امسال کمیسیون انتخاب مجدد پارلمان بیش از 100 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است


گروه انتخاباتی جمهوری خواهان انتخابات مجدد اعلام کرد که برای جمع آوری مجدد اکثریت در مجلس نمایندگان در میانه دوره در سال 2022 ، در جمع آوری بودجه ، ماه گذشته 12.2 میلیون دلار برای جمع آوری بودجه جمع آوری کرد که رکورد یک سال قبل از انتخابات است.

کمیته ملی کنگره جمهوری خواه (NRCC) نیز اوایل پنجشنبه گزارش داد که در سه ماهه سوم جولای و سپتامبر 25.8 میلیون دلار جمع آوری کرده است. این کمیته خاطرنشان کرد که آنها 105 میلیون دلار از ابتدای سال تا پایان ماه سپتامبر جمع آوری کرده اند ، که به گفته آنها این افزایش 74 درصدی “بزرگ” در نه ماهه اول سال 2019 است ، که در دوره مشابه سال گذشته انتخابات قابل مقایسه است. چرخه

HUUSE REPUBLICAN LEADER MCCARTHY’S ​​ECDORD FUNDRAISING FUNDRAISING HAUL

ارقام جمع آوری کمک های مالی NRCC ، که برای اولین بار به فاکس نیوز و تعداد دیگری از سازمان های خبری منتقل شد ، از اول اکتبر 65 میلیون دلار درآمد داشته است ، تقریباً سه برابر آن دوره در چرخه انتخابات 2020.

تام امر ، سخنگوی رئیس NRCC اظهار داشت که “رای دهندگان مایلند نانسی پلوسی را اخراج کرده و در قبال دولت شکست خورده بایدن پاسخگو باشند.” جمهوری خواه مینه سوتا “به ویژه از رهبر کوین مک کارتی ، ویپ استیو اسکالیس ، کنفرانس جمهوریخواهان ما و دهها هزار اهداکننده سخاوتمند که این میزان جمع آوری کمک های مالی را ممکن کردند ، تشکر کرد.”

و متهم شد که “دموکرات های خانگی به دنبال خروج هستند ، زیرا می دانند روزهایشان عمدتاً به پایان رسیده است و ما منتظر ادامه فشار هستیم”.

چشم بر روی این 32 کاندیدای کنگره جمهوری در حال حاضر در منطقه مبارزه

NRCC می گوید که جمع آوری کمک های مالی در سه ماهه سوم 10 میلیون دلار در مقایسه با آنچه در سه ماهه سوم چرخه انتخابات گذشته به ارمغان آورد ، افزایش یافته است. اما پول جمع آوری شده در سه ماه گذشته کمتر از رکورد 45.4 میلیون دلار است که کمیته در سه ماهه دوم جمع آوری کمک های مالی از آوریل تا ژوئن جمع آوری کرده است.

NRCC همچنین خاطرنشان کرد که مک کارتی در سال جاری 19.4 میلیون دلار به NRCC واریز کرد ، با حواله استیو اسکالیس نماینده اقلیت 10.3 میلیون دلار و رئیس کنفرانس مجلس نمایندگان الیز استفانیک 1.2 میلیون دلار.

کمیته کنگره رقابتی دموکراتیک (DCCC) هنوز اطلاعات سه ماهه سوم را منتشر نکرده است. درآمد DCCC در سه ماهه دوم حدود 36.5 میلیون دلار بود. ماه گذشته ، آنها گزارش دادند که بدون سپرده گذاری در سپتامبر با 53.3 میلیون دلار در خزانه وارد شده اند.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

جمهوری خواهان برای هشت سال تحت نظارت پارلمان بودند تا در سال 2018 در جریان موج نمایندگان مجلس اکثریت مجلس را از دست بدهند.

در حالی که جمهوری خواهان کاخ سفید و اکثریت مجلس سنا را در رقابت های 2020 از دست دادند ، آنها در نبرد برای پارلمان انتظارات را نادیده گرفتند و در انتخابات نوامبر از اکثریت دموکرات ها سخت گرفتند. جمهوریخواهان در بازه زمانی موقت سال آینده تنها به پنج صندلی خالص برای سرمایه گذاری مجدد احتیاج دارند.

دیدگاهتان را بنویسید