Weight Loss – Weight Loss 2009 بررسی

اگر به دنبال یک کتاب کاهش وزن خوب هستید، کتاب کاهش وزن 2009 یک انتخاب عالی است. این به زبان واضح توضیح می دهد که چگونه می توانید وزن اضافی خود را به روشی طبیعی از دست بدهید و بدون اینکه از اثر یویو رنج ببرید، برای آینده نیز همینطور باقی بمانید.

از شما انتظار دارد کمی ورزش انجام دهید، بنابراین ممکن است برای همه مناسب نباشد. اما سطوح مختلف تمرین را مورد بحث قرار می‌دهد تا برای طیف وسیعی از افراد مناسب باشد و نمونه‌های بسیاری از انواع ورزش را ارائه می‌دهد تا بتوانید آنچه را که برای شما مناسب است انتخاب کنید و بدانید که چه تاثیری را باید انتظار داشت.

در مورد رژیم های غذایی مختلف، رژیم های غذایی مد روز و تأثیراتی که رژیم ها روی شما می گذارند صحبت می کند. سپس به عوامل موثر بر چگونگی کاهش وزن نگاه می‌کند و نشان می‌دهد که چگونه می‌توان این کار را برای شما انجام داد و یک هدف واقع‌بینانه برای شما تعیین می‌کند تا به سمت آن کار کنید.

در مورد چربی های خوب و بد، کربوهیدرات های ساده و پیچیده و همچنین کالری ها و نحوه استفاده از آنها برای داشتن انرژی کافی و همچنین کاهش وزن به طور همزمان صحبت می کند. این به شما نشان می دهد که چگونه برای کاهش وزن به روش طبیعی غذا بخورید و دقیقاً آنچه را که بدن شما می خواهد و نیاز دارد، می دهد.

کاهش وزن 2009 از وضعیت واقعی زندگی ما قدردانی می کند و پیشنهادات زیادی برای کمک به شما در دستیابی به وزن ایده آل خود دارد. تمرکز آن بر روی تعیین اهداف واقع بینانه برای کاهش وزن طبیعی است و طیف گسترده ای را پوشش می دهد، بنابراین بیشتر افراد باید بتوانند راهی برای کاهش وزن پیدا کنند که متناسب با سبک زندگی آنها باشد و همچنان سلامت خود را بهبود بخشد و انرژی خود را افزایش دهد. در پایان یک بخش منبع مفید دارد.

رژیم لاغری سریع