جیسون الکساندر بازیکن Seinfeld از سوال فرهنگ استعفا دوری می کند


جیسون الکساندر اخیراً از طرح فرهنگ استعفا اجتناب کرد.

ستاره 62 ساله “سینفلد” نمی خواست به این س answerال پاسخ دهد که آیا جوک های این کمدی امروزه به دلیل تغییرات در جامعه محبوبیت پیدا می کند؟

اسکندر گفت: “من این کار را نمی کنم.” “هر چیزی غیر از آن.”

اگرچه اسکندر نمی خواست به موضوع بحث برانگیز دست بزند ، اما همبازی او از سریال “Seinfeld” و خالق نمایش Jerry Seinfeld در سال 2015 گفت که “صحت سیاسی” به کمدی آسیب می رساند.

جری ساینفلد می گوید اگر ماشین زمان داشته باشد “برخی چیزها” را در “ساینفلد” برطرف می کند.

کالین کاوهرد ، مجری رادیو ESPN در پادکست سال 2015 خود از ساینفلد پرسید: “آیا اکنون نگران آب و هوا هستید؟” در مورد برنامه های استندآپ ، به ویژه در کالج ها.

سینفلد فاش کرد: “من همیشه این را می شنوم.” “من در کالج ها بازی نمی کنم ، اما می شنوم که بسیاری به من می گویند” در نزدیکی کالج ها قدم نزن. رایانه های شخصی نیز همینطور. “

جیسون الکساندر نمی خواست به س aboutالی درباره ترک فرهنگ پاسخ دهد.
(کریس پیتزلو / Invision / AP)

“آیا کمدی درد دارد؟” کاوهرد پرسید. سینفلد گفت: “بله ، این درست است.” “برای من ، این ضد کمدی است. این بیشتر در مورد مزخرفات رایانه ای است.”

در حال حاضر “SEINFELD” در کجا کاشته می شود؟

سینفلد تنها کمدینی نیست که با وسعت فرهنگ استعفا دست و پنجه نرم می کند. دیو چاپل اخیراً گفته است که نمی خواهد به دلیل کمدی جدیدش “نزدیکتر” کنسل شود.

هفته گذشته ، در هالیوود بول در لس آنجلس ، چاپل به این واقعیت اشاره کرد که بسیاری از افراد و گروه ها به دلیل اظهارات ترنس هراسی که در آن انجام داده است خواستار کنار کشیدن Netflix هستند.

چاپل گفت: “وقتی صحبت از تسلیم شدن می شود ، من آن را دوست دارم.” “من نمی دانم چه چیزی باید به شما بگویم مگر اینکه من مادر بدی هستم …”

DAVE CHAPPELLE ، POST-NETFLIX اختلاف ، اعلام می کند که هیچ نگرانی در مورد فسخ ندارد

مجری و کمدین جی لنو کشف شد که چگونه فرهنگ ابطال قوانین کمدی را تغییر داد.

در حین اجرا در “مردم هر روز“پادکست ، 71 ساله کمدین تاکید کرد که تنها راه زنده ماندن تغییر است.

لنو به مجری ژان روبنشتاین می گوید: “من فکر می کنم مثل همه چیز است ، خواه تغییر کنی یا بمیری.” اظهاراتی که اوایل ماه جاری انجام دادبه قبلی “نمایش امشبوی گفت: “رهبر اعتراف کرد که شوخی های جنسیتی ، نژادپرستانه و همجنسگرا هراسناک گاهی در جامعه کمیک پذیرفته می شود.

جی لنو می گوید کمدین ها باید خود را وفق دهند "قوانین جدید" کمدی

جی لنو می گوید کمدین ها باید با “قوانین جدید” کمدی سازگار شوند.
(پل Drinkwater / NBCU Photo Bank / NBCUniversal از طریق Getty Images از طریق Getty Images)

او گفت: “حالا همه صدایی دارند.” “شما باید مواد را در زمانی که در آن زندگی می کنید تغییر دهید.”

لنو افزود: “موضع من این است که” این قوانین جدید هستند “،” شما می خواهید خود را وفق دهید. اگر نه ، خوب است. پس بلند نشو و جوک بگو. “

کوین هارت ، کمدین و بازیگر ، پس از گذراندن یک کمپین در رسانه های اجتماعی خواستار پایان کار خود ، درباره فرهنگ استعفا صحبت کرد.

برای عضویت در مجله سرگرم کننده اینجا را کلیک کنید

ستاره 42 ساله استندآپ سپس با موشکافی شدید و پاسخ روبرو شد توییت های قدیمی همجنسگرا دوباره ظاهر شد در سال 2019 ، همانطور که باید میزبان اسکار استبه

هارت از کنسرت کناره گیری کرد ، اما در آن زمان رسما عذرخواهی نکرد و گفت که چندین بار به این توییت ها پرداخته است. هارت بعداً اظهار کرد که از نحوه رسیدگی به اختلاف پشیمان است.

کوین هارت در مورد مشکلات خود با فرهنگ شکست در گذشته صحبت کرده است.

کوین هارت در مورد مشکلات خود با فرهنگ شکست در گذشته صحبت کرده است.
(اردن اشتراوس / Invision / AP ، پرونده)

ستاره “Jumanji” بیشتر در مصاحبه ای با اوه ، مجله اپرا‘s اینستاگرام به صورت زندهبه

“شما باید به جایی برسید که واقع بین تر شوید. واقع بین بودن به این معناست: هیچکس کامل نیست ، هیچکس نخواهد بود. ما در زمانی زندگی می کنیم که ما فقط انتظار کامل داریم ، مانند اینکه مردم لغزش نکنند. و از پله ها بیفتید یا همه مدام مستقیم راه بروند ” او گفتبه “اما شما تلو تلو می خورید … عجیب است که واقعاً مردم را در سطحی نگه دارید که هرگز درخواست حفظ آنها را نداشته اند.”

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

هارت در ادامه توضیح داد: “اگر بچه ها با تمام دانش به دنیا آمده باشند ، منظور از رفتن به یک سالگی به 21 سالگی چیست؟ شما به 21 سالگی می رسید و امروزه بزرگسال شده اید زیرا این سالها را در کودکی گذرانده اید و کارهایی را انجام می دهید. بنابراین شما نمی توانید من را مسئول کارهایی که در دوران کودکی انجام دادم ، که در دوران کودکی بودم ، در سن 21 سالگی و در بزرگسالی بودم … از 21 تا 31 سالگی جوان ، بنابراین نمی دانستم زندگی در بزرگسالی چگونه خواهد بود ، بنابراین من یک جوان بزرگسال هستم. “دیدگاهتان را بنویسید