این شهر با دستور منع موقت دیگری در مورد دستور واکسیناسیون برای کارکنان مدرسه روبرو است


دادگاه تجدیدنظر فدرال روز جمعه ، سه روز قبل از ضرب الاجل برای ارائه کلیه مدارک واکسیناسیون یا ترک شغل ، از سوی کارکنان DOE ، تعلیق موقت جدید دستور واکسیناسیون شهری برای کارکنان وزارت آموزش و پرورش را صادر کرد.

دستور موقت آخرین اختلاف در مناقشه حقوقی بر سر اعلامیه شهردار بیل دو بلاسیو در ماه گذشته است که کارکنان DOE ملزم به رعایت شدیدترین سیاست واکسیناسیون شهر در برابر COVID-19 در تلاش خود برای باز نگه داشتن 1800 مدرسه دولتی در شهر برای استفاده شخصی هستند. یادگیری.. به

تصمیمی که دادگاه تجدید نظر جمعه شب برای قاضی ناحیه دوم صادر کرد ، تا زمانی که هیأتی از سه قاضی تصمیم نگیرند که از حکم قبلی تجدیدنظر کنند ، به قوت خود باقی است.

این حکم که روز چهارشنبه توسط لورنس لاو قاضی دیوان عالی ایالت نیویورک صادر شد ، دستور موقت قبلی را لغو کرد. لاو گفت که امیدوار است اوایل هفته آینده در مورد اعتبار گسترده تر واکسن برای مربیان تصمیم گیری کند.

صدراعظم میشا پورتر در نامه ای که صبح شنبه به کارکنان DOE ارسال کرد ، گفت که انتظار دارد تصمیم نهایی به نفع آنها باشد.

“ما اطمینان داریم که دستور واکسن ما همچنان حفظ خواهد شد. پورتر گفت: دانش آموزان و جوامع مدرسه ما شایستگی کمتری ندارند. “در حالی که این بدان معناست که دستورالعمل واکسن فعلی یا آزمایش هفتگی برای هفته 27 سپتامبر برای همه کارکنان معتبر است ، مدیران و جوامع مدرسه آنها باید برای احتمال اجرایی شدن دستور واکسن در اواخر هفته آماده شوند. ”

وی افزود: “کارکنانی که هنوز واکسن دریافت نکرده اند ، باید به منظور رعایت تعهدات خود در انتظار بازنگری مجدد دستور کار ، تا آخر هفته به کار خود ادامه دهند.”

این تصمیم ناشی از این واقعیت است که گروهی از کارکنان DOE در اوایل ماه جاری شکایت کردند تا دستور واکسیناسیون را مسدود کنند ، گزارش Staten Island Advance.

روز جمعه ، معلمان و اتحادیه های اصلی نیویورک یک کنفرانس مطبوعاتی را با رد مهلت مقرر در هفته ای که می گویند دستور کار هفته آینده می تواند به بحران احتمالی کارکنان منجر شود ، اعلام کردند و هزاران معلم و کارکنان واکسینه نشده را ترک کردند.

این شهر اعلام کرد که بیش از 82 of از همه کارکنان DOE حداقل یک دوز واکسن را در روز شنبه دریافت کردند ، از جمله 88 of معلمان و 95 of مدیران. اما رئیس محلی 237 ، که نماینده چندین موقعیت غیر آموزشی مدرسه است ، از جمله عوامل امنیت مدارس و رهبران خدمات غذایی ، تخمین می زند که حدود نیمی از اعضای اتحادیه آنها واکسینه نشده اند ، و این سوال را در مورد کمبود کارکنان در موقعیت های مهم هفته آینده ایجاد می کند. به

دی بلاسیو گفت استثنائات کمی برای دلایل بهداشتی و مذهبی وجود خواهد داشت ، و وزارت امور خارجه روز جمعه اعلام کرد که تا 530 کارمند DOE تا زمانی که برنامه ها همچنان در حال بررسی هستند از معافیت برخوردار شده اند.

در حالی که دی بلاسیو در اوایل این هفته گفت که استثنائات مذهبی محدود به “دو ایمان ثابت ، علم مسیحی و شاهدان یهوه” است که در طول تاریخ با واکسیناسیون مخالف بوده اند ، شاهدان یهوه روز شنبه بیانیه ای ارسال کردند که در آن شهردار “به اشتباه موضع روشن” را تأیید کرد. ایمان آنها به واکسیناسیون

“شاهدان یهوه با واکسیناسیون مخالف نیستند. ما واکسیناسیون را تصمیم شخصی هر مسیحی می دانیم. تا کنون ، 4،902 (99)) از 4،926 دفتر شاهدان یهوه در نیویورک کاملاً واکسینه شده اند ، “بیانیه می گوید.” و ایمان آنها به قداست زندگی ، که از اصول اساسی مسیحیان است. “

در همین حال ، پروتکل های بازبینی شده جدید DOE و قرنطینه برای مدارس دولتی شهری همچنان از روز دوشنبه با آزمایش مکرر دانش آموزان واکسینه نشده و سیاست های قرنطینه جدید برای دانش آموزانی که در کلاس های درس در معرض موارد COVID قرار می گیرند ، اعمال می شود.

با گزارشی از جسیکا گولد

دیدگاهتان را بنویسید