جیم ایرسی ، مالک اسب نر ، ایندی را برای “حداقل” دو برد در سوپر بول نوشته است


در حالی که کولت ها در AFC South سوم هستند ، بعید است که کسی در طرفداران خود به سوپر بول فکر کند ، و اکنون صاحب تیم جیم ایرسی ادعا می کند که این عنوان ها در راه است.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

INDIANAPOLIS ، V – 8 اکتبر: جیم ایرسی در مراسم پیراهن بازنشسته پیتون منینگ در بازی NFL بین سانفرانسیسکو 49ers و ایندیاناپولیس کولتز در 8 اکتبر 2017 در ورزشگاه لوکاس اویل در ایندیاناپولیس ، IN. (عکس توسط زاک بولینگر / Icon Sportswire از طریق Getty Images)

او در توئیتر خود نوشت: “کلتس ملت ، نگران نباش … ما در این دهه حداقل نعل اسب دو لومبارد را خواهیم گرفت.” “تا زمانی که خورشید طلوع می کند و فصل ها تغییر می کنند ، بیایید! هرگز به آنچه شک دارید شک نکنید. شما بزرگترین چیزهایی را خواهید دید که باور خواهید کرد و خواهید دید.”

فکر می کنید او اندرو لاک بازنشسته را به خاطر می آورد و Carson Wentz QB1 در ایندی است؟ بدیهی است که نه.

11 ژانویه 2015 ؛  دنور ، CO ، ایالات متحده ؛  مالک ایندیاناپولیس کلتز ، جیم ایرسی در بازی فوتبال لیگ AFC 2014 در ورزشگاه مربیگری در Mile High.  اعتبار اجباری: کریس همفریس-USA TODAY Sports

11 ژانویه 2015 ؛ دنور ، CO ، ایالات متحده ؛ مالک ایندیاناپولیس کلتز ، جیم ایرسی در بازی فوتبال لیگ AFC 2014 در ورزشگاه مربیگری در Mile High. اعتبار اجباری: کریس همفریس-USA TODAY Sports

در حال حاضر ، فقط می تواند منیت خود را داشته باشد که مشابه آنچه لبرون جیمز در رژه قبل از تصدی خود در میامی هیت انجام داد صحبت می کند ، اما نتیجه گرفت. بنابراین آیا ممکن است انتظارات ایرسی از آینده برآورده شود؟ البته ، در ورزشی مانند فوتبال ، حواس پرتی بسیار قوی تر به نظر می رسد.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کنی مور دوم (23) از ایندیاناپولیس کولتس در نیمه دوم یک بازی فوتبال NFL مقابل مینسوتا وایکینگز در یکشنبه 20 سپتامبر 2020 در ایندیاناپولیس با هم تیمی های خود رهگیری می کند.  (AP Photo / Michael Conroy)

کنی مور دوم (23) از ایندیاناپولیس کولتس در نیمه دوم یک بازی فوتبال NFL مقابل مینسوتا وایکینگز در یکشنبه 20 سپتامبر 2020 در ایندیاناپولیس با هم تیمی های خود رهگیری می کند. (عکس AP / مایکل کانروی)

کسب عناوین بیشتر در ورزشی که مستلزم برتری بازیکنان از سوی مربیان است ، چنین اظهاراتی را بسیار کمتر از زمانی که یک بسکتبالیست چنین می گوید ، کم بازده می کند. 15 بازیکن در لیست وجود ندارد که سه نفر بتوانند بر آن تسلط داشته باشند و سپس وقتی نوبت بازی می رسد ، توپ را به بهترین بازیکن خود ارسال کند. کارسون ونتز باید عالی باشد ، خط حمله کلتز باید کوئنتین نلسون کاتالیزور خود را از IR بازگرداند و دفاع نمی تواند در رده نوزدهم لیگ قرار گیرد.

قبل از اینکه کسی بتواند مسابقات قهرمانی کولتز را ارائه دهد ، چه برسد به جمع ، بسیاری از چیزها باید تغییر کنند. اما من باید آتش را دوست داشته باشم – این طوری سرگرم کننده تر است.

دیدگاهتان را بنویسید