اسطوره MLB ، پیت رز ، یانکی ها ، جوی گال را منفجر کرد: “ری چارلز چنین ضربه ای نمی زد”


پیت رز ، اسطوره قرمزهای سینسیناتی ، که بیشترین گل را در تاریخ MLB داشته است ، به وضوح اعلام کرد که طرفدار بازیکنانی نیست که ضربه های زیادی وارد دروازه می کنند.

رز در مصاحبه اخیر خود با USA Today ، در مورد نیویورک یانکیز و شکست تیم AL Wild Card در بوستون رد ساکس صحبت کرد. رز ترکیب تیم ، به ویژه جوی گال را منفجر کرد.

برای دستورالعمل های ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

جوئی گالو شماره 13 از یانکی های نیویورک پس از ضربه زدن در سومین شیفت مقابل تگزاس رنجرز در ورزشگاه یانکی در 21 سپتامبر 2021 در شهرستان برانکس نیویورک پاسخ می دهد.
(عکس توسط سارا استیر / گتی ایماژ)

رز گفت: “این بدترین ترکیب بود که می توانستیم در زمین مسابقه قرار دهیم.” NESN.comبه “شش ، هفت ، هشت ، نه مهاجم آنها همه مرد بودند. آنها مجبور بودند آنها را داشته باشند [Aaron] قاضی و [Giancarlo] استانتون کاری می کند. اگر آنها ضربه نمی زدند ، تمام فشار روی جوی گال وجود داشت. دیدید چطور شد. “

رز با میانگین 0.303 ضربه و رکورد MLB 4256 گل به پایان رساند و هرگز بیش از 76 بار در یک فصل به گل نرسید.

CORA با تیم سابق با RED SOX VS ASTROS در ALCS دوباره ملاقات می کند

جوئی گالو شماره 13 ، برت گاردنر شماره 11 و آرون قاضی شماره 99 نیویورک یانکیز در هنگام تغییر زمین مقابل بوستون رد ساکس در هفتمین بازی پیاپی لیگ وحشی لیگ آمریکا در Fenway Park در 5 اکتبر 2021 در زمین بیرون ایستاده اند. در بوستون ، ماساچوست.

جوئی گالو شماره 13 ، برت گاردنر شماره 11 و آرون قاضی شماره 99 نیویورک یانکیز در زمین خارج از زمین در حین تغییر زمین مقابل بوستون رد ساکس در هفتمین بازی پیاپی کارت ویگال لیگ آمریکا در Fenway Park در 5 اکتبر 2021 ایستاده اند. در بوستون ، ماساچوست.
(عکس مدی مایر / گتی ایماژ)

بنابراین بازیکنی که بیشترین گل پایه را در تاریخ لیگ داشته باشد ، به سختی می تواند خط کشی خط Gall از خط .160 / .303 / .404.

در فصل عادی سال 2021 ، گالو 0.160 میانگین ضربه در 58 بازی برای یانکی ها داشت. او با 22 RBIs به 13 هومر ضربه زد ، اما 88 بار در 188 شلیک کرد. گالو در بازی وایلد کارت با Red Sox با یک ضربه 0-4 به ثمر رساند.

رز گالو را با امتیاز بالا و میانگین ضعیف مشت ها پاره کرد.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مربی و بازیکن سابق سینسینتی قرمزها ، پیت رز ، پیش از بازی دزدان دریایی پیتسبورگ در پارک بزرگ توپ آمریکایی در 21 جولای 2018 در سینسیناتی ، اوهایو دیده می شود.

مربی و بازیکن سابق سینسینتی قرمزها ، پیت رز ، پیش از بازی دزدان دریایی پیتسبورگ در پارک بزرگ توپ آمریکایی در 21 جولای 2018 در سینسیناتی ، اوهایو دیده می شود.
(عکس از مایکل هیکی / گتی ایماژ)

“چگونه کسی که هر روز بازی نکرده است 213 بار خود را شکست می دهد؟” رز پرسید. “ری چارلز آنقدر ضربه نمی زد. من نمی توانم تصور کنم که 213 بار بدون خودکشی ضربه بزنم.”

یانکی ها در اواسط فصل گالو را دریافت کردند زیرا به شدت به یک چپ در ترکیب خود نیاز داشتند. انتظار می رود او قبل از پیوستن به یک آژانس رایگان در سال 2022 ، یک فصل دیگر به نیویورک بازگردد.

دیدگاهتان را بنویسید