“ما به معنای واقعی کلمه روی نقشه هستیم”: خیابان کوئینز ، که از نام مسافرخانه تاریخی Neiro نامگذاری شده است


یکی از قدیمی ترین بارهای شهر جاودانه شده است.

بخش 78 خیابان 88 در خیابان وودهاون پس از تشریفات بنیانگذاری روز شنبه به افتخار بار نامی که 192 مین سال فعالیت خود را در این ماه جشن می گرفت ، اکنون به عنوان “راه میخانه نییر” شناخته می شود.

Loycent Gordon ، صاحب قوطی آبیاری معروف ، در مصاحبه ای با Gothamist / WNYC ، درست یک ساعت قبل از اینکه خود را به خانواده ، رهبران جامعه و حامیان نشان دهد ، گفت: “ما به طور واقعی روی نقشه هستیم”. “اکنون ما یک راه برای به خاطر سپردن یکی از قدیمی ترین ها داریم [bars] در ایالات متحده. “

پس از این کشف ، به دلیل نگرانی از COVID در یک کاروانسرا با ظرفیت محدود جشن گرفته شد.

مقامات منتخب محلی ماه هاست که برای نامگذاری خیابان ها لابی می کنند و رابرت هولدن ، عضو شورا ، قانونی را تصویب کرد که نامگذاری خیابان ها را در سال جاری رسمی اعلام کرد.

فلش

مسافرخانه نییر

بریجت بارتولینی / گوتامیست

(lr) عضو شورای روبرت هولدن ، Loycent Gordon و خانواده اش پس از قرار ملاقات مشترک رسمی به افتخار مسافرخانه Neir's.

(lr) رابرت هولدن ، عضو شورا ، لوسنت گوردون و خانواده اش پس از مراسم نامگذاری به افتخار مسافرخانه نییر.

فلش

(lr) عضو شورای روبرت هولدن ، لوسنت گوردون و خانواده اش پس از مراسم نامگذاری به افتخار مسافرخانه نییر.

جوانا لیس ، مسافرخانه نییر

او این کارخانه را به مدت هشت ماه بازسازی کرد ، که شامل نوسازی چوب ماهون بود. گوردون سالهاست برای احترام به اهمیت تاریخی بار ، لابی می کند ، از جمله تلاش ناموفق 2016 برای نشان دادن این مکان.

گوردون می گوید: “ما وضعیت برجسته ای به دست نیاورده ایم ، اما چیزی مشابه داریم ، این خیابان به نام یکی از قدیمی ترین مسافرخانه های آمریکا نامگذاری شده است.”

عکسهای داخلی نییر ، که گوردون آنها را “معروف ترین میله ای که هرگز نشنیده اید” می نامد ، در فیلم هایی از جمله “Goodfellas” و “Tower Heist” ظاهر شده است.

گوردون گفت وقتی شهر از موسسات می خواهد که وضعیت واکسیناسیون مشتریان را برای غذاخوری در منزل بررسی کنند ، اکنون با کمبود نیرو روبرو است.

گوردون گفت: “وقتی به زمستان می رویم ، نمی دانیم چه اتفاقی می افتد. ما امیدواریم ، اما برای بدترین ها نیز برنامه ریزی می کنیم زیرا ما بیش از حد متحمل شده ایم.”

ثروت نییر در چند ماه گذشته بهتر شده است. در ماه مه ، این مسافرخانه 40،000 دلار از American Express و صندوق ملی حفظ تاریخ ، یک سازمان غیر انتفاعی برای تعمیرات بیرونی و تعویض سایبان دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید