دادستانی شیکاگو اعضای باند را به قتل اردک خواننده FBG متهم می کند


پنج عضو باند ادعا شده در شیکاگو تابستان گذشته متهم به قتل خواننده رپ FBG Duck در ضلع شمالی شهر شدند.

در آگوست 2020 ، O-Block FBG Duck ، 26 ساله ، با نام اصلی Carlton Weekly را در محله مد گلد ساحل شلیک کرد و کشت و “مسئولیت خشونت در شیکاگو را بر عهده گرفت و از رسانه های اجتماعی و موسیقی برای افزایش سوء استفاده های جنایی خود استفاده کرد. “او گفت. در بیانیه مطبوعاتی دفتر دادستانی ایالات متحده در شیکاگو نوشته شده است.”

در سمت چپ ، خواننده رپ شیکاگو FBG Duck ، و راست ، پلیس شیکاگو در حال بررسی صحنه تیراندازی است که باعث کشته و زخمی شدن دو نفر دیگر در خیابان 70 E. Oak St. در شیکاگو در 4 آگوست 2020.
(یوتیوب / گتی ایماژ)

چارلز لیگینز (30) ، کنت روبرسون (28) ، تاکارلوس اوفرد (30) ، کریستوفر توماس (22) و مارکوس اسمارت (22) از ساکنان شیکاگو به اتهام قتل به جرم کمک به اخاذی ، حمله به اخاذی و سلاح های مختلف متهم هستند.

در محاکمه بعد از ظهر ، لیگینز ، اوفرد ، توماس و اسمارت گناه خود را پذیرفتند و قاضی به آنها دستور داد تا زمان بازداشت در بازداشت بمانند. روبرسون در دادگاه نبود و دفتر دادستانی ایالات متحده گفت که اولین جلسه او برنامه ریزی نشده بود.

تلفن های قبلی CHICAGO GANG از بخش شهرداری LIGHTFOOT LIGHTFOOT

ویکلی در مقابل یک فروشگاه در خیابان اوک در روز روشن ایستاده بود و دو مرد از دو وسیله نقلیه پیاده شده ، آتش گشودند ، سپس دوباره سوار خودروها شدند و از آنجا دور شدند. هفته ای کشته شد و یک زن و یک مرد دیگر زخمی شدند. پلیس اعلام کرد که این حمله “هدفمند” به هفته نامه یا مرد دیگری در این نزدیکی بوده است.

FBG Duck قرار است با بازی “Slide” در سال 2018 شناخته شود که در حال حاضر بیش از 65 میلیون بازدید در YouTube دارد.

به گزارش شیکاگو تریبیون ، پلیس تشخیص داده است که ویکلی هدف قرار گرفته است زیرا او چند روز قبل ویدئویی ضبط کرد که در آن اعضای کشته شده باند را تحقیر می کرد.

لیگینز ، اوفرد ، توماس و اسمارت صبح چهارشنبه بازداشت شدند. پس از اعلام ، روبرسون قبلاً در زندان شهرستان کوک در بازداشت بود.

تعداد فدرال قتل ها حداقل مجازات حبس ابد و حداکثر مجازات اعدام را پیش بینی می کند.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

سرپرست پلیس شیکاگو ، دیوید براون ، گفت که در کیفرخواست جدید آمده است که “ما به دنبال گروه هایی در این شهر هستیم”.

کیتلین مک فال و فاکس نیوز و آسوشیتدپرس به این گزارش کمک کردندبه

دیدگاهتان را بنویسید