3 راه آسان برای ایجاد انگیزه فوری


راههای آسان برای ایجاد انگیزه

وقتی ورزش را شروع کردم ، یکی از بزرگترین نگرانی های من این بود که چگونه بمانم و با انگیزه بمانم. نمی دانستم از کجا شروع کنم. با گذشت سالها ، من متوجه شدم که انگیزه چیزی نیست که به شما دست می دهد. این یک سوئیچ جادویی نیست که بتوانید آن را روشن کنید ، اما اگر آماده تغییر واقعی هستید ، راه های ساده ای برای ایجاد انگیزه وجود دارد!

1. چیز جدیدی را امتحان کنید!

به نظر می رسد به اندازه کافی ساده است ، اما امتحان کردن چیزی جدید (یا دوباره) می تواند بسیار ترسناک باشد. من ترس زیادی از “شکست” های گذشته داشتم ، که باعث می شد احساس کنم نمی توانم این کار را انجام دهم. ایده کاهش 10 پوند برای من غیرممکن به نظر می رسید چه برسد به 45 پوند! اما من هستم. من مجبور بودم ترس را بپذیرم ، ناراحتی را بپذیرم و به هر حال این کار را انجام دهم! شگفت انگیز است که وقتی خود را برای انجام کاری به چالش می کشید ، و در واقع انجام می دهید ، تکمیل نظر شما تغییر می کند.

دستیابی به یک هدف کوچک ، حتی به سادگی برگزاری یک تخته 10 ثانیه ای یا 5 دقیقه پیاده روی هر روز ، به شما دوز انگیزه فوری می دهد!

2. REOP inspo را بیابید

من را اشتباه نگیرید ، دخترانی که در تمام طول زندگی خود تناسب اندام داشته اند بسیار الهام بخش هستند ، اما به نظر می رسد زنانی که با وزن خود دست و پنجه نرم کرده اند بدن خود را تغییر می دهند. برای من ، دختران موجود در مجلات (اکنون فقط جریان ، ig و غیره) به نظر نمی رسیدند. درست است ، من داستان آنها را نمی دانستم ، اما داستان من فرض آن زمان همیشه لاغر بودند

من مجبور شدم یک انگیزه واقعی پیدا کنم و نمی دانستم که در آن زمان وجود داشت ، بنابراین برخی از تصاویرم را از مادرم گرفتم ، که از آنها برای الهام استفاده کردم. نه به این دلیل که کار دیگری انجام دادم ، بلکه به این دلیل بود که دیدن عکس های بدنم در آن زمان دردناک بود. من از درد روحی و روانی که در آن لحظه احساس می کردم آگاه بودم و دیگر هرگز نمی خواستم چنین احساسی داشته باشم.

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

ای کاش آن زمان زنان دیگری داشتیم که به آنها نگاه کنیم. برای دیدن اینکه زنان “عادی” توانستند وزن خود را کاهش دهند ، سالم شوند ، اعتماد ایجاد کنند و سالم ایجاد کنند. سبک زندگی. من این کار را نکردم ، اما حالا شما و این مرا خوشحال می کنید! من دوست دارم بتوانم این کار را برای شما همراه با هزاران زن که زندگی خود را با LSF تغییر داده اند انجام دهم.

اگر تا به حال این کار را نکرده اید ، به داستان من نگاهی بیندازید و تغییرات و داستان برنده سارا برنده Crop Top Crunch Time را برای انگیزه فوری افزایش دهید!

3. با زنان دیگر ارتباط برقرار کنید

#تیم LSF! آیا می دانید جامعه شگفت انگیزی از زنان وجود دارد که منتظر تشویق آنها هستند؟ تیم LSF جامعه ما از زنان تناسب اندام عشق است که گرد هم می آیند و در این سفر از یکدیگر حمایت می کنند. ما اینجا به عنوان مکانی امن برای همه زنان هستیم تا بیایند و دیوارهای خود را کنار بگذارند و به یکدیگر در ساختن کمک کنند. در مورد برخی از عمیق ترین ناامنی های خود ، بی ادب ، صادق و در برابر یکدیگر آسیب پذیر هستیم. بدون قضاوت ، فقط عشق زیادی به شما!

عاشق عرق تناسب اندام ، جامعه تناسب اندام زن ، کولاژ زنانه

مسئولیت و حمایت واقعاً کلید ایجاد یک سبک زندگی ماندگار است! ما همیشه افرادی را در خانه نداریم که به طور کامل دلیل تغییرات ما را درک کنند. اغلب ، حتی با بهترین نیت ، آنها ما را از تصمیم گیری سالم منصرف می کنند ، زیرا مناسب آنچه مناسب آنهاست نیست. اما این سفر متعلق به شماست! شما باید با زنانی که به آن دست پیدا می کنند ارتباط برقرار کنید و بر شما پیروز شوید تا بتوانید قدرت و اعتماد به نفس مورد نیاز خود را ایجاد کنید!دیدگاهتان را بنویسید