نوشیدنی لاغری نوشیدنی لاغری ران


افراد زیادی هستند که به دنبال روش های مختلف برای کاهش وزن هستند. یکی از راه های کاهش وزن استفاده از انواع نوشیدنی ها و نوشیدنی ها است. در این مقاله انواع نوشیدنی های کاهش وزن را مورد بررسی قرار می دهیم.

بهترین نوشیدنی برای کاهش وزن:

بسیاری از مردم از قرص ها و معجون های رژیمی و همچنین معجون های کاهش وزن برای کاهش وزن استفاده می کنند. استفاده از نوشیدنی های کاهش وزن در کنار رژیم غذایی مناسب و ورزش بسیار مثر است. در این قسمت از مقاله ، ما چندین نوشیدنی کاهش وزن ارائه می دهیم.

مخلوطی از سرکه سیب

نوشیدنی سرکه سیب: یکی از فواید سرکه سیب این است که متابولیسم بدن را افزایش داده و به فرد احساس سیری می دهد. برای تهیه این مخلوط ، به هفت فنجان سرکه سیب و هر فنجان یک روز در هفته نیاز دارید. برای افزایش کارایی ، از آب لیمو و نعناع به همراه سرکه سیب استفاده کنید. شما باید هر روز از یک فنجان از این نوشیدنی استفاده کنید. همچنین می توانید از فریزر برای ذخیره متیونین استفاده کنید.

نوشیدنی دارچین: دارچین چربی سوز است و قند خون را پایین می آورد. برای تهیه این مخلوط ، از یک تکه چوب دارچین ، زنجبیل ، کمی عسل و یک فنجان آب گرم استفاده کنید. شما باید از این نوشیدنی یک بار در هفته استفاده کنید.

چای جینسینگ چای معجزه آسا: جینسینگ یک ریشه گیاهی با استرس ، کاهش وزن و پیشگیری از سرطان است. این نوشیدنی باعث افزایش انرژی و متابولیسم بدن می شود. برای تهیه این مخلوط از دو تکه جینسنگ ، کمی دارچین و عسل را مخلوط کنید. همه این مواد را به مدت پنج دقیقه روی آتش بگذارید. بعد از آبجو ، یک نوشیدنی بخورید.

اگر به دنبال نوشیدنی های ساده تری هستید ، توصیه می کنم مقاله خاکشیر را برای کاهش وزن مطالعه کنید.

مخلوطی از آناناس و زنجبیل

    آناناس در زنجبیل

ترکیب آناناس و زنجبیل: زنجبیل خاصیت چربی سوزی دارد و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. آناناس همچنین حاوی مقدار زیادی فیبر است که به شما احساس سیری می دهد. همچنین دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان است و فاقد چربی است. برای تهیه این مخلوط ، یک لیوان آب آناناس ، یک پرتقال ، یک فنجان آب ، زنجبیل و چهار تکه یخ را با هم ترکیب کنید. این مواد را در مخلوط کن بریزید و سپس قورت دهید. می توانید قبل از پیاده روی از این نوشیدنی استفاده کنید.

آب انار: آب انار کالری کمی دارد اما انرژی زیادی دارد. یک فنجان آب انار را با یک چهارم لیوان آب مخلوط کنید. کالری را افزایش می دهد و سیری زیادی دارد. می توانید هر زمان که می خواهید آب انار بنوشید ، اما قبل از ورزش بهتر است.

زنجبیل و لیمو برای کاهش وزن

زنجبیل و لیمو برای کاهش وزن

زنج ترکیب زنجبیل و لیمو: این ترکیب سرشار از ویتامین C و آنتی اکسیدان است. بدن را سم زدایی می کند که در نهایت منجر به دفع سموم از بدن و در نهایت منجر به کاهش وزن می شود. دو انگشت زنجبیل تازه را با یک لیمو ترکیب کنید. این مخلوط را در مخلوط کن بریزید و با هم مخلوط کنید. برای افزایش چربی سوزی از زیره استفاده کنید. مخلوط را صاف کرده و صبح بنوشید.

مخلوط تمشک و لیمو ترش: لیمو حاوی مقدار زیادی ویتامین C است و به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی می تواند سموم را از بدن خارج کرده و رادیکال های آزاد را از بین ببرد. تمشک همچنین دارای کتون است. کتون ها اشتها را کاهش داده و کالری دریافتی را کاهش می دهند. بالاخره باعث کاهش وزن می شود. برای تهیه این مخلوط ، باید تمشک را با نصف لیمو ترش مخلوط کنید.

گریپ فروت و خیار: گریپ فروت دارای خاصیت چربی سوزی است و کبد را تمیز می کند. همچنین متابولیسم بدن را افزایش می دهد. این نوشیدنی دارای خاصیت کاهش وزن حتی در حالت استراحت است. برای تهیه این مخلوط ، خیارها را خرد کرده و با یک لیوان آب ، گریپ فروت ، لیمو و مقداری نعناع مخلوط کنید.

