ساکنان جزیره 13 مسابقه جاده ای را پیش از فصل UBS افتتاح می کنند


نیویورکی ها می دانند بازی طولانی مدت در خارج از خانه به چه معناست. آنها تقریباً دو ماه را در کانادا برای بالن برای پلی آف 2020 – تا فینال کنفرانس شرقی – پس از وقوع همه گیری فصل ، در کانادا گذراندند.

آنها در حال حاضر با یک بازی رکورددار بدون بازی خانگی روبرو هستند: جزایرنشین فصل را با 13 بازی متوالی آغاز می کنند در حالی که ساخت ورزشگاه درخشان جدید UBS Arena آنها به پایان رسیده است. این دومین سفر طولانی در تاریخ NHL است ونکوور 14 فصل متوالی را در فصل 10-2009 انجام داد ، اما این شامل استراحت المپیک NHL و طولانی ترین زمان برای افتتاح فصل بود.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

نیویورک تا 20 نوامبر ، بیش از 5 هفته قبل از فصل ، در خانه بازی نخواهد کرد.

مرکز بروک نلسون گفت: “قطعا این یک چالش خواهد بود.” “احتمالا طولانی ترین سفری که اکثر ما در خارج از حباب داشته ایم ، که به خودی خود بی نظیر بود ، بنابراین ممکن است به تجربه شخصی آنچه در گذشته انجام داده ایم ، متکی باشیم. ما یک گروه نزدیک داریم ، بچه ها شما می توانید بین روزهای آزاد جمع شوید ، کارهای سرگرم کننده انجام دهید ، وقت بگذارید ، شیمی بسازید ، یک بازی را روز به روز انجام دهید و سعی کنید بر آن مسلط شوید و از طرف دیگر یک رکورد مثبت ثبت کنید. “

انجام چند بازی دیگر در Nassau Coliseum یک گزینه نبود ، بنابراین NHL برنامه ای را تنظیم کرده است که 13 بازی خارج از خانه را در رده بندی جزایر در 33 روز قرار می دهد. هنگام عبور جزایر از کشور ، سفرهایی به کانادا ، آریزونا و دو سفر به فلوریدا انجام می شود.

بری تروتز ، سرمربی تیم ملی ، اظهار داشت که برایش مهم نیست که بازیکنانش چگونه با نوسانات اولیه برخورد می کنند ، زیرا او در سه فصل رویکرد تک به تک با تیم را تشویق کرد. خستگی تحت نظارت دقیق قرار خواهد گرفت.

تروتز گفت: “ما اعتماد زیادی به گروه خود داریم و شرایط را درک می کنیم.” “این گروه واقعاً در این کار عالی بود. آنها شکایت نمی کنند ، این را درک می کنند. زندگی همیشه آسان نیست و شما می دانید که واقعاً خوب است که برای مدتی در خانه (برای یک اردوی آموزشی) در خانه باشید. و من فکر می کنم سفرهای اولیه همیشه خوب است و برای این گروه خوب خواهد بود. “

جزایر زیر نظر تروتز دارای رکورد قدرتمند داخلی هستند-با ترکیبی از 65 تا 26-13-و آنها در خارج از خانه نیز با 50-41-11 به موفقیت هایی دست یافته اند. جزایر همچنین در ماه آوریل هفت بازی مستقیم از خانه انجام می دهند و هر دو قسمت 20 بازی از 41 بازی فصل را ترکیب می کنند. این بدان معناست که نیویورک هر دو فصل هر دو بازی در خانه خواهد بود.

نلسون گفت: “من فکر می کنم لیگ ، هر برنامه ای داشته باشد ، احتمالاً این را در نظر گرفته و چند استراحت به ما داده است تا زیبا باشیم.” مطمئنم سعی می کنم از این روزها در خانه با خانواده ام استفاده کنم ، استراحت کنم و فقط کمی بهبود پیدا کنم و برای بازی بعدی آماده شوم. “

جزیره نشینان پس از رسیدن به نیمه نهایی در دو فصل گذشته ، پنجشنبه شب فصل را در کارولینا آغاز می کنند ، آنها می دانند که امسال انتظارات زیادی از تیم وجود دارد.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

آنتونی بوویلیر ، مهاجم گفت: “هدف همان است.” “ما می خواهیم به جام استنلی برسیم ، می خواهیم به پلی آف صعود کنیم. این زمانهایی است که شما به خاطر می آورید ، این زمانهایی است که شما به یاد می آورید ، بنابراین ما قطعا می خواهیم به جایی که سال گذشته بودیم برگردیم. این هیجان انگیز است ، فقط فصل برای ما و طرفدارانمان ، ساختمان جدید … همه منتظر آن هستند و ما نمی توانیم منتظر شروع آن باشیم. “

حداقل جزایر می دانند که ماه آینده هنگامی که به خانه باز می گردند در ورزشگاه کنار Belmont Park ، تنها نیم ساعت رانندگی با Jericho Turnpike از ناسائو Coliseum ، استقبال وحشتناکی خواهند داشت: بلیط های فصل برای اولین سال خود در UBS Arena عبارتند از: فروخته شده.

دیدگاهتان را بنویسید