چالش روز به شما کمک می کند تا بطور کامل بکشید


ما وقتی کارها آسان است رشد نمی کنیم ، وقتی با چالش هایی روبرو می شویم رشد می کنیم. ” – اسد میا

اکتبر مبارک! در نهایت وقتی هوا سرد می شود و ادویه کدو جاری می شود ، احساس پاییز را تجربه می کنیم. همچنین در آن زمان از سال است که ما کمی شلوغ تر از حد معمول هستیم و می توانیم تمرکز خود را بر روی اهدافمان از دست بدهیم. این یک فرصت عالی برای گنجاندن چالش های تناسب اندام در زندگی شما برای حفظ فرم بدن و عادات خوب است.

تناسب اندام خود را به چالش بکشید

چالش های ورزش آنلاین فراتر از یک روند گذرا هستند. آنها برای هر روال عادی بسیار مفید هستند زیرا قوانین را تعیین می کنند و شما را در مسیر درست قرار می دهند. اگر می خواهید همه چیز را با هم مخلوط کنید ، کار جدیدی را شروع کنید یا به اهداف خود بازگردید ، چالش های تناسب اندام بهترین مکان برای شروع است.

مزایای چالش های تناسب اندام:

  1. با مسئولیت پذیری به شما کمک می کند
  2. این انگیزه را با آغاز و پایان روشن هدایت می کند
  3. با تکمیل اعتماد ایجاد می کند (شما فقط هدف را شکستید!)
  4. انتقال کامل برای فعالیت بیشتر
  5. این ساختار را فراهم می کند تا همیشه بدانید چه کار می کنید
  6. این عادت های خوبی مانند ردیابی پیشرفت ، پشتکار و موارد دیگر را ایجاد می کند!

به چالش ما بپیوندید

در این ماه ، ما چالش های تناسب اندام خود را گرد هم آورده ایم تا شما را برای موفقیت آماده کنیم. این کیت ها را هر ماه برای گرم کردن یک ماه امتحان کنید و تغییرات مثبتی را که در روال عادی شما ایجاد می کنند ، ببینید!

چالش چالش

نکته: اجازه ندهید زانوها از انگشتان پا عبور کنند!

چمباتمه وسیع –

پشت پاشنه خود بنشینید و این غنیمت را انجام دهید! موسیقی را شروع کنید و در حالی که اسکوات گسترده ای دارید ، از هر طرف یک قدم بردارید. این کار را یک بار در هر طرف انجام دهید.

چمباتمه زدن معمولی

خود را در وسط قرار دهید و پاها را در فاصله بین باسن خود قرار دهید. پشت پاشنه پا بنشینید و کشش را احساس کنید.

2 به طور منظم

اسکوات پرش

از حالت عادی اسکوات ، دستان خود را برای پرتاب و پریدن از روی زمین استفاده کنید. سعی کنید به آرامی روی انگشتان پای خود فرود بیایید. 4 بار پرش کنید.

3 اسکوات پرش

چالش PLANK

تخته

در موقعیت هیئت مدیره شروع کنید. هسته خود را با مچ ، آرنج و شانه های تا شده و با طعمه به سمت پایین و در راستای پشت نگه دارید.

4 تخته

خرس چمباتمه زد

به آرامی بازوهای خود را به پاهای خود فشار دهید. تا جایی که ممکن است زانوها را بدون لمس کردن به زمین نزدیک کنید.

5 خرس چمباتمه زده است

صفحه زانو تا آرنج

از حرکت اسکوات خرس ، به جلو در آغوش خود فشار دهید و زانوی چپ خود را به آرنج چپ خود بیاورید. این حرکت را با عقب راندن به داخل اسکوات خرس و تعویض پاها با آوردن زانوی دیگر به آرنج دیگر ، تکرار کنید. این کار را 2 بار انجام دهید ، هر پا یکبار آرنج هر طرف را لمس کنید.

6 KneeToElbow

پد کتف، محافظ کتف

به وضعیت خود بازگردید. یک دست خود را از زمین بلند کرده و شانه مقابل را ضربه بزنید. این کار را 4 بار ، دو بار در هر طرف انجام دهید.

7 PlankShoulderTap

چالش به پایان رسید

اکنون که مزایای چالش های تناسب اندام را می دانید و چیزی برای کار در جیب پشت خود دارید ، بیرون بروید و به برخی از اهداف دست یابید. اگر سوالی دارید یا برای چالش خود به شریکی نیاز دارید ، به ما اطلاع دهید. ما می خواهیم کمک کنیم و ببینیم شما موفق خواهید شد. چالش را از اینجا شروع کنید

دیدگاهتان را بنویسید