SNM Monologue کیم کارداشیان ، Halsey + Lindsey Buckingham و دیگرانورود دارید؟ SNL“باشگاه پنج زمانه” به عنوان مهمان موسیقی یا فقط میزبان را در باشگاه می پذیرد؟ من از هالسی می خواهم ، که این هفته پیروزمندانه و همچنین با یک مهمان ویژه بازگشت. البته توجه همه به جای مجری برنامه کیم کارداشیان وست و نحوه بازی او در نقش کمدین بود. آیا می توانم اقدامی انجام دهم؟ آیا اقدامی انجام می دهید؟ روزنامه های خبری ما را با اطلاعات خود مطلع کردند: کانیه وست مربیگری او را بر عهده داشت! او 20 ساعت در روز آماده می کرد! بیست ساعت … روزی؟ این منطقی به نظر نمی رسد ، اما باز هم ، وقتی در مورد کارداشیان صحبت می کنیم ، منطقی صحبت نمی کنیم.

راستش را بخواهید ، کیم کار بسیار خوبی کرد! بسیار بهتر از آن چیزی که بسیاری تصور می کردند. سال نوری از ایلان ماسک یا میزبانان بیشمار دیگری که تجربه زیادی در 30 Rock ندارند بهتر است. اگرچه لورن مایکلز ، تهیه کنندگان و نویسندگان وی اقدامات احتیاطی بیشتری را انجام داده اند تا اطمینان حاصل کنند که این قسمت از جهات دیگر به یاد ماندنی خواهد بود.

معامله برای چیست؟ SNL سرد باز 9/10/2021؟

اولین مورد از دو هیگینی که در این قسمت خواهیم شنید ، ما را آغاز می کند زیرا تهیه کننده پدر استیو یک گزارش صوتی از گزارش C-SPAN در مورد جلسه سنای آمریکا در مورد فیس بوک ترتیب می دهد.

هایدی گاردنر نقش افشاگر فرانسیس هاگن را در فیس بوک بازی می کند ، اما ما برای لبخند در این طرح به سنای قدیمی و غیر مرتبط وابسته ایم. در زندگی واقعی ، خواهر ما ریچارد بلومنتال احمق ما بود. در این طرح ، مایکی دی به عنوان بلومنتال صدای منطقی خود را حفظ می کند در حالی که کمیته سنای وی حماقت آنها را آشکار می کند ، با سسیلی استرانگ و کایل مونی در نقش دیان فاینشتاین و جان N. کندی که از آن اجتناب می کنند ، ایدی برایانت در نقش تد کروز با تشویق حتی قبل از آن مواجه می شود. او با جذابیت باورنکردنی کروز مقابله کرد ، کریس رد در نقش کوری بوکر به ما یادآوری کرد که بوکر هنوز با رزاریو داوسون در حال معاشرت است ، جیمز آستین جانسون نقش نادرستی در معرفی لیندسی گراهام از کیت مک کینون (هنوز AWOL ، a la Carole Baskin) ، الکس موفات را بر عهده گرفت. در نقش مارک زاکربرگ و پیت دیویدسون ، که به عنوان تام از MySpace احساس عشق نوستالژیک می کنند. همه اینها می توانست سخت تر باشد تا نکته را سریعتر و بامزه تر جلوه دهد ، اما من حدس می زنم آنها می خواستند تا آنجا که ممکن است عشق را به بیشتر شرکت کنندگان برسانند؟ از آنجا که بازیگران بیشتر شب را خارج از صحنه تماشا می کردند …

چطوره SNL مجری کیم کارداشیان وست دو؟

https://www.youtube.com/watch؟v=LQCQym6hVMo

کیم تمام این مدت تمرین را پرداخت کرد ، زیرا در یک مونولوگ کوتاه و نه چندان شیرین او در چهار دقیقه به تمسخر خواهران ، مادر ، نامادری سابق کیتلین ، کانیه سابق و در مشکوک ترین حرکت ، جوک هایی درباره OJ Simpson زد. که باعث توهین به جراحت مرگبار شد. اما او اعتماد کرد SNL نویسندگان ، و تمام خطوط قابل توجه آنها را با تامل خوانده است!

در میان برش های برگزیده ، به اصطلاح:

  • من چیزی فراتر از یک عکس مرجع هستم که خواهرانم به جراحان پلاستیک خود نشان دادند. “
  • مادرش نام همه دختران را Ks گذاشت ، اما کارنز را نه. “من نمی دانم او چگونه این یکی را دیده است و نه کیتلین.”
  • “من کاندیدای ریاست جمهوری نیستم. ما نمی توانیم سه سیاستمدار شکست خورده را در یک خانواده داشته باشیم.”

