چگونه هنگام ورزش انگیزه خود را حفظ کنیم


چه مبتدی باشید و چه برای همیشه کار کنید ، ممکن است در زمان تمرین با زمانی روبرو شوید که انگیزه شما تمام می شود. اگر می خواهید با روال عادی خود مطابقت داشته باشید ، داشتن انگیزه و تعهد مهمترین چیز است. اما وقتی بی انگیزه می شوید ، ناامید نشوید ، برای بیشتر ما اتفاق می افتد ، اما اگر جلوتر از بازی بمانید ، بازگشت به سبد خرید آسان است. اگر انگیزه ندارید ، به خواندن ادامه دهید تا به روال خود پایبند باشید!

در اینجا نکاتی وجود دارد که انگیزه شما را برای ورزش حفظ می کند:

زود ورزش کنید

قبل از اینکه روز شما خیلی شلوغ باشد و شروع به نشت کنید ، سعی کنید ورزش کنید. حتی اگر تمرین شما کوتاه باشد ، باز هم مهم است که زودتر فعالیت را شروع کنید تا بعدا بهانه نیاورید. همچنین نشان داده شده است که با آموزش اولیه ، با گذر روز ، بهره وری و انرژی بیشتری خواهید داشت.

قبل و بعد عکس بگیرید

اگر در تلاش برای دستیابی به هدفی خاص هستید ، عکاسی انگیزه بزرگی است تا ببینید چقدر پیشرفت کرده اید. هر هفته ، دو هفته یا ماهانه یک یادآوری روی تلفن خود تنظیم کنید تا بدانید چه زمانی عکس بگیرید. ترکیب همه عکس های شما با هم پیشرفت شما را نشان می دهد و به شما انگیزه می دهد تا به این هدف ادامه دهید.

موسیقی

امروزه تقریباً همه آهنگ ها را با تلفن های هوشمند در اختیار داریم. موسیقی یک ابزار عالی برای یک تمرین سرگرم کننده تر است و هزاران لیست پخش تمرین به صورت آنلاین موجود است ، شما به سادگی بر روی موردی که انتخاب کرده اید کلیک کرده و تمرین را شروع می کنید.

شرکای مسئول

به اشتراک گذاشتن سفر تمرینی خود با شخص دیگری هم به شما انگیزه می دهد و هم شما را مسئول پایبند ماندن به روال تمرین خود می داند. چکاپ های هفتگی را با شریک مسئول خود برنامه ریزی کنید تا مطمئن شوید که هم سخت کار می کنید و هم ثابت قدم می مانید. شما می توانید از برنامه های زیادی برای کمک به شما در حفظ مسئولیت با شریک خود استفاده کنید ، و برخی حتی برای کلاس های تناسب اندام در دسترس هستند.

عضویت در باشگاه بدنسازی را بدست آورید

عضویت در باشگاه بدنسازی شما را تشویق می کند تا در زمان سرمایه گذاری روی اهدافتان به باشگاه بروید. وقتی برای عضویت در باشگاه هزینه می کنید ، ماشین ها ، کلاس ها و گروه های زیادی در دسترس است ، بنابراین اگر تازه شروع می کنید یا به چیزی چالش برانگیزتر نیاز دارید ، نگران نباشید.

اگر بدنبال سالن ورزشی جدید و راهی برای ایجاد انگیزه هستید ، با 10 دلار به Fitness مراجعه کنید! بسته به موقعیت مکانی شما ، ما چندین اشتراک را ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ما www.fitnessfor10.com مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید