میزان قتل ملی در گزارش FBI در حال افزایش است و در ایالت نیویورک منعکس شده است


آمارهای FBI روز دوشنبه علیرغم کاهش عمومی جنایات خشونت آمیز در سال گذشته شاهد افزایش بی سابقه قتلهای ملی در مقایسه با سالهای گذشته بود.

تخمین زده می شود که 4،901 قتل دیگر در سراسر کشور در سال 2020 رخ داده است ، که از 21،570 قتل در مقایسه با سال 2019 افزایش یافته است ، و میزان قتل در ایالات متحده از 5.1 درصد به 6.5 درصد در هر 100.000 نفر رسیده است.

در ایالت نیویورک ، این روند همزمان با روند صعودی در سراسر کشور بود: این گزارش اشاره می کند که میزان قتل در سال 2020 4.2 درصد بود ، در حالی که در سال 2019 2.9 درصد بود ، که هنوز زیر میانگین کشوری است. اما داده های فعلی FBI کل داستان نیویورک را نشان نمی دهد.

تنها 15 کشور همه اطلاعات جنایت خود را از طریق سیستم گزارش حوادث ملی (NIBRS) ، که آخرین بار توسط FBI تصویب شده است ، ارسال می کنند و نیویورک یکی از آنها نیست. در حال حاضر ، نیویورک یکی از بسیاری از کشورهایی است که داوطلبانه در ارسال داده های NIBRS به گزارش FBI مشارکت می کند که برای تخمین تعداد جنایات خشونت آمیز در این کشور طراحی شده است. در واقع ، در سال 2020 ، FBI 22 قتل را در ایالت نیویورک از طریق سازمان های اجرای قانون ثبت کرد که “15 of از کل جمعیت را پوشش می دهد”.

کریستوفر هرمان ، استادیار حقوق و علوم پلیس در کالج دادرسی کیفری جان جی و تحلیلگر جنایی سابق NYPD که بر تیراندازی و قتل در سراسر کشور متمرکز است ، می گوید که ممکن است FBI در ارائه داده ها به تأخیر افتاده باشد ، اما با این وجود هنوز مشکلی وجود دارد.

هرمان ، متخصص در نقشه برداری جرم و جنایت می گوید: “پردازش سیستم NIBRS بسیار بیشتر طول می کشد ، اما سال وحشتناکی برای شهر نیویورک بوده است.” “NYPD ممکن است افتخار کند که کمی پایین تر است ، اما مقایسه با یکی از بدترین افزایش ها تا کنون بی معنی است. این شبیه این است که بگوییم “حداقل ما مثل سال گذشته بد نیستیم” ، اما سال گذشته بدترین افزایش در ده سال گذشته بود. ”

آخرین گزارش NYPD CompStat تا کنون 348 قتل را در سال 2021 ثبت کرده است ، در حالی که 357 مورد در مدت مشابه سال گذشته بود. این اداره 462 قتل در سال 2020 ثبت کرده است. در حالی که آخرین داده های NYPD نشان می دهد که میزان قتل امسال 2.5 درصد کاهش یافته است ، اما از سال 2019 تقریبا 46 درصد افزایش یافته است.

NYPD هنوز به درخواست اظهار نظر پاسخ نداده است ، اما اتحادیه ها و حامیان نیروی انتظامی محلی افزایش جنایت های خشونت آمیز را در اعتراضات عدالت اجتماعی و اصلاح وثیقه مقصر می دانند.

اعداد و ارقام بیانگر واقعیت متفاوتی برای برخی از گروه های محله ای هستند. آیشا سکو ، بنیانگذار و مدیرعامل Street Corner Resources ، یک موسسه غیرانتفاعی مستقر در هارلم که بر روی از بین بردن خشونت با اسلحه تمرکز کرده است ، گفت که طی چند سال گذشته شاهد تغییرات قابل توجهی در جامعه بوده است.

سکو گفت: “من حداقل دو موقعیت را می شناسم که در آن شخصی سعی کرد تنش را کاهش دهد و جان خود را از دست داد.” “من فکر نمی کنم همه چیز مربوط به اصلاح وثیقه باشد ، اما کووید نقشی ایفا کرده است. مردم احساس ناراحتی و خطرناکی می کنند و افرادی را می بینیم که مطمئن نیستند وقتی بیرون می روند چه انتظاری دارند.”

آمار شهر نشان می دهد که میزان قتل لس آنجلس ، فیلادلفیا ، هوستون و شیکاگو در سال 2020 بیشتر از نیویورک بوده است.

و در حالی که هرمان احساس می کند تعداد کلی جنایات در شهر نگران کننده است ، تحقیقات او نشان داده است که خشونت در مناطق جدید شهر گسترش نیافته است. داده های تاریخی جمع آوری شده توسط شهر در مورد جنایات شهرستان نشان می دهد که مناطق در هارلم ، برانکس ، جنوب بروکلین ، کوئینز شمالی و استیتن آیلند از سال 2019 تا 2020 افزایش یافته است.

هرمان گفت: “در حقیقت ، مناطقی وجود داشته است که تعداد قربانیان تیراندازی و قتل در سال 2020 بدتر بود.” “مشکل این است که اوضاع بدتر شده است.”

دیدگاهتان را بنویسید