ویلیامسونسون پلیکانز در اولین هفته فصل عادی ظاهر شد


اکنون انتظار می رود که زیون ویلیامسون ، مهاجم پلیکانز حداقل هفته اول فصل عادی را از دست بدهد زیرا بهبودی وی پس از جراحی ترمیم شکستگی پای راست بیش از حد انتظار طول می کشد.

دیوید گریفین ، مدیر عملیات بسکتبال پلیکانز پس از تمرین روز پنجشنبه گفت: “هیچ مشکلی پیش نیامد و هیچ عقب نشینی وجود ندارد.” “زمان زیادی طول می کشد” تا استخوان ها خوب شوند و “هر بازیکن متفاوت است”.

برای دستورالعمل های ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

پیلیکانز ابتدا وضعیت سلامتی ویلیامسون را در آستانه تمرین ماه گذشته اعلام کرد و ویلیامسون در آن زمان گفت که قصد دارد به موقع برای اولین بازی فصل اول نیواورلئانز در 20 اکتبر برابر فیلادلفیا بازی کند.

گریفین گفت اگرچه پزشکان پیشرفت “ویلیامسون” را بسیار تشویق می کنند ، اما می خواهند او بازگشت خود را به تعویق بیندازد تا فرصتی برای ارزیابی مجدد اسکن استخوان پای ترمیم شده او وجود داشته باشد.

پلیکانها هفت بازی فصل عادی خود را از ابتدا تا پایان اکتبر برنامه ریزی کرده اند.

گریفین گفت پزشکانی که این هفته تصاویر پای ویلیامسون را بررسی کردند “از شواهد پزشکی بسیار هیجان زده بودند.” آنها بسیار خوش بین هستند که او پس از آن بهبود می یابد و به او فرصتی داده اند تا پیشرفت کند. “

گریفین گفت ، ویلیامسون 21 ساله ، که 7 فوت قد و حدود 80 پوند وزن دارد ، روز چهارشنبه مجاز به دویدن و انجام کارهای فردی به صورت تک نفره شد ، که این کار را صبح پنجشنبه آغاز کرد.

گریفین گفت: “با توجه به ماهیت ترمیم استخوان ، هیچ زمان مشخصی برای بازگشت او به بازی وجود ندارد ، اما پزشکان از این سری جدید تصاویر بسیار دلگرم می شوند.” هدف همه این است که صهیون در اسرع وقت به میدان برگردد. “

ویلیامسون ، ستاره سابق دوک که در مسابقات NBA 2019 اول بود ، فصل گذشته به طور متوسط ​​در 61 بازی در 61 بازی در فصل گذشته کسب کرد. در کمپین مطبوعاتی خود ، او فقط به 24 بازی محدود شد ، بیشتر به دلیل توانبخشی طولانی مدت به دلیل جراحی آرتروسکوپی برای ترمیم منیسک پاره شده در زانوی راست او.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در حالی که بازه زمانی اولیه بازگشت او از جراحی زانو شش تا هشت هفته بود ، او بیش از نیمی از فصل را قبل از اولین بازی خود در NBA در اواخر ژانویه 2020 از دست داد.

اواخر فصل گذشته ، ویلیامسون در شش بازی گذشته نیواورلئان انگشت حلقه چپ خود را شکست.

پلیکانز پنج بازی از آن شش بازی را باخت و دو بازی را با آخرین مکان به پایان رساند تا راهی پلی آف کنفرانس غرب شود.

ویلیامسون با بیان اینکه در فصل تابستان سال گذشته در حین تمرین از ناحیه پا آسیب دید ، افزود: ممکن است خیلی تلاش کرده باشد زیرا تمایل دارد اولین نفری باشد که طعم پلی آف NBA را در این فصل بچشد.

دیدگاهتان را بنویسید