جف فیشر به ایمیل جان گرودن پاسخ داد که راجر گودل به رمز فشار می آورد تا مایکل سام را در سال 2014 آماده کند.


جف فیشر ، سرمربی سابق سنت لوئیس رامسس ، تصمیم تیم را برای اعلام مایکل سام ، که آشکارا همجنسگرا بود ، در پیش نویس NFL 2014 پس از افشای ایمیل های قدیمی جان گرودن توسط نیویورک تایمز مورد بحث قرار داد.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

لوس آنجلس ، کالیفرنیا – 11 دسامبر: جف فیشر ، سرمربی لس آنجلس رامز قبل از بازی با آتلانتا فالکونز در لس آنجلس مموریال کالیزئوم در 11 دسامبر 2016 در لس آنجلس ، کالیفرنیا زمین را ترک می کند. (عکس هری چگونه / گتی ایماژ)
(عکس هری چگونه / گتی ایماژ)

بر اساس این گزارش ، گرودن گفت که راجر گودل ، کمیسر NFL ، بر فیشر و رمس فشار می آورد تا سم را در دور هفتم پیش نویس قبول کنند. فیشر روز سه شنبه در یک پست توئیتری به این بیانیه پرداخت.

فیشر ، که 22 سال سرمربی NFL بود ، تیتان ها و رم ها را به 6 بازی پلی آف رساند و حتی تنسی را به سوپر بول XXXIV رساند.

اسکاندال پست الکترونیکی MIKE TOMLIN EKLEY MENTOR JON GRUDEN E-MAIL: “من فقط متاسفم”

EARTH CITY ، MO - 13 مه: (L تا R) سرمربی St.  لوئیس رامسا جف فیشر ، سرباز وظیفه مایکل سام و مدیرعامل Les Snead در یک کنفرانس مطبوعاتی در پارک رامز در 13 مه 2014 در شهر سیتی ، میسوری با رسانه ها صحبت می کنند.  (عکس: دیلیپ ویشوانات / گتی ایماژ)

EARTH CITY ، MO – 13 مه: (از L به R) جف فیشر ، سرمربی سنت لوئیس رامز ، مایکل سام و مدیر کل Les Snead در یک کنفرانس مطبوعاتی در پارک رامز در 13 مه 2014 در زمین شهر ، با رسانه ها صحبت می کنند. میسوری (عکس: دیلیپ ویشوانات / گتی ایماژ)
(عکس: دیلیپ ویشوانات / گتی ایماژ)

فیشر می نویسد: “مایکل سام مدافع سال 2013 SEC سال بود ، بنابراین ما او را در پیش نویس NFL 2014 بر اساس تولید دفاعی و مهارت های عجله خود انتخاب کردیم.” “ما به عنوان سرمربی بیش از 20 سال ، بازیکنان را بر اساس ویژگی های مختلف آماده کرده ایم یا آماده نکرده ایم. گرایش جنسی آنها هرگز و هرگز نقشی در تصمیم گیری ندارد.

او می افزاید: “من همچنان از مایکل و تصمیم او برای تبدیل شدن به عنوان اولین درفت برای یک همجنسگرا صریح در لیگ حمایت می کنم. او به شجاعت نیاز داشت تا بتواند برای فوتبالیست های رقابتی که می توانند همجنسگرا باشند ، الگو باشد.”

“در نهایت ، NFL هرگز من را از انتخاب گزینه بالقوه تشویق یا دلسرد نکرد.”

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

EARTH CITY ، MO - 13 مه: (L تا R) سرمربی خیابان St.  لوئیس رامسا جف فیشر ، سرباز وظیفه مایکل سام و مدیرعامل Les Snead در یک کنفرانس مطبوعاتی در پارک رامز در 13 مه 2014 در شهر سیتی ، میسوری با رسانه ها صحبت می کنند.  (عکس: دیلیپ ویشوانات / گتی ایماژ)

EARTH CITY ، MO – 13 مه: (از L به R) جف فیشر ، سرمربی سنت لوئیس رامز ، مایکل سام و مدیر کل Les Snead در یک کنفرانس مطبوعاتی در پارک رامز در 13 مه 2014 در زمین شهر ، با رسانه ها صحبت می کنند. میسوری (عکس: دیلیپ ویشوانات / گتی ایماژ)
(عکس: دیلیپ ویشوانات / گتی ایماژ)

سام ، انتخاب 249 برتر میسوری ، یکی از نتایج نهایی بود زیرا تیم قوچ تا فصل 2014 لیست بازیکنان خود را به 53 بازیکن کاهش داد. سام همچنین مدتی را در تیم آموزشی کابوی ها گذراند و حتی قبل از آگوست 2015 در لیگ فوتبال کانادا بازی کرد. از فوتبال کنار رفت

گرودن دوشنبه شب از سرمربیگری Raiders استعفا داد. ریچ بیساکیا ، کمک مربی تا پایان فصل سرمربی موقت لاس وگاس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید