7 پوشیدنی ترین روند مد پاییزی 2021


افشای Enterprise: این پست شامل پیوندهای وابسته است. ما برای خریدهای واجد شرایط کمیسیون کمی دریافت می کنیم.

اشتراک گذاری یک نگرانی است!

پاییز برای بسیاری از شیک پوستان زمان هیجان است. فصل جدید بسیاری از روندهای جدید را برای ما به ارمغان می آورد ، و روندهای مد روز پاییز فرسوده نیز از این قاعده مستثنی نیستند!

روی سبک های پوشیدنی مانند شلوار جین راحت ، خز مصنوعی و کت های کرکی با لحاف تمرکز کنید که می تواند به شما کمک کند در عین شیک بودن گرم بمانید.

اجازه دهید نگاهی به 5 روند پوشیدنی مد پاییزی بیندازیم که در تمام طول سال به شما احساس ظرافت می دهد!

شلوار جین راحت

روند مد 2021

در اینجا گرایش های پوشیدنی مد پاییزی وجود دارد که بسیار پوشیدنی هستند و می توانید آنها را در زندگی روزمره خود قرار دهید.

 • جین آرام
 • خز مصنوعی / چرم / مدل مو
 • روندهای دهه هفتاد
 • ژاکت PUFFER با لحاف
 • سر تا پا را ببافید
 • احیای دهه 1990
 • سبک بریگرتون

روند پفکی

روند نفخ اگر در پاییز 2021 داغ شود. اگر در آب و هوای سرد زندگی می کنید ، احتمالاً قبلاً آن را دارید.

من یک کت کرکی دارم ، اما به معنای واقعی کلمه هرگز آن را بیرون نمی پوشیدم زیرا در زمستان من بسیار گرم است.

با این حال ، امسال آن را برای سفر آماده می کنم ، زیرا برای کریسمس به شمال شرقی می رویم.

من باید کیف های پفی را در این روند قرار دهم ، زیرا به نظر می رسد همه جا وجود دارند. من یک کیف بزرگ MZ Wallace دارم که بسیار متورم است و همیشه مرا به سمت کیف های باد شده Bottega Veneta کشانده است.

در واقع ، من یک ترفند برای کیف پول بوتگا تهیه کردم ، زیرا من حاضر نیستم پول زیادی را برای یک کیف دستی Bottega هدر دهم. صادقانه بگویم ، من می توانستم Chanel 19. را تحمل کنم. من رویای چرم باد شده و روبان ضخیم را در Chanel 19 دارم.

من معمولاً طرفدار سرمایه گذاری روی کیف پول هستم ، اما اخیراً از زمانی که به قرنطینه رفته ایم نسبت به خرج کردن آنها بسیار محتاط هستم. من سراغ چیزهایی رفتم که می توانم به راحتی آنها را پاک کنم و واقعا تمیز کنم بدون اینکه نگران آسیب رساندن به چرم زیبای کیف طراح باشم.

روند دهه 70

دهه 1970 عمدتا بازگشت ، اما نه از نظر لباس. شما می توانید با برداشتن یک تکه از بسیاری از وسایل مرسوم ، مد روز که بسیار داغ هستند ، جلوه ای از دهه هفتاد را به کمد لباس خود اضافه کنید.

در دهه 1970 ، زنگ ها ، قهوه ای شکلاتی ، چاپ هندسی ، حاشیه ، پایه و قسمت های مرکزی وجود داشت.

به شخصه ، من برای همه هستم ، اما نمی خواهم همه ترندها را به طور همزمان بپوشم.

من از رنگ قهوه ای شکلاتی بسیار هیجان زده هستم و چند تکه را برداشتم تا ببینم در کنار آنها چه احساسی دارم.

من همیشه چاپهای پوچی هندسی دهه هفتاد را دوست داشتم و قطعاً آنها را در ظاهر روزمره خود قرار خواهم داد.

حتی صندل های پلت فرم تخت که همه دوست دارند واقعاً روندی از دهه هفتاد هستند که آنها دوباره تصور می کردند. من چند جفت دارم و سبک و قد اضافی را دوست دارم. 🙂

رنگهای قهوه ای به همراه چاپهای به سبک pucci بازمی گردند.

خز مصنوعی ، قیچی و چرم

روند دیگری که بخشی از احیای دهه 70 است ، جایگزینی خز مصنوعی ، قیچی و چرم است. ایزابل مارانت برای پاییز 2021 چرم و رنگ موی زغال اخته خود را در باند پرواز نشان داد.

