Pray Rain Journaling – تکنیک تجلی

یکی از تکنیک‌های تجلی مورد علاقه من، به دلیل اینکه کار می‌کند، نگه‌داشتن دفتر خاطرات باران دعا است. من چندین چیز شگفت انگیز را در زندگی خود با این روش نشان داده ام، از جمله آپارتمانی که در حال حاضر در آن زندگی می کنم، مشاغل مختلفی که داشته ام، حتی وب سایت موفقم! افرادی که از این تکنیک استفاده می کنند به معنای واقعی کلمه در عرض چند ساعت نتایج را مشاهده کرده اند، و وقتی آن را امتحان کنید به دلیل موثر بودن آن (بدون ذکر سرگرم کننده!) مجذوب آن خواهید شد.

ژورنال نویسی بارانی دعا تکنیکی است که به موجب آن شما به صورت روزانه در یک مجله می نویسید، گویی هر آنچه که می خواهید در زندگی خود ایجاد کنید قبلاً محقق شده است. شما از این موضع نمی نویسید که می خواهید چیزی اتفاق بیفتد، بلکه طوری می نویسید که انگار قبلاً اتفاق افتاده است و از قبل حاضر است یا بخشی از زندگی شماست. این روند تجلی را سرعت می بخشد زیرا قانون جذب تضمین می کند که هر چیزی که به طور مرتب روی آن تمرکز می کنیم همان چیزی است که در زندگی ما ظاهر می شود.

برای شروع، یک مجله (یا ورق کاغذ) خالی بردارید و هر روز یک صفحه در مجله خود بنویسید که گویی رویای شما قبلاً محقق شده است. هر چیزی که دوست دارید ایجاد کنید (رابطه با روح، کاهش وزن، موفقیت شغلی، آزادی مالی و غیره)، طوری در دفتر خود بنویسید که گویی آن چیز قبلاً برای شما محقق شده است.

به عنوان مثال، اگر تمایل شما به ازدواج است، روزی یک صفحه بنویسید که انگار قبلاً با همسر شگفت انگیز خود ازدواج کرده اید و زندگی رویایی خود را دارید. حتما همسر و رابطه خود را با جزئیات توضیح دهید. آیا با هم بچه دارید؟ در چه نوع خانه ای زندگی می کنید؟ اگر جاه طلبی شما این است که روزی صاحب شرکت خود شوید، روزی یک صفحه بنویسید که انگار از قبل مالک شرکت موفق خود هستید و آن را با جزئیات شرح دهید. سود سالیانه شما چقدر است؟ آیا یک فضای اداری واقعی دارید که از آن کار می کنید یا از خانه کار می کنید؟ شما ایده را دریافت می کنید. اطمینان حاصل کنید که تا آنجا که ممکن است جزئیات بیشتری را وارد کنید!

جادو به اینجا می رسد: زمانی که دفترچه یادداشت خود را به پایان می رسانید، رویای شما یا قبلاً آشکار شده است یا به خوبی در راه انجام آن خواهد بود!

اصطلاح “باران دعا” از داستانی در مورد جامعه ای می آید که در خشکسالی شدید و نیاز مبرم به باران بود. یکی از بازدیدکنندگان جامعه از این وضعیت مطلع شد و پیشنهاد اجرای رقص باران را برای احضار باران مورد نیاز داد. با این حال، زمانی که او بیرون رفت و رقص باران خود را انجام داد، همه متحیر شدند، زیرا به نظر می‌رسید که او در آنجا ایستاده است و حرکت نمی‌کند، به جای اینکه آن‌طور که انتظار داشتند به رقصیدن در اطراف و خواندن شعار برای باران بپردازد. وقتی از او پرسیدند چه کار می کنی، جواب داد: «من نماز باران می خواندم»… بر خلاف دعای باران. تفاوتش را می بینی؟

به جای رقصیدن در اطراف و انجام یک رقص سنتی باران، مرد آنجا ایستاد و احساس کرد که اگر این جامعه از قبل تمام باران مورد نیاز خود را دریافت کرده باشد، چه حسی خواهد داشت. او از تخیل خود استفاده کرد و به این موضوع توجه کرد که اگر قطرات باران روی پیشانی و بازوهایش بیفتد چه احساسی خواهد داشت، احساس می کرد لباس هایش از آب خیس شده است، تصور می کرد اگر همه محصولات به خوبی تغذیه شده و فراوان باشند، چه احساسی خواهد داشت. جامعه را به عنوان یک کل مجسم کرد که آب زیادی برای نوشیدن دارد. او به جای دعای باران و آمدن از محل کمبود، چنان دعای باران کرد که گویی بارانی که جامعه به آن نیاز داشت، از قبل واقعیت داشته است!

این دقیقاً همان کاری است که همه ما باید انجام دهیم تا چیزهایی در زندگی خود اتفاق بیفتد: اکنون احساس کنید که آنچه را که می خواهید در زندگی خود ایجاد کنید، دارید. قانون قدرتمند جذب تضمین می‌کند که اگر اکنون احساس می‌کنیم که وقتی یک چیز یا موقعیت خاص به زندگی ما می‌رسد چه احساسی خواهیم داشت، آن چیز یا موقعیت چاره‌ای جز ظاهر شدن ندارد! به یاد داشته باشید، مانند، مانند، نقطه را جذب می کند.