“چه اتفاقی افتاده ، بریتانی مورفی” از HBO Max: 6 چیزی که ما از مستند آموختیم


بریتنی مورفی از زمان مرگ ناگهانی خود در سال 2009 س questionsالات زیادی داشت.

بر اساس گزارش پزشکان در آن زمان ، مورفی ، که هنگام مرگ 32 ساله بود ، بر اثر ذات الریه ، کم خونی و مسمومیت چند دارویی در اثر داروهای تجویزی و بدون نسخه درگذشت. مرگ او تصادفی اعلام شد.

همسر مورفی ، سیمون مونجک ، چهار ماه پس از مرگ مورفی به دلایل مشابه درگذشت.

HBO Max “چه اتفاقی افتاده ، بریتانی مورفی؟” رابطه بین مورفی و مونجک ، نظریه های توطئه برای مرگ او و وخامت سلامتی او را مورد بررسی قرار داد.

مارپیچ عمودی مورفی ظاهراً با مونجاکا ملاقات کرد. ستاره هالیوودی که در فیلم هایی مانند “بدون سرنخ” ، “8 مایل” و “دختران بالای شهر” بازی کرده است ، در راه تبدیل شدن به چیزی بزرگ بود.

در اینجا شش مورد از مستند HBO Max ، “چه اتفاقی افتاده ، بریتانی مورفی؟”

بریتانیایی مورفی قبل از مرگ غیر رسمی در 32 سالگی “نبود” ، DOC می گوید: “فقط به نظر می رسد دردناک است”

آهنگ HBO Max “What Happened، Brittany Murpy؟” رابطه بین ستاره هالیوودی و همسرش سیمون مونجک همراه با وخامت سلامتی و مرگ او را مورد بررسی قرار داد.
(عکس از جان کوپالوف / FilmMagic)

رابطه مورفی با سایمون مونجک “محدود کننده” است

مورفی و مونجک در سال 2006 با یکدیگر آشنا شدند. این دو قبل از اینکه در طی یک مراسم مخفی در سال 2007 دوباره با هم متحد شوند به سرعت از یکدیگر خواستگاری کردند.

دوستان نزدیک مورفی نگران این بودند که رابطه چگونه سریع پیش می رود و برخی حتی آن را “محدود کننده” می نامند.

لیزا ریفل ، دوست قدیمی مورفی ، در طول این مستند گفت: “یک روز تعداد او تغییر کرد ، هیچ کس نمی دانست کجا باید او را پیدا کرد.” “او ناپدید شد. سیمون او را برد. این تمام شد. او مطمئن شد که هیچ کس نمی تواند به او برسد.”

سارا همل ، روزنامه نگار در طول این مستند ادعا کرد: “سیمون و بریتانی اساساً در این خانه محبوس شده بودند.”

هامل گفت: “در نیمه های شب ، آنها این عکسهای واقعاً عجیب را گرفتند که من او را مانند یک عروسک می پوشیدم.” “او بیشتر و بیشتر در مورد ظاهر خود ناامن می شد ، بیشتر و بیشتر دچار پارانوئید می شد زیرا مردم دوست داشتند او را به او برسانند. سیمون تلفن ثابت خود را قطع کرده بود ، بنابراین تنها راه دسترسی به او این بود که [Brittany’s mother] شارون یا بریتانی از طریق سیمون بود. سایمون و بریتانی شبها دیر خوابیدند و مواد مخدر مصرف کردند ، سپس قهوه و طبقه بالا را برای بازگشت به طبقه بالا مصرف کردند. آنها به ندرت از خانه خارج می شدند. “

مونجک نه تنها ظاهراً او را از دوستان نزدیکش جدا کرد ، بلکه وقتی نماینده ، مدیر ، وکیل و در نهایت گریمور او شد ، تمام جنبه های حرفه ای او را زیر نظر داشت.

کتی ناجیمی ، بازیگر سابق فیلم ، در طول این مستند فاش کرد: “او را به محل کار برد اما منتظر ماند.” “و هر بار که وقفه ای وجود داشت ، او می رفت و با او به ماشین می رفت. این امر بیشتر و بیشتر محدود کننده می شد.”

سیمون مونجاک و بریتانی مورفی با هم ژست گرفتند.  این دو در سال 2006 قبل از تصمیم گیری در 2007 با هم ملاقات کردند. مورفی در سال 2009 و مونجک چهار ماه پس از او به دلایل مشابه درگذشت.

سایمون مونجاک و بریتانی مورفی با هم ژست گرفتند. این دو در سال 2006 قبل از تصمیم گیری در 2007 با هم ملاقات کردند. مورفی در سال 2009 و مونجک چهار ماه پس از او به دلایل مشابه درگذشت.
(عکس از مایکل بزجیان / WireImage via Getty Images)

پویایی مونجک با مادر بازیگر

به نظر می رسد شارون ، مادر مونجک و مورفی ، در ماه های پس از مرگ ناگهانی این بازیگر رابطه عجیبی داشته اند. در طول رابطه بین مورفی و مونجاک ، شارون با این زوج زندگی می کرد و پس از مرگ بازیگر “Clueless” در خانه به زندگی خود ادامه داد.

دکتر همچنین گفت که به گفته روزنامه نگار وقت رادار آنلاین ، این دو قرار بود بعد از مرگ مورفی در تختخواب مشترک باشند. گفته می شود که مونجک و شارون در حالی که دستان یکدیگر را گرفته اند ، عکاسی کرده اند. یکی از منابع داخلی در طول این مستند گفت که نتیجه نهایی به عنوان “عزاداری والدین در مقابل شوهر و مادر شوهرش” در نظر گرفته شد.