چرم رنگی از بسیاری جهات سرگرم کننده به نظر می رسد. در پاییز سال 2021 ، آلبرتا فرتی جیر قهوه ای و چرم سبز را برای استفاده در باند نشان داد.

قیچی و خز مصنوعی به رنگ های مختلف از جمله در دمپایی ظاهر می شوند. من کاملاً آماده پوشیدن کفش هایی هستم که شبیه دمپایی در شهر هستند.

پرونزا شولر با دمپایی از سر تا پا لباس بافتنی خود را به نمایش گذاشت. من دوست دارم!

سر بافتنی تا انگشتان پا

بعد از مدتها حبس شدن در خانه ، فکر می کنم همه ما به تسلی عادت کرده ایم. راحتی این فصل از یک ظاهر بافتنی از سر تا پا ناشی می شود.

می توانید یک سری شلوار بافتنی را از سر تا پا یا یک ست دامن بپوشید. جیسون وو این لباس بافتنی زیبا را در هفته مد پاییز 2021 به نمایش گذاشت.

برای پاییز و پاییز ، رنگ های روشن تر از نظر سبک عالی هستند ، اما با سرد شدن فصل ها ، من فکر می کنم بافتنی قهوه ای تیره ، مشکی و خاکستری از سر تا پا رایج خواهد بود.

حتی در پاییز ، می توانید یک لباس ژاکت سرگرم کننده بپوشید.

شلوار جین گشاد

تیک توک کمی دیوانه خواهد بود که شلوارهای جین تنگ را به حاشیه بزند. فکر می کنم بعد از اینکه با لباسهای معمولی در خانه بودم ، هیچکس نمی خواست شلوار جین باریک بپوشد.

اکنون می توانید از شلوارهای شیک و زیبا مانند شلوار جین مادر ، شلوار جین پسرانه ، شلوار پا راست ، شلوار جین دوست دختر ، شلوار پهن و شلوار پهن استفاده کنید.

احیا در اواخر دهه 90

دهه نود برمی گردد و عالی است! من از طرفداران بزرگ ظاهر دهه 90 هستم ، اگرچه از افزودن آن به کمد لباس خسته شده ام.

در دهه 90 ، Clueless و دوستان همه با تاپ ، دامن های چهارخانه ، Doc Martens ضخیم و لایه ای از پیراهن های سفید زیر لباس هایشان آراسته شده بودند.

لایه بندی کردن تاپ زیر لباس برای پاییز 2021 یک روند بزرگ است. اولا جانسون نشان داد که چقدر می تواند در پاییز 2021 در باند پرواز دیوانه باشد.

من هنوز کفش های چلسی را به سبد خرید اضافه می کنم ، اما هنوز ماشه را فشار نداده ام. آنها واقعاً نام من را صدا می کنند ، اما در فلوریدا ما اغلب به اندازه کافی چکمه نمی پوشیم تا توهم را توجیه کنیم. من برای دخترم یک جفت کفش تهیه کردم و او آنها را دوست دارد!

ژاکت ها بخشی از احیای دهه 90 هستند و من قطعاً این روند شیک را در کمد لباس پاییزی خود قرار می دهم.

تاپ های کراپ و پایین کمر از روندهای بزرگ دهه 90 هستند که به شدت بازگشت کرده اند. من شوید را برای حیوانات خانگی کوچک دوست دارم زیرا واقعاً ابعاد ما را افزایش می دهد و تمام پارچه های اضافی را برش می دهد!

کسب و کار در بالا و مهمانی در پایین

مد روز کاری زوم با تأکید بر ژاکت ها ، پیراهن ها و جلیقه های اداری کاملاً جلوه می کند. شرکت خود را در بالا و شلوار پایین را در پایین بپوشید.

روند بریگرتون

بریگرتون همه کسانی را دارد که به سبک دوران Regency Era علاقه دارند. بلوز و لباس هایی با آستین های پف دار بگیرید. شنل ها در باند فرودگاه نیز عظیم بودند.

لوازم جانبی و زیورآلات موهای مروارید زنانه راهی عالی برای زیبایی هر روز بریگرتون است.

خرید آنلاین عینک آفتابی

رنگ های پاییز 2021

در اینجا برخی از رنگ های سرگرم کننده پاییزی که در این فصل داغ خواهند بود آورده شده است.

 • قهوه ای شکلاتی
 • خاک رس قرمز
 • رنگ زرد
 • بریگرتون آبی
 • فوشیا
 • سیوکا
 • برهنه
 • سرخ شدن
 • ارتش سبز
 • در درجه اول قرمز
 • جین
 • خاکستری روشن

اشتراک گذاری یک نگرانی است!

دیدگاهتان را بنویسید