حواله های انتخاباتی مک کارتی به جمهوری خواهان مجلس نمایندگان باعث می شود که او سخنران شود


در حالی که دموکرات ها سعی می کنند اکثریت تیز خود را در هر دو مجلس کنگره در سال آینده حفظ کنند ، در حالی که جمهوریخواهان از باد تاریخی پشت سر خود لذت می برند ، کوین مک کارتی ، رهبر GPS اطمینان دارد که حزب او در انتخابات میان دوره ای کنترل مجلس را به دست می آورد. در سال 2022

کنگره قدیمی کالیفرنیا در خصوص جمع آوری کمک های مالی خود در سال جاری به فاکس نیوز این هفته گفت که “جمهوریخواهان سراسر کشور برای اخراج خانه اخراج شده اند” و “دموکرات ها برای خروج نامزد هستند”.

اولین بار در FOX NEWS: MCCARTHY OWNS در 57.8 میلیون دلار تا این سال

و اگر چنین اتفاقی در انتخابات 2022 رخ دهد ، مک کارتی – که به سختی در کنفرانس نمایندگان پارلمان در پارلمان شرکت می کند – جانشین نانسی پلوسی دموکرات می شود.

در حالی که برای بازپس گیری بیشتر مجلس نمایندگان و کنترل داروی سخنران تلاش می کرد ، جمع آوری کمک های مالی قوی مک کارتی – و جایی که او پول کمپین را در آنجا قرار می دهد – گویا است.

کوین مک کارتی ، رهبر اقلیت مجلس نمایندگان از کالیفرنیا ، در یک نشست خبری هفتگی در Capitol Hill روز پنجشنبه ، 30 سپتامبر 2021 در واشنگتن از یک خبرنگار سوال کرد. (عکس AP / اندرو هارنیک)
(عکس AP / اندرو هارنیک)

مک کارتی در 9 ماهه اول سال 2021 57.8 میلیون دلار جمع آوری کرد که در جمهوری قبل از انتخابات یک رکورد بود. فاکس نیوز روز سه شنبه برای اولین بار از جمع آوری کمک های مالی خبر داد.

تام امر ، رئیس کمیته جمهوری خواهان کنگره (NRCC) تأکید کرد: “کوین مک کارتی ، نه تنها در این چرخه ، بلکه در آخرین چرخه جمع آوری کمک های مالی ما بود.”

جمهوری خواه مینه سوتا روز چهارشنبه به فاکس نیوز گفت: “هدف ما این است که اکثریت را به دست آوریم و نانسی پلوسی را یکبار برای همیشه اخراج کنیم و کوین مک کارتی را به عنوان سخنران تعیین کنیم. این هیچ رازی نیست.”

MCCARTHY ، به منظور تکرار خانه ، مانند 2022 MIDTERMS تا “100 Years of Pine”

مک کارتی در حال گسترش ثروت است.

تیم تیم کنگره خاطرنشان کرد که مک کارتی در 9 ماه گذشته 19.4 میلیون دلار به NRCC واریز کرده است که شاخه ای از انتخاب مجدد نمایندگان مجلس است ، 8.3 میلیون دلار مستقیماً به روسای جمهور جمهوری خواه در کرسی های بسیار مشاجره آمیز و 2.3 میلیون دلار جمهوری خواه. کشورهای عضو.

نقل و انتقالات جمع آوری کمک های مالی نه تنها کمک می کند تا جمهوری خواهان بتوانند اکثریت را به دست آورند ، بلکه موقعیت مستحکم مک کارتی را به عنوان رهبر جمهوری خواهان تقویت می کند.

برایان والش ، استراتژیست قدیمی حزب جمهوری خواه هشدار داد: “انتقال پول به کمیته های حزبی یا اهدای پول به مبارزات جمهوری خواهان نه تنها راه مهمی برای تقویت روابط است ، بلکه سیگنال واضحی به نمایندگان باقی مانده می دهد تا اکثریت جمهوری خواهان را در اولویت قرار دهند.” “از لحاظ تاریخی ، شما شاهد رهبران موفق هر دو حزب بوده اید که این کار را انجام می دهند.”

والش ، مدیر پیشکسوت ارتباط با نمایندگان مجمع پارلمانی سازمان ملل متحد و سنا ، تاکید کرد که مک کارتی “تعداد زیادی از این افراد را استخدام کرد ، با آنها ارتباط برقرار کرد. این به وضوح نشان می دهد که او موفقیت آنها را در اولویت قرار می دهد ، که به هر کسب و کاری با این رابطه. “

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

اگر جمهوری خواهان اکثریت خود را در سال آینده بدست آورند ، مک کارتی را در موقعیت ریاست جمهوری قرار می دهد ، در حالی که آنها نیاز به سود خالص تنها پنج کرسی دارند تا کنترل پارلمانی را که در دوره موقت 2018 از دست داده بودند ، به دست آورند.

جیم بنکس ، سخنگوی ایندیانا ، رئیس کمیته مطالعات جمهوریخواهان ، نمایندگان مجلس نمایندگان محافظه کار مجلس نمایندگان آمریکا در قدمت نیم قرن ، به فاکس نیوز گفت: “فقط موضوع زمان است و کل کنفرانس روزها را شمارش می کند. مک کارتی سخنگو مشهود است.”

دیدگاهتان را بنویسید