عکس ها: بهترین Cosplay از روز افتتاحیه آرام Comic Con 2021


مانند هر چیز دیگری که معمولاً سرگرم کننده است ، داخل خانه و شلوغ ، Comic Con نیز سال گذشته جشن چهار روزه خود را به دلیل همه گیری لغو کرد. با این حال ، دیروز ، مرکز Javits دوباره با Spideys ، Thors ، Marios ، Peaches ، Venoms ، Wonder Women و تعداد زیادی شخصیت های کارتونی / انیمه / بازی ویدیویی / فرهنگ پاپ شگفت انگیز دیگر که من آنها را به عنوان پانزدهم نمی شناسم ، خزید. سرانجام با … خوب ، با مشت و جیغ در بین.

به دلیل محدودیت ظرفیت ، معابر و دهلیزها معمولاً شلوغ و در بعضی مواقع تقریباً خالی بودند. مدارک واکسیناسیون یا آزمایش منفی COVID برای کودکان زیر 12 سال برای ورود لازم است و ماسک در داخل اجباری است. اما پس از یک پرواز از دست رفته ، بازیکنان اختصاصی و ناظران آنها اجازه نمی دهند پروتکل های همه گیر سرگرم کننده را خراب کنند.

“عاشقشم!” میشل فورد ، که به عنوان میرا آمده بود ، گفت آکوامن با کت و شلوار خیره کننده چتر دریایی ، ساخت آن دو ماه به طول انجامید. “من هر سال به کامیک کان می آیم ، این به معنای واقعی کلمه مهم سال من است و من واقعاً دوست دارم ضربه بزنم. سال گذشته من یک لباس برای سال 2019 گرفتم و از خانه ویدیویی در مورد تغییر کوزپلی گرفتم ، اما خیلی بهتر است. من مردم را دوست دارم و تعاملات ، بی ارزش است. “

الکس مانند یک زن معجزه می کند

فلش

منهتنیت Alex Is Crafting ، که همیشه لباس بافتنی یا قلاب بافی می پوشد ، موافق است. او گفت: “بازگشت به عقب شگفت انگیز است.” “این که مردم اینجا بفهمند من کیستم و با لباس دیگر با دیگران اینجا هستم بسیار سرگرم کننده است.” روز پنجشنبه ، الکس لباس بافتنی زن شگفت انگیز را پوشید که در ده روز آن را آراسته کرد – پیچیده ترین ساخته او ، زلدا از سال 2019 ، 700 ساعت طول کشید ، اما او قصد دارد هر روز به عنوان فردی متفاوت بیاید.

کامیک کان علاوه بر همه بازی های رایانه ای ، در تجارت نیز فعالیت می کند و فضای عظیمی را فروشندگان اسباب بازی ، کالکتیو ، هنرهای اصلی ، لباس و لوازم جانبی می فروشند. همچنین می توانید عکس هایی با امضای افراد مشهور یا امضا بخرید و تولیدکنندگان محتوا از همه رسانه ها در دسترس هستند و نسخه های بعدی را نشان می دهند.

Comic Con تا یکشنبه در مرکز Javits خواهد بود و نشان ها هنوز در دسترس هستند.



دیدگاهتان را بنویسید