یکی از اعضای سابق باند شیکاگو با City Lightfoot City Squad از شهر تماس می گیرد


خشونت ها در شیکاگو روز سه شنبه افزایش یافت زیرا سه نوجوان در میان دوازده نفر در اطراف شهر مورد تیراندازی قرار گرفتند. پیت کلر ، عضو سابق باند شیکاگو و فروشنده مواد مخدر ، برای یافتن راه حل هایی برای بهبود جامعه خود به یک فعال شهر تبدیل شد.

کلر در The Story گفت که شهردار لوری لایت فوت از مرکز شهر شیکاگو جدا شده است. وی از وی خواست تا با سازمان های محلی که قبلاً در جنایت آزاردهنده شهر دست داشته اند ارتباط برقرار کند.

بنیانگذار Legion One Nation (ULON) می گوید: “به جای صرف این همه پول مالیات دهندگان و تلاش برای حذف صدها هزار نفر از این واحدهای تاکتیکی و دادن پول بیشتر به هیچ ، ما باید با کسانی که قبلاً این کار را انجام می دهند برخورد کنیم.” به

خشونت CHICAGO WEEKEND عصر 3 دروغ ، 39 شلیک ؛ مادری با کودکان جوان که در KNIFEPOINT کاریکاتور شده اند

در سال 2021 ، 2800 شلیک در شیکاگو انجام شد که 11 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. در تیراندازی آخر هفته در این شهر دست کم 39 نفر زخمی شدند. این زمانی اتفاق می افتد که مهلت تعیین واکسن های شهر Lightfoot تا 15 اکتبر تعیین شده است ، که باعث واکنش شدید بین نیروی انتظامی شد.

جان کاتانزارا ، رئیس اتحادیه پلیس شیکاگو کنار رفت و به افسران دستور داد مدارک پزشکی خود را به اشتراک نگذارند. او می گوید ایلینوی ، بزرگترین شهر ، آخر هفته بدون 50 درصد گشت پلیس باقی می ماند.

رئیس پلیس پلیس به اعضا می گوید که آنها با دستور سلول آموزش ندیده اند

کلر گفت تنها راه کاهش سرعت جنایت این است که با “نوزادان” شروع کنید قبل از اینکه آنها در خشونت گروهی و قاچاق مواد مخدر دخالت داشته باشند. وی افزود که باندها آثار کاغذی بر جای نمی گذارند.

لایت فوت از او خواست تا از ایده “دارایی و شکایت از آنها” عقب نشینی کند. شهردار دموکرات در ماه سپتامبر گفت امیدوار است قبل از ارائه پیشنهاد بودجه 2022 دلار ، از اقدامات قانونی علیه گروهک ها برای جلوگیری از خشونت استفاده کند.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کلر می گوید: “اکنون همه بچه ها احساس می کنند هیچ نتیجه ای برای کاری که انجام می دهند وجود نخواهد داشت.” ما قصد داریم به کودکان و افراد جوانتر حمله کنیم تا نظر خود را تغییر دهیم. ”

کلر گفت که والدین ، ​​فعالان و سایر سازمان ها در جبهه هستند که “از خستگی خسته شده اند”. او از شهردار خواست تا با آنها برای “مقابله با مشکل” در برابر “شر” در شیکاگو بپیوندد.

دیدگاهتان را بنویسید