تام کاتن: پیت بوتیگیگ نتوانست مراسم تشییع جنازه یک ماشین را ترتیب دهد


سناتور تام کاتن،، R-Ark به بحران “قابل پیش بینی” بایدن در زنجیره تأمین پرداخته است زیرا کمبود سهام در سراسر کشور در روز چهارشنبه در زمان Fox News Primetime افزایش یافته است.

با تشکر از تیم با یک پیشنهاد عرضه در جایی که خانه سفید تضمین کننده ورود ورزشکاران کریسمس نیست

توم پنبه: شما ریشه مشکل انگشت خود هستید که ما به مدت 30 سال تعداد زیادی مشاغل تولیدی را به چین فرستاده ایم. این روزها خرید قطعه ای از مبلمان یا لباس یا کفش یا اسباب بازی برای بچه ها یا تزئینات کریسمس که از چین نیامده ، کار آسانی نیست. اما اکنون 30 سال است که اینطور است. جو بایدن در ایجاد آن کمک کرد. اما همچنین به ایجاد مشکل کوتاه مدت به دلیل تورم ، که کشور ما به دلیل کمبود عرضه می بیند ، کمک می کند ، از پرداخت حقوق افرادی که کار نمی کنند تا تعطیلی اقتصاد ما.

همه اینها قابل پیش بینی بود. امروز ، جشن گرفته می شود که بندر لس آنجلس به صورت 24 ساعته باز می شود ، که احتمالاً ماه ها پیش باید انجام می شد. در کاخ سفید در همان زمان ، آنها می گویند احتمالاً نمی توانید به هر چیزی که می خواهید برای کریسمس برسید. خوب ، چه کسی کریسمس آمریکایی ها را نجات می دهد؟ پیت بوتیگیگ؟ یعنی خواهش میکنم پیت بوتیگیگ نتوانست مراسم تشییع جنازه یک ماشین را ترتیب دهد. بندرها و راه آهن کشور ما ، بزرگراه ها و فرودگاهها را سازماندهی نمی کند.

مصاحبه کامل را اینجا تماشا کنید:

دیدگاهتان را بنویسید