اولین بازی واقعی او شاید شوکه کننده ترین او بود زیرا در آن نقش یاسمن را بازی می کرد علاءالدین فریب مقابل پیت دیویدسون ، که تمام وزن خود را روی شوخی های دیک خود گذاشت ، حتی جانشین بوون یانگ فقیر شد ، که امشب با رنگ آبی کامل به عنوان یک روح ظاهر شد. حتی سسیلی استرانگ به عنوان خواهر یاسمن جورتنی و دوست پسرش ازکیل الیوت از کابوی های دالاس (کنان تامپسون) نمی توانستند بیشتر از این کار کنند. بزرگترین واکنش زمانی رخ داد که پیت و کیم بوسیدند و باعث فریاد تماشاگران شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=40sJn4fEpMQ

کیم در یک موزیک ویدئو در کنار Strong ، Punkie Johnson و Ego Nwodim ، “Ladies Night Song” بهترین عملکرد را داشت ، در مورد این که واقعاً برای زنان بالغ که هنوز یک شب بیرون در باشگاه را هوس می کنند قربانی وحشیان “قدیمی” خود شوند چگونه است. سن.

https://www.youtube.com/watch؟v=94D4DzLS93E

بیایید با این مثال کلاسیک از افزایش سورئالیستی نویسندگی کمدی در طرح “طراحی لوتو” شروع کنیم ، جایی که کیم و سسیلی استرانگ نتایج قرعه کشی عجیب و غریبی را برای سرگرمی ، شوک و وحشت رهبران (کنان تامپسون و ایدی برایانت) منتشر می کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=ds5iswtdIME

البته در اغلب موارد SNL بینندگان یا تماشاگران توجه بیشتری به سه طرح دیگر خواهند داشت که در دو مورد از آنها خواهر کیم خلوئه و مادر آنها کریس جنر دیده می شود.

ما ابتدا از فیلم کوتاه “سوئیچ” که قبلاً ضبط شده بود ، غافلگیر شدیم ، که در آن کیم و ایدی برایانت تصمیم می گیرند ساعت جادویی را برای جابجایی نقش ها در مکان های معاملاتی مجذوب خود کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=gd1XV9oohLY

متأسفانه ، این ما را شگفت زده نکرد ، بعداً هنگامی که Khloe و Kris در یک طرح زنده با سریال spinoff Hulu “The People’s Kourt” ظاهر شدند. کیم به عنوان خواهرش کورتنی کار فوق العاده ای انجام داد و کریس رد این موضوع را با جدا نشدن کامل مانند کانیه حل کرد. هرچه درباره کریس کمتر باشد ، بهتر است. شاید وقتی مادرش ناتوانی بازیگری خود را در تلویزیون زنده قربانی می کند بتوانیم آن را بچرخانیم تا دخترش حتی بهتر بازی کند؟ با این روحیه ، عالی کار کرد!

https://www.youtube.com/watch؟v=ZEII5so6XpY

مهمان موسیقی Halsey چقدر مهم بود؟

مهمان موسیقی هفته گذشته همه ما را با یک نمایش برهنه شگفت زده کرد.

این هفته ما کیم را دریافت کردیم ، که در مونولوگ خود ظاهری شبیه به کیسی به ما داد ، اما بدون پوست. فقط Skims ، لباسش

در مورد مهمان موسیقی این هفته ، هالسی تا کنون بیش از حد و احتیاط نکرده است که عطش بکشد ، اما به عنوان یک مادر جدید ، کاهش سینه در پشت صحنه تحریک آمیز بود.

چیزی که Halsey با Musgraves به اشتراک گذاشت. هر دو فیلمهای تمام قد را در حمایت از آلبوم های جدید خود (Halsey’s) منتشر کرده اند اگر نمی توانم عشق داشته باشم ، قدرت می خواهم در HBO Max است).

https://www.youtube.com/watch؟v=bwiasA-IGCs

او برای یک آهنگ دیگر Halsey ، حتی لیندسی باکینگهام را از شهرت Fleetwood Mac به ارمغان آورد! و منظورم بیل هادر نیست. رئال لیندسی باکینگهام!

https://www.youtube.com/watch؟v=H099BjA6FKk

کدام طرح را به اشتراک می گذاریم: “پسر رویایی”

https://www.youtube.com/watch؟v=A8rrr_w8rfk

در بزرگترین صحنه دیدنی در آخرین خاطره ، که حتی فراتر از همه سرمای سیاسی است ، SNL برای این کار یک “تیم رویایی” ایجاد کنید لیسانس یک کلاهبرداری ، زیرا “روشل” کیم مجبور شد در طول … ، یا با کایل مونی به عنوان زکه ، مردی با طرز فکر آفتابی اما دارای مانع گفتار ، عشق می ورزید؟ همه بازی می کردند تا آنجا که می توانستند از آن لذت ببرند ، اما مرد ، اوه ، او فقط به ترفند همه چیز روی آورد و مطمئناً ، خوب ، همه سهام و کلیک ها را به دست می آورد ، اما این یک کلاسیک سریع نیست که همیشه شما می خواهم باشم که برای کلاهبرداری مناسب می دانم لیسانسبه

