یک کامیون زباله یک اتاق غذاخوری در فضای باز را با منوهایی در داخل می کشد


مگر اینکه شما مجادله کننده ای باشید که مصمم است تا جای ممکن پارکینگ داشته باشد ، ثابت شده است که غذاخوری در فضای باز یکی از بهترین و محبوب ترین نوآوری های سیاسی در دوران همه گیری است. اما حتی در بین ما عاشقان ، همیشه یک نگرانی کوچک و آزاردهنده در پشت مغز وجود دارد: چه اتفاقی می افتد اگر وسیله نقلیه کمی بیش از حد در آن جهت حرکت کند؟

که توقف نهاییسناریوی نگران کننده ای که دیشب در روستای گرینویچ رخ داد ، هنگامی که یک کامیون وزارت بهداشت (DSNY) به یک ناهار خوری در فضای باز برخورد کرد و آن را در حدود 10 فوت کشاند. z شام داخل

این حادثه در شش بار واقع در خیابان 13. غربی و خیابان ششم ، حوالی ساعت 18:30 بعد از ظهر در هنگام شام روز دوشنبه رخ داد. یک سخنگوی پلیس گفت که راننده 30 ساله پس از جمع آوری زباله در گوشه بلوک ، هنگامی که “به طور تصادفی به یک ناهارخوری در فضای باز رفت و باعث خسارت مالی شد” از خودرو پشتیبانی کرد.

به گفته پلیس ، دو نفر که در آن زمان غذا می خوردند سوار شدند.

آنا سوکولوف ، مدیر Bar Six ، می گوید: “این تکان دهنده بود ، مطمئناً وقتی زمین را دیدم که ساختار را در جاده کشید ، مثل زمین لرزه شد.” “من نگران امنیت مشتریان و همچنین ایمنی همه افراد درگیر بودم.”

https://www.youtube.com/watch؟v=64rB8sesoDg

سوکولوف دیشب به کربد گفت که آنها “قبلاً روزنامه محلی را از نگرانی در مورد چنین احتمالی مطلع کرده بودند و از DSNY خواسته بودند که در محله هوشیار باشد.”

پلیس می گوید در این حادثه به کسی آسیبی نرسیده و احضاریه ای صادر نشده است.

جاشوا گودمن ، سخنگوی DSNY گفت: “کارگران بهداشتی در نگهداری خیابانهای ما کار بسیار دشواری دارند.”

گودمن اضافه کرد که به غیر از “برخورد بسیار جزئی” در هنگام بارش برف در فوریه سال گذشته ، هیچ مورد دیگری از این قبیل با وسیله نقلیه DSNY که او به یاد دارد رخ نداده است.

در تابستان ، اندرو کومو فرماندار سابق قانونی را امضا کرد که استفاده از فضای رستوران های شهری را حداقل تا اواسط سال 2022 تمدید می کند.

شهردار بیل دی بلاسیو قبلاً قول داده بود که رستوران ها را باز کرده و برنامه خواهرش در خیابان باز را “دائمی و در طول سال” نگه دارد. بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط Data for Progress ، دو سوم ساکنان موافقت کردند که “این شهر حق دارد خیابانهای خود را بر روی اتومبیلها ببندد و آنها را برای عابران پیاده و رستورانها باز کند.”

اریک آدامز ، نامزد شهردار دموکرات در گفتگو با Gothamist ، از ادامه و گسترش کل برنامه خیابان باز حمایت می کند: “در حالت ایده آل ، من معتقدم که رستوران های باز و برنامه های فروشگاه های باز مستقیماً در خیابان های باز ادغام شده و راهروهای واقعاً پر جنب و جوش ایجاد می کنند که به نفع آنهاست. اقتصاد محلی ما و همچنین شهر و کیفیت زندگی. “

دیدگاهتان را بنویسید