رایان استروم زود هنگام خروج رنجرز از ایسلندی ها می رود


بریج پورت ، کانن. – جرارد گالانت ، سرمربی تیم ملی گفت مهمترین چیز برای رنجرز در آخرین بازی پیش فصل ، شنبه شب مقابل جزایر ، سالم بود.

این گل در پایان دوره دوم زمانی که رایان استروم در بازی رنجرز با دفاع اسکات مایفیلد با جزایر برخورد کرد ، شکسته شد. Rangers Center 1B بلافاصله دستکش را در آورد و از یک گریماس یک صورت را ایجاد کرد و شروع به طرفداری از مچ دست راست خود کرد.

استروم بقیه مسابقه را از دست داد ، پیراهن آبی ها در وقت اضافه با گل سوم فیلیپ چیتیل 5-4 پیروز شد و او با مصدومیت بالای تنه پیروز شد.

گالانت بعد از مسابقه خیلی نگران مصدومیت استروم نبود. این مربی گفت “فکر نمی کند” این مانع از افتتاح این مرکز در واشنگتن در روز چهارشنبه شود.

گالانت پس از پایان پیش فصل 4-2 رنجرز گفت: “همه چیز خوب خواهد بود.” فقط قسمت بالایی بدن ، اما چیز جدی پیدا نمی کنیم. “

در حالی که با نسخه Islanders روبرو می شد که رنجرز می تواند در فصل عادی انتظار داشته باشد ، Strome افزایش یافت و در دو دوره موثر بود. علاوه بر این ، رنجرز محتاط بودند و تصمیم گرفتند بهترین تفنگ های خود را در آرتمیس پانارین ، میکی زیبا نژاد و کریس کریدر بنشینند.

رایان استروم
AP

استروم قبل از مصدومیت یک گل و یک پاس گل به ثمر رساند و به رنجرز کمک کرد تا با نتیجه 2-1 وارد دوره سوم شود. از شوت K’Andre Miller فقط 39 ثانیه به فریم میانی.

اما هت تریک چایتیل ، که برنده 2:06 را به وقت اضافی در بازی قدرت تبدیل کرد ، پیروزی رنجرز را مهار کرد.

چیتیل درباره فیلمبرداری هت تریک قبل از فصل گفت: “برای من مهم است.” “البته هنوز اهداف وجود دارد ، ما برنده شدیم ، هنوز پیش فصل است. هرکسی می تواند بگوید این پیش فصل است ، اما برای اعتماد به نفس ما این بزرگ است. خوشحالیم که پیش فصل را به این شکل به پایان رساندیم.”

این چک 22 ساله افزود که پیش فصل زمان مهمی بود تا رنجرز دور هم جمع شوند و به سیستم جدید گالانتا عادت کنند. استروم در آغاز آموزش اشاره کرد که سیستم گالانت “بسیار ساده تر” است.

چیتیل گفت: “من با استرومر موافقم.” “همه دارواش [one system for] ما سه سال پیاپی همین سیستم را داشتیم و اکنون باید آن را در سه بازی تغییر دهیم. ما باید طرز فکر خود را تغییر دهیم. گاهی اوقات فقط با غرایز ما رانندگی می کنید و گاهی فراموش می کنید که اکنون باید چه کار کنید.

“این یک پیش فصل خوب برای ما بود [we] فقط برای چهارشنبه آماده شوید “

تحت نظر گالانت ، آزادی بیشتری برای بازی کردن وجود دارد ، که باعث می شود بازیکنان بیش از حد فکر نکنند. گالانت تأکید می کند که بازیکنانش باید اعدام شوند ، توسط پلیس و خود پلیس حمایت می شوند. این فرد 58 ساله بسیار کاربردی تر است و رویکردی قدیمی تر نسبت به دیوید کوین قبلی خود دارد.

گالانت گفت که او معتقد است منحنی یادگیری رنجرز به خوبی با سیستم او کار کرده است ، و خاطرنشان کرد که مدتی طول می کشد تا تیم واقعاً هماهنگ شود.

مربی می گوید: “بچه ها به انجام کاری که انجام می دهند عادت کرده اند و عادت دارند که همیشه این کار را انجام دهند.” “من فکر نمی کنم این یک معامله بزرگ باشد. تفاوت زیاد و بزرگی نیست ، اما کمی طول می کشد و دو بازی گذشته خوب بوده است.”

دیدگاهتان را بنویسید