کینزی تراپی آمریکا هفتاد و پنجمین سالگرد “بهبود با حرکت” است. – آمادگی پزشکی


واشنگتن ، دی سی – آوریل 2021: کینزی تراپی ، یکی از قدیمی ترین رشته های درمانی ، جشن 75 مین سالگرد حرفه خود را اعلام می کند.

کینزی تراپی (درمان اصلاحی سابق) ، که در میدان جنگ در طول جنگ جهانی دوم در سال 1946 ایجاد شد ، توسط ژنرال جراح آمریکایی ، نورمن تی کرک و دکتر ایجاد شد. هوارد راسک ، پیشگام اولیه در زمینه نوظهور پزشکی توانبخشی. با توجه به افزایش بقای سربازان مبتلا به بیماری یا جراحت ، تقاضای زیادی برای بازگشت سربازان به خدمت فعال وجود داشت. واحدهای اصلاحی فیزیکی اصلاحی برای بهبود این روند ایجاد شده است.

انجمن کینزی تراپی آمریکا (ACTA) ، که قبلاً انجمن توانبخشی جسمی و روانی بود ، برای حمایت از خدمات توانبخشی متخصصین ثبت شده کینزیوتراپی (RCTs) و در عین حال ارتقاء سلامت و رفاه همه مردم ، از جمله جانبازان و افراد دارای معلولیت ، تأسیس شد.

کینزی تراپی با سایر توانایی های پزشکی یا رشته های درمانی متفاوت است زیرا تمام بدن را در بر می گیردگفت کندال نوبل ، رئیس جدید منتخب ACTA. “RCT ها علاوه بر توانبخشی جسمانی ، در مورد تغییر رفتار آموزش داده و آموزش می بینند. “درمانگران کینزی در جایی که درمان سنتی به پایان می رسد ادامه می دهند – بیمار از آسیب یا بیماری به سلامت عمومی منتقل می شود.

AKTA با به رسمیت شناختن 75 سال حرفه کینزی درمانی ، برخی از ویژگی هایی را که شامل بهترین روش های آنها می شود ، برجسته می کند. این شامل:

  • ورزشهای انعطاف پذیر ، از جمله کار با افراد قطع عضو و ورزشکاران پارالمپیک
  • ورزشهای آبی
  • توانبخشی قلبی / ریوی
  • توانبخشی آموزش راننده
  • ارتوپدی
  • عصب شناسی

اساس کینزی تراپی اجرای آزمونهای اسکلتی عضلانی ، عصبی ، ارگونومی ، بیومکانیکی ، روانی و اجتماعی است که با تغییرات رفتاری و فیزیکی به پایان می رسد.

تیموتی سیلور ، رئیس سابق طب فیزیکی و توانبخشی در بیمارستان امور جانبازان مک گایر در ریچموند ، ویرجینیا ، گفت:با توجه به سابقه فیزیولوژی ورزش ، درمانگران کینزیوتراپی (RCTs) برای فوق تخصص اضافی در بسیاری از زمینه ها مناسب هستند. ما RKT هایی داریم که توانبخشی قلب و ریه ، آب درمانی ، آموزش راننده و ارزیابی عملکرد عملکردی را ارائه می دهند. با توجه به ماهیت همه کاره کینزیوتراپیست ها ، آنها برای مراقبت های بین رشته ای از بیماران مناسب هستند.

انجمن کینزی تراپی آمریکا یک سازمان غیر انتفاعی و وابسته است که متعهد به حمایت از کلیه متخصصان کینزی تراپی در سراسر کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.akta.org مراجعه کنید.

مخاطب:
کمپ کتی
مدیر اجرایی ACTA
[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید