Psaki نگرانی ها را در مورد “زنگ زدن” انتخابات خارج از سال به دلیل رقابت نزدیک فرماندار VA کاهش می دهد


جن ساکی سخنگوی کاخ سفید نگرانی ها را مبنی بر اینکه انتخابات 2021 خارج از سال می تواند برای رئیس جمهور بایدن و دموکرات ها مشکل ایجاد کند ، نادیده گرفت و استدلال کرد که آنها یک “برج ناقوس” نیستند که می تواند انتخابات آینده را پیش بینی کند.

پساکی در کنفرانس خبری روز پنجشنبه گفت: “من فکر می کنم که البته رئیس جمهور می خواهد مک آلیف فرماندار سابق فرماندار آینده ویرجینیا شود. هماهنگی زیادی در دستور کار آنها قرار دارد.” “من آن را به سایر تحلیل های خارجی واگذار می کنم تا نشان دهد که انتخابات خارج از سال اغلب مناسب نیست.”

سخنگو تصریح کرد که دولت بایدن از تری مک آلیف فرماندار سابق ویرجینیا حمایت می کند و استدلال کرد که فرماندار سابق دیدگاه مشابهی با رئیس جمهور دارد.

پساکی گفت: “ما هر کاری که بتوانیم برای کمک به فرماندار سابق مک آلیف و ایمان داشتن به دستور کار او انجام خواهیم داد.”

نظرات در حالی مطرح می شود که مک آلیف در حال حاضر در یک بازی نزدیک مقابل گلن یونگکین ، حریف جمهوری خواه است.

بر اساس آخرین میانگین عمومی Real Clear Politics ، مک آالیف با 3.4 امتیاز پیشتاز یانگکین است ، یک بازی نزدیک در ایالت بایدن ، که بیش از 10 امتیاز در مبارزات انتخاباتی خود در سال 2020 در برابر رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ کسب کرد.

این اعداد در حالی مطرح می شود که دموکرات ها نیز برای حفظ کنترل کنگره تلاش می کنند و رأی عمومی اخیر کنگره ، به رغم روند نظرسنجی اخیر به نفع دموکرات ها ، به نتیجه نزدیک بین جمهوری خواهان و دموکرات ها اشاره می کند.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بایدن در ماه های اخیر با کاهش رضایت خود روبرو شده است و میانگین سیاست واقعی روشن نشان داده است که 52 درصد از رای دهندگان از عملکرد وی حمایت نمی کنند در حالی که 44.1 درصد موافق هستند.

اعداد و ارقام نشان دهنده کاهش شدید رئیس جمهور است ، که تقریباً با 20 امتیاز موافقت بر سر کار آمد و در 21 آگوست از رتبه مثبت برخوردار شد.

دیدگاهتان را بنویسید