Proactol – جایگزین ثابت شده برای قرص های کاهش وزن نسخه ای

امروزه بیشتر و بیشتر مردم نگران مسائل مربوط به کاهش وزن هستند زیرا اضافه وزن آنها برای سلامت کلی و فعالیت اجتماعی ما تهدید کننده تر می شود. به نظر می رسد کارشناسان کاهش وزن در یک فکر هستند که تنها بهترین راه برای درمان چاقی یا کاهش وزن اضافی روی آوردن به سبک زندگی سالم تر، ترکیبی از تغذیه سالم و افزایش فعالیت بدنی است. اما داروهای کاهش وزن با این وجود در افزایش تلاش‌های کاهش وزن کمک قوی هستند، اگرچه استفاده از آنها جنبه‌های منفی زیادی دارد.

این مقاله به بررسی وضعیت فعلی بازار قرص های کاهش وزن می پردازد و به نکات مهمی اشاره می کند که اگر می خواهید از قرص های کاهش وزن برای به حداکثر رساندن موفقیت خود استفاده کنید، باید در نظر بگیرید.

داروهای تجویزی

داروهای دارای مجوز اولیه برای کاهش وزن که تاکنون در دسترس بودند، مریدیا (سیبوترامین) و زنیکال (اورلیستات) بودند. ماده فعال مریدیا سطح سروتونین را در بدن ما افزایش می دهد که منجر به افزایش احساس سیری و سرکوب اشتها می شود. Xenical جذب چربی رژیمی را که با وعده های غذایی خود مصرف می کنیم کاهش می دهد، که به کاهش وزن اضافی نیز کمک می کند. در واقع تمام داروهای کاهش وزن دیگر مانند سرکوب کننده های اشتها یا مسدود کننده های چربی عمل می کنند.

آنچه در مورد این داروها خوب است – از نظر بالینی ثابت شده است که آنها کاهش وزن را افزایش می دهند، اما از طرف دیگر آنها را فقط در صورت چاقی یا زمانی که اضافه وزن ممکن است منجر به مشکلات سلامتی مانند فشار خون بالا، اختلالات قلبی و غیره شود، توسط پزشکان تجویز می شود. ..

قرص های کاهش وزن بدون نسخه

برای بخش عمده قرص‌های کاهش وزن بدون نسخه که در داروخانه‌ها، داروخانه‌های اینترنتی یا سایر سایت‌ها فروخته می‌شوند، اساساً شواهد کمی مبنی بر ادعاهای کاهش وزن تضمین شده وجود دارد. برخی از مطالعات بالینی نیز ممکن است برای این قرص های کاهش وزن انجام شود، اما شواهد پزشکی گاه به گاه است زیرا این مطالعات کمیاب هستند. نکته نگران کننده دیگر ناکافی بودن اطلاعات در مورد مواد تشکیل دهنده به کار رفته در این قرص های کاهش وزن و مکانیسم واقعی اثر آنها است.

قرص های کاهش وزن که به شما اطمینان می دهند بدون تغییر عادات غذایی خود به کاهش وزن سریع و دائمی اطمینان می دهند، احتمالاً آنطور که ادعا می شود کارایی ندارند. خوردن به روش معمول (ناسالم) ما و مصرف قرص های کاهش وزن، در مقایسه با ترکیب قرص های کاهش وزن طبیعی و تغذیه سالم، که یک راه اثبات شده برای سریع ترین موفقیت کاهش وزن است، به سختی نتایج رضایت بخشی به همراه خواهد داشت. همانطور که گفتم، به خود قرص کاهش وزن بستگی ندارد که چقدر وزن کم کنیم، بلکه همیشه تغییر سبک زندگی به سمت سالم‌تر است.

اگر محدودیت‌های سلامت خاصی داشته باشید یا داروهای دیگری مصرف کنید، برخی از قرص‌های کاهش وزن احتمالاً برای سلامتی شما مضر هستند. این یک مشکل بزرگ قرص‌های رژیمی است، اما ممکن است به قرص‌های کاهش وزن طبیعی مربوط شود، به دلایلی که قبلاً ذکر کردم – همه مواد طبیعی به معنای عملکرد ایمن بر روی بدن ما نیستند. بسته به مواد تشکیل دهنده، برخی از قرص های کاهش وزن نیز ممکن است با داروهای تجویز شده تداخل داشته باشند که ممکن است اثرات مضری بر سلامت ما نیز داشته باشد. بنابراین می توانیم ببینیم که قیمت کاهش وزن گاهی اوقات بالاست.

سطح جدیدی از اعتماد به نفس

در فوریه 2007 راه حل جدید کاهش وزن با نام تجاری منتشر شد که بهترین طرف های قرص های کاهش وزن نسخه ای و طبیعی را ترکیب می کند. این بایندر چربی پرواکتول است.

این ماده تا حدودی مانند Xenical عمل می کند و چربی های رژیمی را بلافاصله قبل از هضم شدن و تبدیل شدن به کالری در بدن ما پیوند می زند. اما در حالی که اورلیستات با کند کردن عملکرد لیپاز (مسئول مصرف چربی توسط بدن ما) چربی را مسدود می کند و دارای لیست طولانی از عوارض جانبی است، پرواکتول بر لیپاز تأثیر نمی گذارد اما بلافاصله با چربی ها تماس پیدا می کند که ایمن ترین راه چربی است. الزام آور.

مزایای پرواکتول چیست؟

مزیت پرواکتول قبل از داروهای تجویزی منشا طبیعی و عملکرد ایمن آن بدون محدودیت است. پرواکتول بدون نسخه در دسترس است.

در مورد مکمل های طبیعی بدون نسخه، ماده فعال پرواکتول به صورت علمی مورد تحقیق قرار گرفته است و اثر آن از نظر پزشکی به اثبات رسیده و توسط مطالعات بالینی متعدد پشتیبانی می شود. تمام دستورالعمل های FDA برای مکمل های غذایی را تصویب کرده و دارای مهر تایید CE است.

برای کشف اینکه چگونه می توانید از Proactol بهره مند شوید، از سایت بررسی قرص های کاهش وزن ما دیدن کنید.