شما باید سه تا پنج بار در روز از این نوشیدنی استفاده کنید. فیبر و آنتی اکسیدان های موجود در این نوشیدنی به خوبی وزن خود را کاهش می دهند. علاوه بر تمام نوشیدنی های ذکر شده ، داروهای گیاهی نیز برای کاهش وزن وجود دارد. البته ، شما باید نحوه استفاده کامل از آن را برای درک این مهم با کلیک بر روی Fill in your information on herbal گیاهان برای کاهش وزن ، بدانید.

چای سبز و زنجبیل

چای سبز و زنجبیل

چای سبز و زنجبیل: چای سبز یکی از چای های قدیمی برای کاهش وزن است. ترکیب چای سبز با زنجبیل خواص کاهش وزن آن را افزایش می دهد. نوشیدن یک لیوان از این نوشیدنی قبل از ورزش اثرات آن را افزایش می دهد.

ble ترکیب آن از لیمو و فلفل سیاه: فلفل دارای خواص چربی سوزی زیادی است و ترکیب آن با فلفل این خاصیت را افزایش می دهد. با برنامه غذایی سالم و استفاده از این نوشیدنی ، کاهش وزن مطلوب می تواند رخ دهد. یک لیوان آب را با نصف لیمو ترش ترکیب کرده و مقداری فلفل سیاه به آن اضافه کنید تا این مخلوط حاصل شود. این مخلوط هضم غذا را بهبود می بخشد و فرد احساس سیری می کند.

ترکیب هندوانه و زغال اخته: این ترکیب دارای خواص آنتی اکسیدانی زیادی است و باعث سم زدایی از بدن می شود. برای تهیه این مخلوط ، باید 7 فنجان هندوانه را با یک فنجان بلوبری بدون هسته و یک چهارم آب لیمو مخلوط کنید. نوشیدنی را خوب مخلوط کرده و از طریق صافی صاف کنید. از این نوشیدنی بعد از یک تمرین م Useثر استفاده کنید.

برای مطالعه: قرص متفورمین برای بارداری

مخلوطی از آناناس و دارچین

ترکیب آناناس و دارچین: آناناس حاوی موادی است که باعث بهبود هضم و کاهش التهاب می شود. دارچین همچنین یک ماده خوب برای کاهش وزن است. یک فنجان آناناس خرد شده و نصف قاشق چایخوری پودر دارچین را با 2 قاشق غذاخوری آب لیمو مخلوط کنید تا این مخلوط حاصل شود.

تم محصول تمشک: می توان محصول تمشک را برای کاهش وزن آماده کرد. تمشک دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان است که باعث سم زدایی آنها می شود. علاوه بر این ، متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه مخلوط ، 4 تمشک ، 4 بلوبری ، 4 تکه خیار ، مقداری یخ و آب را مخلوط کنید ، سپس این مخلوط را نیم ساعت در یخچال بگذارید و سپس بنوشید.

محصول سبز و لیمو: سبز و لیمو سرشار از فیبر و کم کربوهیدرات هستند. وقتی این دو ماده با خیار ترکیب شوند ، خواص آنها دو برابر می شود. خیار ، کرفس و لیمو را در مخلوط کن بریزید و در یک لیوان بخورید.

مخلوط کدو تنبل: کدو دارای خواص زیادی است و به کاهش قند خون و کاهش وزن کمک می کند. کدو سبز ، خیار ، سیب ترش یا سیب باغی را مخلوط کنید تا مخلوط شود. صبح و عصر از این نوشیدنی استفاده کنید. همچنین می توانید از این نوشیدنی بعد از ورزش برای جلوگیری از پرخوری استفاده کنید.

نوشیدنی لاغری ران:

در قسمت قبل ، نوشیدنی هایی را ارائه دادیم که به طور کلی باعث کاهش وزن می شوند. در این قسمت می خواهیم کاهش وزن ران ها را ارائه دهیم. برای این منظور از مخلوط جوش شیرین استفاده می شود. این نوشیدنی برای کاهش وزن نیز مناسب است. سایر مزایای جان شیرین عبارتند از:

التهاب را کاهش می دهد.
PH و روند بهبود را متعادل می کند.
energy تولید انرژی و افزایش کارایی.
علائم عفونت ادراری را از بین می برد.
دارای خواص ضد اسید است.
برای تهیه جوش شیرین ، دو قاشق غذاخوری آب لیمو را با نصف قاشق چایخوری جوش شیرین ترکیب کرده و یک لیوان آب معدنی به آن اضافه کنید. می توانید صبح ها با معده خالی از این نوشیدنی استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. این نوشیدنی خاصیت چربی سوزی دارد و از ابتلا به سرطان جلوگیری می کند. این نوشیدنی فواید دیگری نیز دارد که عبارتند از:

