقیماً از بدن شما خارج می کند. در طول روز احساس سیری خواهید کرد و با مصرف این رژیم غذایی سرشار از فیبر طبیعی، ضایعات اضافی را از بین خواهید برد.

رژیم غذایی UltraFit Amino با پیروی از یک برنامه رژیم غذایی پزشکی که توسط دکتر جو دیویس توسعه یافته است، کاهش چربی خالص را فراهم می کند. در سال 1990، دکتر دیویس یک کتاب ملی منتشر کرد که در آن توضیح می دهد چگونه با پیروی از یک برنامه تغذیه و ورزش ساده اما ساختار یافته، یک سبک زندگی سالم به دست آوریم و حفظ کنیم. دکتر دیویس از طریق این برنامه به هزاران بیمار کمک کرده است تا به اهداف سلامتی و تناسب اندام خود برسند.

هر روز 6 وعده غذایی کوچک می خورید.

هر 3 ساعت یکبار غذا خواهید خورد.

در هر وعده غذایی، کربوهیدرات های پیچیده را با 6 قرص اسید آمینه اولترافیت ترکیب می کنید.

هر مکمل اسید آمینه به طور خاص با 22 اسید آمینه 10 ماده ضروری موجود در پروتئین فرموله شده است. هر قرص خالص است و حاوی شکر، نشاسته، رنگ مصنوعی، طعم دهنده یا مواد نگهدارنده نیست. شما فقط چربی را از دست خواهید داد نه عضله، سطح انرژی خود را افزایش می دهید و هرگز احساس گرسنگی نمی کنید. برنامه رژیم غذایی UltraFit Amino را با ورزش مناسب و آب فراوان و AND ترکیب کنید

شما نظم را افزایش خواهید داد

شما دستگاه گوارش خود را تمیز خواهید کرد

شما نفخ و پف را کاهش خواهید داد

شما چربی را از بین خواهید برد

من شخصاً در کمتر از 30 روز با این برنامه 11 پوند از دست دادم و بیش از 60 روز آن را خاموش نگه داشته ام. من از موفقیتم خوشحالم و خوشحالم که به هفتم برگشتم.

رژیم لاغری سریع