کارآفرین فنی از حمایت رون دی سانتیس پس از آنکه روزنامه نگار بلومبرگ او را “توزیع کننده” توصیف کرد ، دفاع کرد.


دیوید ساکس ، کارآفرین فنی در مصاحبه ای با تلویزیون بلومبرگ از حمایت خود از ران دسانتیس فرماندار جمهوریخواه فلوریدا دفاع کرد.

روز سه شنبه ، Sacks در “فناوری بلومبرگ” ظاهر شد ، جایی که مدیر امیلی چانگ از مدیر عامل سابق PayPal در مورد حمایت او از “نامزد جدا شده” مانند DeSantis پرسید.

“چرا از چنین نامزد تقسیم شده ای حمایت می کنید ، به ویژه با توجه به بحران بهداشت جهانی که ما با آن روبرو هستیم؟” چانگ پرسید.

چرا به خودی خود بیشتر از [Democratic California Gov.] Gavin Newsom در آن سوی طیف؟ “کیسه ها پاسخ دادند.” من استدلال می کنم که کلماتی مانند “قطبی شدن” و “جدایی” نقطه شروع هنجاری را به دست می آورند که همه با آن موافق هستند. همه در صنعت فناوری موافق هستند زیرا همه از یک حباب اطلاعات خاص سرچشمه می گیرند و هرکسی که از این ارتدوکسی منحرف شود یک شکاف محسوب می شود. “

فیس بوک با روزنامه نگاران ، فعالان به عنوان چهره های عمومی رفتار می کند تا آزار و سرکوب را محدود کند

چانگ در ادامه حمایت ساکس از دی سانتیس را در مقابل سایر سیاستمداران کمتر بحث برانگیز زیر سال برد.

“پس چرا DeSantis به خاطر نامزدهای دیگری که می توانید برای آنها جمع آوری کمک مالی کنید ، متهم است؟ من می دانم که شما در فلوریدا سرسخت هستید ، اما DeSantis و [Miami] چانگ گفت ، شهردار سوارز ، که در واقع در دستور کار ساعت گذشته بود ، در انتهای بسیار متفاوت طیف قرار دارد.

ساکس پاسخ داد که او در واقع از سوارز حمایت می کند و توضیح داد که حمایت او از دی سانتیس از سیاست زندان او ناشی می شود.

“از نظر این که چرا من DeSantis را دوست دارم ، او اولین فرمانداری بود که این زندان های دیوانه را متوقف کرد. او سیاست بسته شدن مناسب را برای جلوگیری از آنها با وجود رسانه های متخاصم پیدا کرد. من به آن احترام می گذارم. وقتی کسی موضع درستی را در مورد موضوعی اتخاذ می کند ، با وجود رسانه ها ، من واقعاً می توانم به آن احترام بگذارم. به همین دلیل من از او حمایت می کنم. “

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

روز سه شنبه مشخص شد که ساکس در اواخر این ماه میزبان جمع آوری کمک های مالی برای DeSantis در سان فرانسیسکو بود. بلیط های جمع آوری کمک های مالی بین 2500 تا 25000 دلار است.

دیدگاهتان را بنویسید