جنت مک کوردی ، ستاره “ICarly” ، اختلالات خوردن گذشته خود را باز می کند: “من مدتهاست در آشفتگی هستم”


جنت مک کاردی هنگام بازی در فیلم “iCarly” و نتیجه گیری “Sam and the Cat” یک راز تاریک را پنهان کرد.

روز پنجشنبه ، این بازیگر فاش کرد که سالها با اختلالات خوردن ، از جمله بی اشتهایی ، پرخوری و پرخوری دست و پنجه نرم می کرده است.

این 29 ساله به مجله پیپل گفت: “من مدتهاست درگیر آشفتگی هستم.” “اما من دیگر در مورد غذا به شکل وسواسی فکر نمی کنم. و یک بار هم باور نمی کردم که این کار حتی ممکن است.”

به گفته فروشگاه ، مک کوردی 11 ساله بود که مادرش دبی او را با خوردن محدود کننده آشنا کرد. مک کوردی مدعی شد که توسط مادرسالار مورد آزار جسمی و روحی قرار گرفته است. ستاره کودک سابق در آثاری خاطرات آینده ای دارد که جزئیات این مبارزات را شرح می دهد.

“ICARLY” STAR JENNETTE MCCURDY سوءاستفاده فیزیکی ، احساسی از مادر در دوران کودکی را یادآوری می کند

جنت مک کوردی قصد دارد خاطرات خود را با جزئیات مبارزه خود منتشر کند.
(عکس توسط George Pimentel / WireImage / Getty Images)

مک کورد استدلال می کند: “مادرم گفت که می تواند به من یاد بدهد چگونه کالری شمارش کنم و ما می توانیم یک تیم باشیم ، اما من باید آن را پنهان کنم.” “من فکر کردم این فرصتی است برای نزدیک شدن به مادرم.”

مک کوردی گفت یک بار با 1000 کالری در روز زندگی می کرد و “گاهی اوقات حتی کمتر می خوردم زیرا می خواستم مادرم افتخار کند.” این فروشگاه گفت که مک کوردی تا زمانی که در برنامه “iCarly” انتخاب نشد ، بی اشتهایی داشت.

مک کوردی گفت هیچ کس در صحنه فیلمبرداری نمی داند که او به طور خصوصی با این اختلال مبارزه می کند.

مک کوردی فکر کرد: “از قضا ، این علامت تجاری قهرمان من است که او غذا را دوست دارد.” “من صحنه هایی دارم که قرار است غذا بخورم ، و آنها سطلی برای تف کردن هستند. اما من وحشت می کنم که هنوز کالری در بدن من باقی می ماند.”

وقتی مک کوردی 18 ساله شد ، دبی برای دومین بار مبتلا به سرطان شد. آن زمان بود که او “پرخوری کرد” و “هر چیزی را که در چشم داشت می خورد.”

برای عضویت در مجله سرگرم کننده اینجا را کلیک کنید

بازیگران

بازیگران “ICarly” (از سمت چپ) نوح مونک ، میراندا کاسگرو ، جری ترنور ، ژانت مک کوردی و ناتان کرس ، در حدود 2012.
(عکس پل موریگی / گتی ایماژ برای Nickelodeon)

مک کوردی گفت که پاکسازی را برای مقابله با مرگ مادرش آغاز کرده و “تا 10 بار در روز” استفراغ می کند.

او می گوید: “بولیمیا خیلی سریع زندگی مرا تسخیر کرد.” “… این یک کار تمام وقت بود ، بنابراین جایی برای حل مشکلات یا گلایه از مادرم وجود نداشت.”

مک کوردی در حمام میراندا کاسگرو هم تیمی اش بود که بیهوش شد. این تجربه او را شوکه کرد.

او می گوید: “… او می توانست بمیرد و از استفراغ خود خفه شود.”

این خروجی همچنین نشان داد که مک کوردی دندان خود را در زمانی پاره کرد که اسیدهای معده مینای دندان را به دلیل تمیز کردن مینای دندان پاره کرد. این حادثه در حمام هواپیما رخ داده است. مک کوردی می دانست که به کمک نیاز دارد.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

جنت مک کاردی گفت غذا دیگر مکانیسم مقابله با او نیست.

جنت مک کوردی می گوید غذا دیگر مکانیسم مقابله با او نیست.
(عکس: استیو گرانیتز / WireImage / گتی ایماژ)

مک کوردی دو سال درمان رفتاری دیالکتیکی فشرده (DBT) را نسبت داد تا به او کمک کند نه تنها با اختلالات خوردن بلکه با مادرش نیز کنار بیاید. او امروز گفت که غذا دیگر مکانیسم مقابله با او نیست.

او می گوید: “من سالهاست گاز نگرفته ام ، تمیز نکرده ام یا محدود نکرده ام.” “و من بسیار عمیق و قوی ادعا می کنم که گفتم بالاخره بهبود یافتم.”

دیدگاهتان را بنویسید