مونجک تکذیب کرد که چیزی بین آنها اتفاق افتاده است.

او در سال 2010 به مجله People گفت: “ما دوستان و خانواده صمیمی هستیم.” گفتن این وحشتناک و خنده دار است. “

برای عضویت در مجله سرگرم کننده اینجا را کلیک کنید

بریتانی مورفی و مادر شارون مورفی.

بریتانی مورفی و مادر شارون مورفی.
(عکس ربکا ساپ / WireImage از طریق Getty Images)

گفته می شود مورفی نگران “مرگ” است

به نظر می رسد مونجک در مصاحبه مشترک با لری کینگ که مادر مورفی در آن صحبت کرده بود اعتراف کرده است که مورفی از وضعیت سلامتی او مطلع است و معتقد است که او صبح هنگام مرگ درگذشت.

مونجاک در ویدئویی از مصاحبه نشان داده شده در مستند به کینگ گفت: “او امروز صبح بیدار شد. نمی توانست نفس بکشد.” او روی آنتن رفت. شارون او را دنبال کرد. من این را می گویم چون می دانم که تو نمی توانی. او گفت: “مامان ، من دارم می میرم. دوستت دارم.” “

“آیا او می دانست که در حال مرگ است؟” پادشاه پاسخ داد.

مادر مونجک ، لیندا مونجک ، زمانی را به یاد می آورد که مورفی به او فاش کرد که هنگام بالا رفتن از پله ها در تنفس مشکل دارد.

لیندا مورفی را به یاد آورد که درست قبل از مرگ بازیگر به او گفت: “” من در تنفس مشکل دارم … (وقتی) به بالای پله ها می رسم. نمی توانم نفس بکشم. ” “او گفت:” فکر می کنی من دارم می میرم؟ ” “من گفتم:” نه ، البته شما نمی میرید. حال شما خوب است ، اما باید به پزشک مراجعه کنید. “

از بین بردن علل تئوری مرگ توطئه مرگ

گزارش کالبد شکافی مورفی علت مرگ وی را ذات الریه ، کم خونی و مسمومیت چند دارویی با داروهای تجویزی و بدون نسخه ذکر کرده است. اما عموم ، دوستان و پدرش از زمان مرگ او در مورد علت واقعی مرگ او بحث کرده اند.

مصرف بیش از حد مواد مخدر: شایعات زیادی وجود دارد مبنی بر مرگ این بازیگر به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر به دلیل جوانی و به دلیل اینکه در گزارش سم شناسی “مسمومیت دارویی متعدد” آمده است. با این حال ، دکتر لیزا شنین ، که کالبد شکافی مورفی را انجام داد ، هرگز هیچ داروی غیرقانونی در سیستم مورفی پیدا نکرد. وی همچنین معتقد است داروهای تجویزی موجود در سیستم مورفی علت اصلی مرگ نیستند.

مسمومیت: پدر مورفی ، آنجلو برتولوتی ، معتقد بود مورفی مسموم شده است. او برای آزمایش بدن مورفی یک آزمایشگاه خصوصی استخدام کرد. آزمایشگاه مقادیر زیادی 10 فلز در سیستم مورفی پیدا کرد. با این حال ، پزشک قانونی توضیح داد که هیچ فلزی در جریان خون مورفی یافت نشد و متوجه شد که او مسموم نشده است.

کپک سیاه: گزارش هایی مبنی بر قرار گرفتن در معرض کپک سیاه در مرگ مورفی در رسانه ها منتشر شد ، اما پزشکی قانونی تایید کرد که هیچ کپک سیاه در خانه وجود ندارد.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

یافته های پزشکی قانونی

پزشکی قانونی شهرستان لس آنجلس ادعا کرد که 90 بطری داروهای تجویزی را روی نیمکت مونجک روی نیمکت پیدا کرده است.

پزشک معالج اضافه کرد که این دارو با نام های مختلفی از جمله “لولا مانیلو” ، نام مستعار مورفی تجویز شده است. پزشکی قانونی همچنین دستور بازرسی را صادر کرد ، که باعث شد او متوجه شود که نسخه ها از چندین پزشک تهیه شده است.

عزیزان نگران بودند

در سند ، نجیمی در یک لحظه گفت که از ظاهر “کوچک شدن” مورفی ابراز نگرانی می کند. نجیمی ، که مورفی به او گفته بود ، می گوید: “او گفت ،” این چیزی است که به من گفته شد ، اگر می خواستم با من به عنوان یک خانم پیشرو رفتار کنم ، باید وزن زیادی از دست بدهم. ”

هنرمند گریم تریستا جردن ، که در آخرین فیلم خود با “مورفی” – “چیزی بد” از 2009 همکاری داشت ، نیز برای این ویژه درخواست کرد. او مدعی شد که عملکرد مورفی در ماه های اخیر تکان دهنده بوده است.

جوردن در فروش گفت: “چشمان او بسیار گود شده و او بسیار غمگین به نظر می رسید.”

هنگامی که نجیمی آخرین بار مورفی را دید ، به یاد آورد که مورفی دیر در رویداد Monjack ظاهر شد ، جایی که “چشمهای درخشان” داشت. او در طول مستند گفت: “من فقط او را نشناختم.”

دیدگاهتان را بنویسید