بیلی ایلیش به جیمی کیمل می گوید که در آخرین حضورش در برنامه “احمقانه” به نظر می رسد


بیلی ایلیش در حین نمایش در برنامه خود با جیمی کیمل تماس گرفت زیرا آخرین بار در سال 2019 بد به نظر رسید.

این خواننده چهارشنبه شب به مجری پیوست تا آلبوم جدیدش “خوشبخت تر از همیشه” را معرفی کند ، که به او این فرصت را داد تا در مصاحبه قبلی خود در 17 سالگی صحبت کند ، چون کیمل بسیار جوان بود ، به او ملحق شد. تصمیم گرفت چند سوال بپرسد. در مورد چیزهایی که زمانی که مجری بود در سال 1984 در سن او محبوب شد.

ایلیش وقتی با چیزهایی مانند Run-DMC ، Huey Lewis ، Cabbage Patch Kids و دیگران آشنا شد ، کاملاً گیج شده بود. کیمل به ویژه خاطرنشان کرد که به این دلیل احساس پیری می کند زیرا نمی تواند از یکی از اعضای ون هالن نام ببرد ، که باعث واکنش وولفگانگ ون هالن ، نوازنده باسی ، شد که به گفته E! اخبار.

در آخرین اجرای خود ، ایلیش نتوانست لحظه ویروسی حمله کیمل را زنده کند.

بیلی ایلیش “رابطه خاتمه با بدن” را یادآوری می کند که این یخ برای امضای پوشاک نگهبان در یک کیسه است

ایلیش با لبخند گفت: “صبر کن ، واقعاً سریع.” “یادت هست آخرین بار کی اینجا بودم؟” وقتی جیمی این موضوع را تأیید کرد ، ادامه داد: “و تو مرا کمی احمق کردی.”

بیلی ایلیش در حین اجرای برنامه خود با جیمی کیمل تماس گرفت.
(نیکلاس هانت / WireImage از طریق گتی ایماژ / رندی هولمز / ABC از طریق گتی ایماژ)

کیمل با هیجان پاسخ داد: “خوب ، بله ، به طور تصادفی. من عمدا این کار را نکردم.”

خوشبختانه ، ایلیش فاش کرد که شرایط آن زمان برای او مضحک به نظر می رسید ، مهم نیست که مردم بعداً در مورد او در اینترنت چه گفتند.

او قبل از اعتراف به اینکه در آن زمان واقعاً نمی دانست که ون هالن کیست ، می گوید: “من فکر کردم خنده دار است زیرا من با هم بازی می کردیم و همه فکر می کردند من جدی هستم و هیچ چیز نمی دانم.”

عنوان برنامه کاربردی اینترنت بیلی ایلیش: “در زندگی واقعی ما هرگز این را به شما نمی گوییم”

متأسفانه ، ایلیش انتقام نگرفت پس از آنکه اظهار داشت قصد دارد از کیمل در مورد موضوعات موضوعی فرهنگ پاپ بپرسد که فقط یک نفر از نسل Z با آن روبرو می شود. متأسفانه ، او در محل بود و هیچ مورد خوبی را در حال حاضر به خاطر نمی آورد. به در عوض ، آنها به بخشی رفتند که به او اجازه می داد انتقام خود را به درستی بگیرد.

کیمل فاش کرد که یک نسخه از لیستی که خواننده جوان در 12 سالگی خود در سال 2014 نوشت ، در اختیار دارد ، در حالی که برخی از آنها قبلاً به دست آورده است ، مانند “ملاقات با جاستین بیبر” و “Zipline Over the City” ، دیگران برای کیمل بسیار مناسب بودند به او کمک کنید موهای تماشاگران را کوتاه کند.

برای عضویت در اخبار سرگرم کننده ما اینجا را کلیک کنید

با این حال ، بهترین مورد لیست “ضربه زدن به کسی” بود.

کیمل به شوخی گفت: “من فکر می کنم شما باید به من ضربه بزنید زیرا من احتمالاً قوی ترین فرد اینجا هستم.” “تا می خواهی به شکمم ضربه بزن.”

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

با این کار ، ایلیش به پایان رسید و مشتی به شکم میزبان زد. خوشبختانه به نظر می رسید که او بدون آسیب زیادی برخورد کرده است. با این وجود ، ایلیش اجازه بازپرداخت آخرین مصاحبه خود در برنامه خود را داد.

دیدگاهتان را بنویسید