چه کسی برای به روزرسانی آخر هفته کنار آمد؟

آیا می دانستید کالین یوست همراه مارک زاکربرگ به هاروارد رفت؟ بنابراین یوست نه تنها Facemash اصلی را دید ، بلکه احتمالاً در مورد حرارت یا حماقت همکلاسی های خود نیز رای داد. شما را به خاطر دارم زیرا جوست در جریان به روز رسانی جوکی به ما یادآوری کرد که آرزو می کرد بتواند به گذشته برگردد … یادداشت ها را بررسی کند … در فیس بوک کار کند؟ ووف

حداقل دو قهرمان مهمان آمده اند ، و اولین برنده ثابت شده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=uu0kHO80vQw

تری فینک (الکس موفات) منتقد سینما در وضعیت خوبی قرار دارد ، که نیویورکی ها به راحتی می توانند به شما بگویند ، ادای احترام به سندی کنیون منتقد واقعی فیلم نیویورک. فقط این بار ، فینک از میکرودوز LSD فرار کرد تا بتواند همزمان 9 فیلم بسازد. فکر می کنید نمرات او رنگ آمیزی شده است؟ شما قاضی خواهید بود!

https://www.youtube.com/watch؟v=zi4l1ZYHrwY

آیا بیماری همه گیر باعث سقوط شما شد؟ مربی Life Life Kelly Party (هایدی گاردنر) اینجاست تا به شما کمک کند! آواز خواندن »من کاری ندارم! من آن را دوست دارم! “و همچنین ،” مایکل Che ، آهنگ من را پخش کن! “

کدام طرح فاصله “10 به 1” را پر کرد؟

https://www.youtube.com/watch؟v=Wz9mPb9x8Pw

در ساعت 12:55 بعد از ظهر ، کیم ، که بازی می کند ، به عنوان نماینده آخرین گسترش خط تولید لباس SKIMS خود ، SKIMS For Dogs ظاهر شد.

وقتی شروع به تعجب کردم که کیم چقدر در بخش لباس و کمد لباس کار می کرد ، آه ، این درست است: احتمالاً کیم همه لباس های خود را انتخاب کرده است و البته او تعدادی از محصولات خود را برای کمک به تبلیغ نام تجاری می پوشد. این همیشه در مورد مارک است ، عزیزم!

به جز در این طرح ، هنگامی که صحبت از بازگشت SNL به گربه ها یا سگ ها در پایان شب برای حداکثر جذابیت و هرج و مرج می شود. با کنان تامپسون به عنوان طراح اصلی خط و توصیف صاحبان سگ با بازی ملیسا ویلازور (تولدت مبارک ، ملیسا!) ، سارا شرمن تازه وارد و اجرای ارسطو اطهری تازه وارد.

MVP این قسمت کی بود؟

کیم از خانواده خود قوی ترین حمایتی را که می توانست امیدوار باشد دریافت نکرد ، بلکه از طرف او دریافت کرد سسیلی قوی!! استرینگ تقریباً همه چیز را که در نیمه اول برنامه با دست آرامش پخش شد ، راهنمایی کرد. سیسیلی طرح های کیم را به هر شکلی که باشد لبخند زد.

PS بیشتر

لازم به ذکر است که برنامه امشب اولین “لطفا ویدیو را خراب نکنید” معرفی کرد SNL پانتئون کوتاه دیجیتال اگرچه اعضای این طرح از گروه به عنوان بازیگران معرفی رسمی دارل هاموند شناخته نمی شوند ، اما به نظر می رسد که بیشتر بن مارشال ، جان هیگینز و مارتین هرلیحی را می بینیم. و نه فقط به این دلیل که هیگینز پسر است SNL تهیه کننده و همراه جیمی فالون ، استیو هیگینز ، و هرلیحی پسر سابق است SNL نویسنده اصلی و هم اتاقی سابق در کالج و هنوز هم نویسنده قدیمی آدام سندلر است. گرچه به همین دلیل است که آنها را می بینیم SNL اکنون. اولین ویدئو از سه گانه نسل بعدی با این ایده پخش می شود که هر شرکتی را درگیر روند هولت سلتزر کند. سلف سفت سخت Jiffy Lube چه طعمی خواهد داشت؟

https://www.youtube.com/watch؟v=iBpgqRbEFVg

هفته آینده ، این رامی ملک (بازیگر داغ ترین شخصیت بد باند ، دانیل کریگ) و مهمان موسیقی Young Thug است.

شان ال مک کارتی در حال انجام یک کمدی برای روزنامه دیجیتال خود است ، کارتون؛ قبلا برای روزنامه های واقعی دفتر مرکزی آن در نیویورک است ، اما برای بستنی به هر کجا سفر می کند: بستنی یا اخبار. توییت ها نیز thecomicscomic و پادکست هایی از قسمت های نیم ساعته با کمدین ها که داستانهای اصلی را افشا می کنند: کمیک کمیک ابتدا آخرین چیزها را ارائه می دهدبه

فصل 47 را ببینید ، قسمت دوم شنبه شب زنده روی طاووسدیدگاهتان را بنویسید