Vapor Fresh با انجمن تناسب اندام به عنوان شریک صنعتی – Medical Fitness ادغام می شود


Vapor Fresh و انجمن تناسب اندام پزشکی گرد هم می آیند تا دستمال های ضد عفونی کننده اسید سیتریک را به جامعه آمادگی پزشکی بیاورند.

آرلینگتون ، ویا ، 10 مه 2021 – Vapor Fresh ، تولید کننده برجسته پاک کننده های قوی تر ، ایمن تر و سبزتر که به طور خاص برای صنعت ورزش و تناسب اندام طراحی شده است ، با انجمن تناسب اندام سلامت به عنوان شریک صنعت برای تهیه لیموناد اسید همکاری کرده است. شیمی ضد عفونی در مراکز درمانی در سراسر ایالات متحده.

استفان استاینبرگ ، بنیانگذار Vapor Fresh می گوید: “با ارائه امکانات مراقبت های بهداشتی که جایگزینی برای ضدعفونی کننده های قوی هستند ، می توانیم به آنها کمک کنیم تا محیط ایمن تری را برای بیماران و اعضای خود فراهم کنند.” “ما بسیار هیجان زده هستیم که با انجمن تناسب اندام پزشکی کار می کنیم ، شهرت و شهرت آن در صنعت به مراحل بعدی رشد Vapor Fresh کمک می کند.”

با توجه به افزایش شدت و فراوانی روش های پاکسازی به دلیل همه گیری COVID-19 ، قرار گرفتن بیش از حد در معرض ترکیبات چهارگانه آمونیوم-یا “quatas”-باعث نگرانی متخصصان شد. با توجه به گزارش های مستند در مورد حملات آسم ناشی از تحریک quat و ریه در اثر تماس با quat ، این موضوع در باشگاه بدنسازی و بدنسازی بسیار نگران کننده است.

دستمال مرطوب ضدعفونی کننده Vapor Fresh® به جای quat از اسید سیتریک برای ضد عفونی استفاده می کند. اسید سیتریک یک ماده فعال تأیید شده در لیست مواد شیمیایی ایمن تر EPA است و این دستمال ها بدون نیاز به برچسب هشدار دهنده دارای کمترین میزان سمیت EPA هستند. حتی با وجود این شیمی اسید سیتریک ، دستمال های ورزشی Vapor Fresh® هنوز برای ضدعفونی 99.9٪ میکروب ها در EPA ثبت شده اند و در لیست EPA N ضد عفونی کننده های کرونا قرار دارند.

دیوید فلانچ ، FACHE ، FMFA ، مدیر اجرایی موقت انجمن تناسب اندام پزشکی گفت: “Medical Fitness مفتخر است که با Vapor Fresh با برنامه شریک صنعت ما همکاری می کند.” “برنامه ما به ما امکان می دهد تا محصولات خود را برای صنعت با آمادگی سلامتی به اشتراک بگذاریم. در این زمان ، هنگامی که گندزدایی در سالن های بدنسازی بسیار افزایش یافته است ، مهم است که فروشندگانی مانند Vapor Fresh محصولی م effectiveثر و بدون مواد شیمیایی سخت ارائه دهند. “

###

Vapor Fresh از سال 2008 پاک کننده های قوی تر ، ایمن تر و سبزتری را برای صنعت ورزش و تناسب اندام تولید کرده است. علاوه بر دستمال مرطوب ضدعفونی کننده برای سالن بدنسازی ، آنها همچنین اسپری های تمیز کننده گیاهی برای پدهای ورزشی و تجهیزات تناسب اندام ، مواد شوینده لباسشویی برای خانوارهای فعال شستشو تولید می کنند. تعداد زیادی پیراهن ورزشی و 100٪ پودر طبیعی برای کفش و چکمه.

مخاطب:
بخش روابط رسانه های تازه بخار
[email protected]
888-619-0729

# # #

برای ملاحظه مطالب بیشتر در مورد بخار تازه اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید