اکنون بیشتر آمریکایی ها خواهان کاهش دولت در مقایسه با سال گذشته هستند: یک نظرسنجی


اکثر آمریکایی ها می گویند دولت هنگام رفع مشکلات ملی کارهای زیادی انجام می دهد و بر اساس یک نظرسنجی ملی جدید ، بر رویه ای بیشتر فشار می آورد.

52 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گالوپ که روز پنجشنبه منتشر شد ، گفتند که دولت کارهای زیادی را انجام می دهد که مشاغل و افراد باید با آن سر و کار داشته باشند و 43 درصد می گویند که دولت باید بیشتر برای حل مشکلات کشور تلاش کند. این یک تغییر نسبت به یک سال قبل است ، زمانی که 54 درصد می گفتند دولت باید بیشتر کار کند و 41 درصد مخالف هستند.

پاسخها بخشی از نظرسنجی سالانه مدیریت گالوپ بود که از 1 تا 17 سپتامبر سال جاری انجام شد.

برای مشاهده جدیدترین نظرسنجی FOX اینجا را کلیک کنید

در بیانیه آمده است: “تغییر به سمت اولویت بندی نقش فعال تر دولت در سال 2020 در بین دموکرات ها و مستقل ها مشاهده شد ، اما نه در میان جمهوری خواهان-احتمالاً در پاسخ به همه گیری ویروس کرونا و به ویژه رویکرد دونالد ترامپ ، رئیس جمهور وقت آمریکا برای مقابله با آن.” گالوپا به ترامپ به طور کلی با تلاش های دولت برای کند کردن شیوع ویروس مانند درخواست ماسک صورت و تعطیلی مشاغل و مدارس مخالف است. “

بزرگترین تغییر بین 2020 و 2021 رای دهندگان مستقل بودند. درصد مستقلانی که گفته اند دولت کارهای زیادی انجام می دهد از 38 درصد در سال 2020 به 57 درصد در سال جاری رسید. جمهوریخواهان از 74 درصد به 80 درصد و دموکرات ها از 13 درصد به 18 درصد پیشرفت کردند.

گالوپ خاطرنشان کرد که سال گذشته ، در بیست و نهمین سالگرد تشکیلات انتخاباتی ، برای دومین بار این س raisedال مطرح شد که حداقل نیمی از آمریکایی ها از نقش فعال دولت حمایت می کنند. بار دوم این اتفاق در سال 2001 رخ داد ، در هفته های پس از حملات تروریستی 11 سپتامبر که با تجمع آمریکایی ها در اطراف دولت به طور مختصر یک کشور تقسیم شده سیاسی را متحد کرد.

این نظرسنجی همچنین نشان می دهد که نیمی از آمریکایی ها ترجیح می دهند از خدمات دولتی کمتر و مالیات کمتر استفاده کنند و 19 درصد از مالیات بیشتر و خدمات دولتی بیشتر حمایت می کنند. تقریباً سه نفر از هر ده نفر گفته اند که می خواهند تعادل فعلی بین خدمات و مالیات را حفظ کنند.

گالوپ خاطرنشان کرد: “پنج س questionsالی که گالوپ از سال 1993 این سال را مطرح کرده است ، ترجیح مالیات کمتر و خدمات کمتر مورد استفاده توده ها یا اکثریت آمریکایی ها ، از جمله 56 درصد در سال 2011” بوده است. تنها 25 درصد از آنها در سال 2019 گفته اند که خواهان مالیات بیشتر و خدمات بیشتر هستند. “

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

گالوپ همچنین خاطرنشان کرد که 54 درصد گفتند که دولت فدرال دارای قدرت بیش از حد است ، اساساً بدون تغییر از 56 درصد که آخرین بار در سال 2019 این سوال را مطرح کردند.

گالوپ از 1005 فرد بزرگسال در سراسر کشور برای این نظرسنجی درخواست کرد. کل خطای نمونه برداری در نظرسنجی بعلاوه یا منفی چهار درصد است.

دیدگاهتان را بنویسید