مرکز خود را در Freedom Fitness پیدا کنید


یوگا یک تمرین عالی با تاثیر کم است که به ایجاد تعادل بین ذهن و بدن کمک می کند. شکی نیست که حالت ها و تنفس عمیق در هر کلاس برای رفاه عمومی عالی است.

اما آیا می دانستید که یوگا سلامت و قدرت بدنی را نیز بهبود می بخشد؟

کلاسهای گروهی یوگا فراتر از تمرینات کششی و آرامش است. هیچ حرکتی بدون هدف وجود ندارد و هرگونه حالت (یا ژست) که توسط مربی هدایت می شود بر تنفس و موقعیت بدن تمرکز می کند تا از مزایای خاصی برای سلامتی برخوردار باشد.

یوگا علاوه بر آگاهی بدن ، کنترل تنفس و کاهش استرس ، به تن ماهیچه ها ، انعطاف پذیری ، حالت بدن و تعادل نیز کمک می کند.

فواید یوگا

یوگا تمرینی است که تقریباً هرکسی می تواند از آن لذت ببرد. مربیان برای راهنمایی و تغییر وضعیت بدن آماده هستند تا بدون آسیب یا فشار انجام شوند.

این یک تمرین ملایم اما نشاط آور است که می تواند برای همه سنین ، به ویژه مادران جوان ، لذت برده و احساس خوبی داشته باشد. بهبود بیماران پس از جراحی ، تصادف یا آسیب ؛ افراد مسن که با سفتی و درد آرتروز سازگار می شوند ؛ و کسانی که مبتلا به درد مزمن مولتیپل اسکلروزیس (MS) ، فیبرومیالژیا و لوپوس هستند.

افرادی که اضطراب و افسردگی را تجربه می کنند نیز ممکن است با تمرکز بر تنفس ، مراقبت از خود و ذهنی آرام و روشن ، تسکین پیدا کنند.

یوگا با افزایش قدرت و انعطاف پذیری ، نقش مهمی در مدیریت درد ، رفع تنش عضلانی و بهزیستی کلی ایفا می کند.

آیا باید یوگا را امتحان کنم؟

یوگا ممکن است برای همه مناسب نباشد ، اما این یک تجربه تناسب اندام گروهی است که انگیزه و حمایت را نیز ارائه می دهد. تنفس عمیق ، کشش و تقویت در کنار دیگران می تواند یک تجربه آرامش بخش و مفید باشد.

آیا ارزش امتحان کردن را ندارد؟ به ویژه امروزه در میان همه مشکلات بهداشتی ، کاری و مالی که با آن روبرو هستیم. یک ساعت حضور بی سر و صدا می تواند به تمرکز ذهن شما در تمرکز مجدد و بهبود سلامت شما کمک کند.

آیا نگران ژست های دست نیافتنی و ناراحت کننده هستید؟ می فهمیم. معلمان برای راهنمایی شما و ارائه یک تجربه دلپذیر و لذت بخش در دسترس هستند.

خجالتی نباشید ، یوگا را امتحان کنید! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تمرین شگفت انگیز ، با Freedom Fitness تماس بگیرید. دوست داریم بیشتر از شما بشنویم!

دیدگاهتان را بنویسید