هانیتی: طبقه متوسط ​​هزینه برنامه سوسیالیستی بیدن را پرداخت


در حالی که رئیس جمهور بایدن همچنان بر بحران زنجیره تامین نظارت می کند و قیمت کالاها به رغم تورم سریع و بیکاری بالا علیرغم ایجاد بی سابقه شغل از کنترل خارج شده است ، شان هانیتی در مونولوگ مقدماتی خود گفت که همه آنها به هزینه تبلیغات دموکرات سوسیالیست دلاور هستند. و اجرا می شود و این برگه مستقیماً به طبقه کارگر می رود.

در نمایش “Hannity” ، مجری به صحبت های بایدن در سال 2019 در کمپین قبل از انتخابات در پیتربورو ، نیوهمپشایر گوش داد ، جایی که دموکرات ها به قول “حذف یارانه های سوخت فسیلی” به س fromال یک مرد نگران در مورد آلودگی سوخت فسیلی پاسخ دادند. “، شماره یک ، – شماره دو ، در دست گرفتن [companies] آنها مسئول کارهایی هستند که انجام داده اند. “

بایدن به مرد گفت “شوخی نمی کند – من آنها را در زندان خواهم گذاشت.”

هانیتی در پاسخ گفت: “او می خواهد رهبران نفتی را زندانی کند؟ این منبع حیات اقتصاد جهانی است. اگر انرژی ارزان تر و پاکتری را که من در آن هستم پیدا کنید. تا آن زمان ، نفت ، گاز و زغال سنگ منبع حیات اقتصاد جهانی است.” به

هانیتی گفت تورم امروز ، بحران زنجیره تامین و انفجار قیمت گاز محصول این سیاست وعده داده شده است:

“این همان چیزی است که جو وعده داد – همه چیز برنامه ریزی شده بود. در سال 2019 ، او متعهد شد که کار را در یقه آبی فدا کند و صنعت نفت و گاز را به نام تغییرات آب و هوایی نابود کند.”

به دلیل کمبود نیروی کار و بحران زنجیره تامین ناشی از سیاست های دولت Bidn ، Hannity گفت نفت و گاز مواد اولیه مورد نیاز برای بازار پررونق هستند – و این در حال حاضر وجود ندارد.

“بنابراین همه چیز نه تنها گرانتر است ، بلکه می تواند چند ماه طول بکشد تا نامه ارسال شود.”

طبق قانون ورود زیرساخت های انسانی آینده ، خدمات درآمد داخلی به دنبال برداشتن حساب های بانکی برای ردیابی معاملات بیش از 600 دلار است.

برای بارگیری برنامه های کاربردی LISAK NEW کلیک کنید

او گفت: “همه چیزهایی که خریداری می کنید … تمام پولی که بیش از 600 دلار منتقل می کنید ، دموکرات ها می خواهند در مورد آن بدانند.”

“شما به پسر یا دخترتان 600 دلار می دهید؟ افراد دمی می خواهند در مورد آن بدانند … چرا؟ بنابراین آنها می توانند راهی برای مالیات گرفتن و فشار بر شما پیدا کنند.”

“سوسیالیسم Green New Deal ارزان نیست – بنابراین آنها به دنبال روشهای جدید و خلاقانه برای پرداخت هستند.”

دیدگاهتان را بنویسید