چگونه سال جدید را با ورزش شروع کنیم


یکی از متداول ترین نذورات سال نو برای افراد ، داشتن تناسب اندام است ، اما با داشتن یک سبک زندگی دشوار ، رسیدن به این هدف دشوار می شود. به گفته UAB Medicine ، “کمتر از 8 درصد مردم نذر سال نو خود را انجام می دهند”. این یک درک دشوار است و می تواند افرادی را که برای رسیدن به اهداف سلامتی خود تلاش می کنند باز دارد ، اما ما اینجا هستیم تا بهترین نکات را برای حفظ وضوح به شما ارائه دهیم!

بنابراین چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که امسال به اهداف خود دست یافته اید؟

انتظارات واقع بینانه داشته باشید

وقتی می نشینید و لیست اهداف 2021 را مرور می کنید ، مطمئن شوید که واقع بین هستید. انتخاب “ماراتن دویدن” به عنوان هدف شما در سال ساده تر از آن است که گفته شود. در حالی که این امکان وجود دارد ، برنامه ، سطح دانش تناسب اندام و شیوه زندگی خود را در نظر بگیرید. وقتی به راه حل خود فکر می کنید ، با مراحل کوچک و قابل اندازه گیری شروع کنید. به جای تعیین هدف ، بیشتر مشخص کنید. یک مثال خوب این است که “تا فوریه تا 5 مایل کار کنید”. به دلیل چنین هدفی ، استرس کمتری خواهید داشت و هنگامی که به آن هدف رسیدید ، می توانید به اهداف بزرگتر فکر کنید.

سالم خرید کنید

اگر غذای ناسالم در خانه دارید ، می توانید به راحتی از راه دور شوید. وقتی به مغازه خواربار فروشی می روید ، از قبل فهرستی تهیه کنید. هنگام نوشتن یک لیست ، به احتمال زیاد به اقلام موجود در آن لیست پایبند خواهید بود و احتمال خرید ناگهانی نیز کمتر است. همچنین سعی کنید قبل از خرید غذای سالم بخورید. اگر با معده خالی خرید می کنید ، ممکن است بیشتر از آنچه پیش بینی می شد غذای ناخواسته بخرید.

همیشه می توانید راه اندازی مجدد کنید!

افتادن از واگن در حین تمرین طبیعی است ، اما بازگشت به واگن مهمترین قسمت برای رسیدن به اهداف است. اگر یک یا دو بار اشتباه کردید ، دوباره شروع کنید و همیشه خود را تشویق کنید. مهم است که در شروع کار یک شریک مسئولیت پذیر داشته باشید تا بتوانید در مورد ورزش و رژیم غذایی سالم با یکدیگر مشورت کنید. با وجود اینکه ما در یک بیماری همه گیر هستیم ، هنوز هم می توان شریک کاری داشت. سعی کنید از برنامه ها ، پیام های گروهی و تماس های ویدئویی برای توافق با یکدیگر استفاده کنید.

یک ورزشگاه محلی برای 10 نفر در منطقه خود پیدا کنید

هنگامی که آموزش را به عنوان مبتدی شروع می کنید ، ممکن است شروع به عضویت در باشگاه مفید باشد. سعی کنید یک سالن بدنسازی مقرون به صرفه با دوره ها و تجهیزات خوب پیدا کنید. پرداخت هزینه عضویت نیز به شما انگیزه می دهد تا آنجا که ممکن است درآمد کسب کنید و تمرین کنید.

آیا برای حفظ تناسب اندام در سال جدید به کمک نیاز دارید؟ https://fitnessfor10.com/ را بررسی کنید تا ببینید آیا سالن بدنسازی در منطقه شما وجود دارد یا خیر!

دیدگاهتان را بنویسید