برایان لاندری برتولینو ، وکیل دادگستری ، جان والش را پس از شناسنامه ویژه در پرونده گابی پتیتو کوبید.


استیو برتولینو ، وکیل برایان لاندری ، صبح پنجشنبه پس از پخش مجری تلویزیونی طولانی مدت از یک کانال ویژه در مورد قتل نامعلوم نامزد نامزد سابق فلوریدا ، گابی پتیتو ، به خالق “تحت تعقیب ترین آمریکایی” جان والش حمله کرد.

“Gabby Petito: ID Special Report” به جزئیات قتل پتیتو 22 ساله و وضعیت Laundria به عنوان فراری بر اساس حکم کلاهبرداری بانک فدرال پرداخت.

والش هفته ها استدلال می کرد که لاندری 23 ساله ممکن است از هرج و مرج در مرز جنوبی برای عبور در جهت مخالف مکزیک استفاده کرده باشد.

برایان لاندری (اینستاگرام)
(اینستاگرام)

GABBY PETITO AUTOPSY PAINTS عکسهای تلخ آخرین لحظات ، نمایش متخصصان

در یک پست ویژه ، والش حدس زد که لاندری ممکن است آنجا باشد ، در باهاما ، یا در امتداد مسیر آپالاچی مخفی شده است ، و حدس زد که والدینش ممکن است هنگام ماندن روی لاماها به او کمک کنند.

والش ، که همچنین مجری برنامه “در تعقیب جان والش” در ID است ، می گوید: “من کاملاً معتقدم که خانواده او به او کمک می کنند تا در فرار بماند.”

برتولینو در برابر چنین گمانه زنی هایی بازگشت.

برتولینو ، که دوان “سگ” را نیز هدف قرار داد ، به فاکس نیوز دیجیتال گفت: “آثار گرد و خاکی مانند این سگ و جان والش به چنین وضعیت غم انگیزی نیاز دارند که بتوانند نام تارهای عنکبوت را از نام خود پاک کرده و مقداری غذا به خودخواهان گرسنه خود بدهند.” ستاره تلویزیونی واقعیت و شکارچی جایزه در زندگی واقعی که اواخر ماه گذشته به دنبال Laundrie شروع کرد.

لباسشویی GABBY PETITO AND BRIAN: LIVE

والش از طریق سخنگوی خود اظهار داشت که در مورد حمله وکیل هیچ نظری ندارد ، در حالی که چپمن پاسخ تندی صادر کرد.

او می گوید: «کنایه آمیز است که آقای برتولینو از افرادی که برای یافتن برایان لاندری تلاش می کنند انتقاد می کند مگر اینکه او مایل به پیدا شدن او نباشد.»

جایی که لاندری واقع شده است از اواسط ماه سپتامبر زمانی که والدینش گفتند او برای پیاده روی به یک پارک باتلاقی در نزدیکی خانه آنها در بندر شمالی فلوریدا رفت ، یک راز بود.

GABBY PETITO AUTOPSY: FORMER UMAR DETECTIVE معتقد است که شرکت خارج از شرکت شامل شواهد کلیدی است

دو روز پس از ورود پلیس به خانه والدین او ، یک تیم تحقیقاتی تحت رهبری FBI بقایای پتی را در اردوگاهی در جنگل ملی بریجر-تتون در شمال جکسون ، وایومینگ پیدا کردند.

برون بلو ، سردخانه شهرستان در تتون ، بعداً مرگ او را قتل با خفه شدن دستی اعلام کرد.

به گفته شاهدان عینی ، پتیتو آخرین بار در 27 آگوست در رستوران Merry Piglets در جکسون در ملاقات عمومی زندگی کرد. در همان روز ، زن و شوهر یوتیوب ، که در مورد سفرها می نوشتند ، ون او را در اردوگاهی در نزدیکی مکانی که محققان جسد او را پیدا کردند ، مشاهده کردند.

در 30 آگوست ، در حالی که گفته می شود لاندری از وایومینگ به خانه می رفت ، مادر پتیت گفت که او از طریق تلفن گبی یک پیام کوتاه غیرمعمول دریافت کرده است که می گوید معتقد نیست دخترش واقعاً آن را نوشته است.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

به گفته مقامات ، لاندری در 1 سپتامبر به تنهایی به خانه والدینش آمد ، اما هیچ کس در خانواده اش گمشده پتی را گزارش نداد.

دیدگاهتان را بنویسید