Rishikesh را کاوش کنید – کلاس ها و دوره های آموزشی یوگا

یوگا:

یوگا تنها راه حل برای بیماری ها و مشکلات جسمی بیشماری است که امروزه افراد را به خود مشغول کرده است. بنابراین، اگر شما یک تمرین‌کننده پرشور یوگا نیستید، وقت آن رسیده است که یکی شوید. و اگر قبلاً مشتاق هستید؛ پس شما می توانید به دیگران نیز کمک کنید. معلم بودن مستلزم دانش عمیق و هنر انتقال آن به دانش آموزان است. این کار آسانی نیست. برای کمک به مربیان یوگا برای افزایش مهارت های خود، شمال هند موسسات آموزش معلمان یوگا برای آموزش مربیان یوگا دارد.

پایتخت یوگا هند:

ریشیکش، واقع در اوتاراکند، به خانه بسیاری از مراکز آموزش یوگا تبدیل شده است. برای تحقق جاه طلبی های خود برای تبدیل شدن به یک مربی متخصص یوگا، باید در این زمینه آموزش ببینید یوگا در ریشیکش. اگرچه به دلیل زیبایی منظره و به عنوان مکانی مقدس مشهور است. برای بسیاری نمی‌دانند که ریشیکش پایتخت یوگای هند است یا معمولاً به آن یوگ‌پیث می‌گویند. بنابراین مشخص می شود که دوره های غنی سازی یوگا که ریشیکش ارائه می دهد، نتیجه میراث قدیمی آن است.

دوره های آموزشی:

آموزش توسط مراکز به صورت ساعتی ارائه می شود. دوره های طراحی شده عمدتاً 200، 300، 400 یا 500 ساعت است که شما را به یک معلم یوگا کامل تبدیل می کند. محتوای دوره تاکید مناسبی بر هر دو جنبه نظری یوگا (یوگسوتراها و تئوری ها) و کاربردهای عملی یوگا دارد. همچنین این دوره ها دانش آموزان را در هنر انتقال دانش در بین دانش آموزان آموزش می دهد. این دوره از دانش آموزان می خواهد که خودآموزی کنند و خود را از طریق کارهای خانگی ارزیابی کنند. امکانات اقامتی برای کارآموزان نیز در این مؤسسات موجود است که معمولاً به صورت آشرام است. می توانید بمانید و تمام نیازهای اولیه مانند وعده های غذایی را داشته باشید و بدون هیچ مزاحمتی به تمرین خود ادامه دهید. این موسسات آموزشی دارای شاگردان بین المللی نیز هستند و همچنین برخی از آنها با سازمان های بین المللی ائتلاف دارند که گواهینامه اعطا شده در پایان دوره را بسیار ارزشمند می کند.

نرخ های معقول با امتیازات:

کلاس های یوگا ریشیکش، بسته هایی را با نرخ بسیار مناسب و مقرون به صرفه ارائه می دهد. دانش آموزان توسط دانشکده های با تجربه آموزش می بینند که ترکیب کاملی از سنت و مدرن را در رویکرد آموزشی خود دارند. مربیانی که از این موسسات آموزش دیده اند، اکنون دارای موسسات آموزشی معروف یوگا هستند و در حرفه خود در حال رشد هستند. برخی از موسسات همچنین تورهای آخر هفته را برای تازه کردن ذهن کارآموزان خود و همچنین فرصتی برای دانش آموزان خارجی فراهم می کنند تا فرهنگ هند را بچشند. این آموزش یوگا فواید طولانی مدتی برای خودتان نیز دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که دوره های ارائه شده توسط این موسسات را بررسی کرده و انتخاب کنید بهترین مدرسه یوگا ریشیکش با توجه به نیاز شما دارد. از آنجایی که این دوره ها بسیار محبوب هستند، تعداد صندلی ها نیز بسیار محدود است. بنابراین باید از همین امروز شروع کنید و قبل از شروع دوره ها ثبت نام کنید.