شاهزاده ویلیام از گردشگری فضایی به بهای مقابله با تغییرات آب و هوایی انتقاد می کند


شاهزاده ویلیام این هفته از گردشگری فضایی انتقاد کرد و گفت که مبتکران باید بر نجات زمین تمرکز کنند ، نه یافتن یک سیاره جدید برای جمعیت.

ویلیام در مصاحبه ای که پنجشنبه پخش شد ، به بی بی سی گفت: “ما به برخی از بزرگترین مغزها و افکار جهان نیاز داریم تا بتوانیم این سیاره را بدون یافتن مکان بعدی برای زندگی اصلاح کنیم.” “من فکر می کنم در نهایت من را فروخت – تمرکز روی آن واقعاً برای من بسیار مهم است [planet] به جای تسلیم شدن و رفتن به فضا ، سعی کنید به راه حل هایی برای آینده فکر کنید. “

او گفت که همچنین نگران هزینه کربن برای پروازهای فضایی است.

در این عکس بدون تاریخ ، ارسال شده در سه شنبه ، 12 اکتبر 2021 ، شاهزاده بریتانیایی ویلیام ، درست ، با روزنامه نگار آدام فلمینگ در حین ضبط حضورش در بی بی سی در کاخ کنزینگتون در لندن صحبت می کند ، جایی که شاهزاده ویلیامز در مورد مراسم تغییر آب و هوا صحبت کرد. جوایز (کاخ کنزینگتون از طریق AP)
(کاخ کنزینگتون از طریق AP)

WILLIAM SHATNER تصاویر را پس از یک پرواز مدرن موفق به اشتراک می گذارد: “امیدوارم هرگز از این بهبودی پیدا نکنم”

دوک کمبریج زمانی صحبت می کرد که ویلیام شاتنر بازیگر فیلم Star Trek مسن ترین مردی شد که روز چهارشنبه با موشک Blue Origin جف بزوس به فضا رفت.

بزوس ، ریچارد برانسون ویرجین و بنیانگذار SpaceX ایلان ماسک اخیراً در زمینه گردشگری فضایی رقابت کرده اند و ماسک اغلب در مورد اهمیت “بین سیاره ای” بودن بشر ، به ویژه اگر زمین غیر قابل سکونت باشد ، صحبت می کند.

شاهزاده همچنین یکشنبه 1 میلیون پوند با جایزه افتتاحیه Earthshot خود به مبتکران تغییرات آب و هوایی اهدا می کند.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پدر ویلیامز ، شاهزاده چارلز ، مدتهاست که از افزایش آگاهی در مورد تغییرات آب و هوایی حمایت می کند و ویلیام می گوید که اگر پسرش ، پرنس جورج ، 8 ساله همچنان در مورد تغییرات آب و هوایی در حدود 30 سال دیگر صحبت کند ، یک فاجعه مطلق خواهد بود. ، مهم نیست که چه اتفاقی می افتد ، من هنوز همان را می گویم زیرا تا آن زمان ما خیلی دیر خواهیم شد. “

دیدگاهتان را بنویسید