Stres ردن کاهش استرس ؛
شیش از سرطان جلوگیری می کند؛
● می تواند سلول های سرطانی را بدون تأثیر بر سلول های سالم از بین ببرد.
تعادل pH را حفظ می کند.
برای رسیدن به نتیجه دلخواه از این نوشیدنی ، باید دو لیتر آب در روز بنوشید. همچنین از غذاهای ارگانیک و تازه استفاده کنید. مصرف روزانه میوه ها و سبزیجات به دستیابی به نتیجه دلخواه از این مخلوط کمک می کند. ورزش منظم نیز نقش مهمی در تأثیر این نوشیدنی دارد.

نوشیدنی لاغری سینوهه:

نوشیدنی لاغری سینوهه:

یکی از راه های کاهش وزن استفاده از معجون و معجون برای کاهش وزن است. در فصل های قبل ، انواع نوشیدنی ها را برای کاهش وزن ارائه کردیم. یکی از نگرانی های افراد دارای اضافه وزن ، چربی تجمع یافته در اطراف شکم و لگن است.

نوشیدنی ها و نوشیدنی ها می توانند این چربی ها را از بین ببرند و باعث تناسب اندام شوند. انواع مختلفی از نوشیدنی ها و نوشیدنی ها وجود دارد و از ترکیبات گیاهی در آنها استفاده شده است. این ترکیبات گیاهی دارای خواصی هستند که باعث سوزاندن چربی و تسریع متابولیسم بدن و در نهایت کاهش وزن می شوند. گروه نوشیدنی ها همچنین دارای خاصیت سم زدایی و سم زدایی از بدن هستند.

طرز تهیه معجون سینوهه:

طرز تهیه معجون سینوهه:

انواع مختلفی از نوشیدنی ها وجود دارند که چربی را می سوزانند و در نهایت باعث کاهش وزن می شوند. بسیاری از این نوشیدنی ها در ابتدای مقاله ذکر شد. در زیر یک معجون لاغری ارائه می دهیم.

اسموتی موز: این نوشیدنی می تواند تاثیر بسزایی در از بین بردن چربی اضافی بدن داشته باشد. اگر از این نوشیدنی در طول هفته لذت ببرید ، می توانید نتیجه بسیار خوبی بگیرید. موز سرشار از پتاسیم است و می تواند سموم را دفع کرده و ماهیچه ها را تقویت کند.

مواد لازم برای تهیه این نوشیدنی یک موز ، یک پرتقال ، نصف قاشق چایخوری پودر زنجبیل ، دو قاشق غذاخوری آب پنیر ، یک قاشق غذاخوری دانه کتان و یک قاشق غذاخوری روغن نباتی است.

طرز تهیه این اسموتی بدین صورت است که باید این مواد را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. سپس مواد را در یک لیوان بریزید. بهترین زمان برای لذت بردن از این نوشیدنی صبح است زیرا دارای انرژی زیادی است.

نوشیدنی تمشک: این نوشیدنی خاصیت سم زدایی و مقوی دارد. همچنین چربی سوزی و متابولیسم را تسریع می کند ، که در نهایت به کاهش وزن کمک می کند.

مواد تشکیل دهنده این نوشیدنی چهار تمشک ، چهار بلوبری ، آب معادل مقدار کمی آب معدنی ، چهار تکه خیار کوچک و مقداری یخ است.

برای تهیه این نوشیدنی ، باید تمام موادی را که ذکر کردیم در یک لیوان آب قرار داده و به مدت سی دقیقه در یخچال قرار دهید. این به جذب خواص میوه در آب کمک می کند.

خلاصه:

چاقی در سراسر جهان رو به افزایش است و مردم به دنبال راه هایی برای کاهش وزن هستند. چربی های دور شکم و باسن در تناسب اندام اختلال ایجاد می کند و بسیاری از افراد این چربی ها را حذف می کنند. یکی از راه های کاهش وزن و کاهش چربی ، استفاده از نوشیدنی های ساخته شده از موادی است که می توانند متابولیسم بدن را افزایش دهند.

استفاده از فقط نوشیدنی های کاهش وزن م notثر نیست. در عوض ، شما باید از رژیم غذایی مناسب پیروی کنید و ورزش را در برنامه هفتگی خود قرار دهید.

انواع مختلفی از این نوشیدنی ها وجود دارد که هر کدام از مواد مختلفی تشکیل شده است که بیشتر آنها گیاهی هستند. هر یک از این مواد دارای خواص خاصی هستند که باعث می شود نوشیدنی دارای خاصیت کاهش وزن و چربی سوزی باشد. در این مقاله ، انواع مختلفی از نوشیدنی ها را برای کاهش وزن ارائه کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید