ساتون استراک از RHOBH ادعا می کند که اریکا جین تهدیدی بزرگتر را ارسال کرده است که طرفداران آن را نشنیده اند: “من این را بسیار جدی گرفتم.”


ساتون استراک می گوید ، اریکا جین به تهدیدی بزرگتر از تهدیدی که در طول برنامه توسط طرفداران “خانه داران واقعی بورلی هیلز” شنیده شد متهم شده است.

ستاره واقعیت 50 ساله با صفحه ششم صحبت کرد و ادعا کرد که جین 50 ساله چیزی را زمزمه کرد و استراک آن را خیلی ساده نگرفت.

این کارآفرین می گوید: “او چنین چیزی را به من گفت ، که بسیار وحشتناک آن را جدی گرفت.” “من گفتم دیگر هرگز این کار را نمی کنم و اندی [Cohen] آن را از دست من گرفت من نمی دانم او در دیدار مجدد کجا خواهد بود ، اما فکر می کنم ما می توانیم این را بشنویم. “

هر دو محلی در گرجستان ، استراک و جین ، چندین بار درگیری داشته اند ، و استراک حتی تا آنجا پیش رفته است که صحت ادعاهای جین را زیر سال برده است که وی هیچ تصوری از بدرفتاری های ادعایی شوهر بیگانه اش ، تام ژیراردی ندارد ، 82 ، که به عنوان وکیل دعوی حقوقی طبقه ای میلیون ها اختلاس کرد.

دیدار مجدد “RHOBH”: عنوان های اریک جین برای “گرم شدن” تماس می گیرند و می گوید وکلای او به او توصیه کرده اند که نمایش را ترک کند

تام ژیراردی و اریکا جین در حال حاضر درگیر چندین پرونده قضایی از جمله طلاق خود هستند.
(Jen Lowery / SUG Backgrid)

جین از استراک پرسید که آیا دوست دارد از او شکایت شود آیا مالک بوتیک در یک مبادله جنجالی در طول فصل به نویسنده “Pretty Mess” مشکوک شد؟

استراک در این لحظه به یاد می آورد: “من احساس تهدید می کردم.” “من آن شب بودم ، بله. من نمی دانستم منظورش چیست. هیچ کس تا به حال چنین تهدیدی به من نکرده است. من با افرادی مانند اینها که تهدید می کنند به شام ​​نمی روم [others]به یافتم [to be] رفتار بسیار عجیب “

براوو برای جلسات ویژه قضاوت و اقدامات قانونی اریک جین منعقد شد

جین همچنین نظرات خود را برای استراک دو برابر کرد و به همکارانش از “RHOBH” که در قسمت بعدی شرکت کردند گفت که استراک باید “جین” را “تهدید” کند.

او از نزاع شدید یادآور شد: “وقتی برای شام رفتم ، می دانستم که قرار است تنش آمیز باشد.” اما من انتظار چنین واکنشی را نداشتم. “

اریکا جین ، سمت چپ ، متهم به تهدیدی حتی بیشتر از تهدیدی است که طرفداران در طول برنامه شنیده اند

ساتون استراک می گوید ، اریکا جین ، سمت چپ ، به تهدیدی بزرگتر از تهدیدی که در طول برنامه توسط طرفداران “خانه دارهای واقعی بورلی هیلز” شنیده شد متهم شده است.
(براوو)

استراک اضافه کرد: “او مشکلات زیادی را پشت سر گذاشت. بنابراین من با خودم گفتم:” باشه ، گریه نکن ، ساتون “… من اجازه ندادم کسی به من انگشت نشان دهد ، به من ترحم کند و مرا تهدید کند.” خیر “

استراک گفت طرفداران به سادگی باید خود را برای تجمع مجدد فصل 11 تنظیم کنند تا ببینند رابطه او و جین در حال حاضر چگونه است.

اگر حقوق بازنشسته ERIKE JAYNE’s “RHOBH” ERIKE JAYNE’s “RHOBH” PARIGHT “MUCH” MAR TO “MUCH” MAD “MUCH” MUCH TO MUCH “MUCH” بیشتر

او می گوید: “من یک فرد بسیار بخشنده هستم و همیشه اینطور بودم. من اینطور بزرگ شدم و فکر می کنم خوب است که شما ببخشید.” “همه باید همیشه در این فضا زندگی کنند. این تنها راه است [to move forward]به من می توانم این را بگویم. “

استراک همچنین به طرفداران پاسخ داد و خواستار اخراج جین از برنامه به دلیل ارتباط او با سوء رفتار ادعایی ژیراردی شدند ، که به گفته وی رهبر براوو باید تصمیم بگیرد.

اندی کوهن (راست) اریکا جین (سمت چپ) را در مورد مشکلات قانونی و زناشویی تحت فشار قرار داد.

اندی کوهن (راست) اریکا جین (سمت چپ) را در مورد مشکلات قانونی و زناشویی تحت فشار قرار داد.
(عکس: نیکول وینگارت / براوو)

او گفت: “من کارگردان براوو نیستم ، بنابراین فکر نمی کنم بتوانم در مورد آن صحبت کنم.” “من فکر می کنم این بستگی به اریکا دارد. هر کاری که او می خواهد انجام دهد.”

در مورد رفتار جین در سریال ، استراک تاکید کرد که جین باید به برنامه بازگردد زیرا می داند کدام دکمه ها را نباید فشار دهد.

آتش سوزی اریکا جین بعد از اینکه پیدا شد پستهایی را به اشتراک بگذارد که آنها را با هدایت وسایل نقلیه قانونی حفظ کرد

او می گوید: “اریکا واقعاً شیرین است تا زمانی که او را عصبانی نکنید. من از آن جان سالم به در بردم.” “این یک جنبه بسیار خلاقانه دارد که به نظر من جالب است.”

سخنگوی جین فوراً به درخواست فاکس نیوز برای اظهار نظر پاسخ نداد.

دیدگاهتان را بنویسید