P90X Kenpo توضیح داده شده است

P90X یک برنامه تمرینی است که توسط متخصص تناسب اندام تونی هورتون ساخته شده است تا به افراد کمک کند تنها در 90 روز فرم بدن خود را تغییر دهند. یکی از ویدیوهای تمرینی موجود در این سیستم Kenpo X نام دارد. بسیاری از مردم ممکن است واقعاً بدانند Kenpo چیست، به خصوص اگر با هنرهای رزمی آشنایی نداشته باشید یا در ورزش مبتدی باشید. بیایید نگاهی دقیق‌تر بیندازیم که دقیقاً P90X Kenpo چیست.

شاید بپرسید کنپو دقیقا چیست؟ کنپو یا کنپو کاراته که اغلب به آن گفته می شود ترکیبی از هنرهای رزمی است. از مشت ها، لگدها و بلوک های مختلف در جنبه مبارزه استفاده می کند. در تمرین P90X، مشت‌ها و لگدهای مختلفی را یاد می‌گیرید که در اشکال رایج کنپو استفاده می‌شود.

تمرین P90X Kenpo یکی از معدود تمرینات این برنامه است که نیازی به وزنه یا نوار مقاومتی ندارد. این یک تمرین قلبی عروقی خالص است که برای افزایش ضربان قلب شما طراحی شده و شما را وارد منطقه چربی سوزی شدید می کند. همچنین برای بهبود هماهنگی و تعادل شما با ترکیب ها و توالی های مختلف هنرهای رزمی کار می کند. اگر هنگام شروع برنامه تمرینی P90X هماهنگ نیستید، پس از انجام کنپو هماهنگی بسیار خوبی خواهید داشت.

تونی هورتون حرکات مختلف هنرهای رزمی را به شما آموزش می دهد که در واقع می توان از آنها برای دفاع شخصی استفاده کرد. او انواع مختلفی از ضربات مشت و لگد را ارائه می‌کند تا شما را در سوزاندن چربی‌ها و همزمان با تمرین عضلات برای ساختن توده عضلانی بدون چربی حفظ کند. شما ترکیباتی را یاد خواهید گرفت که شامل قلاب‌ها، ضربه‌ها، uppercuts و crosses هستند. همچنین لگدهایی مانند ضربات زانو، لگد به پشت و لگدهای دور را یاد خواهید گرفت. تونی هورتون همچنین تکنیک های مختلف بلوک با لانژ و اسکات را به شما آموزش می دهد. سپس تمام این جنبه های مختلف را با هم جفت می کند و یک تمرین قلبی عروقی با شدت بالا را تشکیل می دهد.

اگر به تازگی ورزش را شروع کرده اید، ممکن است وسوسه انگیز باشد که با تمرین P90X Kenpo تمام تلاش خود را انجام دهید، اما این ایده خوبی نیست. در عوض، باید مطمئن شوید که در ابتدا با سرعتی که برای شما راحت است پیش بروید، تا زمانی که مقداری استقامت بدنی و همچنین هماهنگی برای حرکات ایجاد کنید. پیچ و تاب های زیادی در تمرین وجود دارد و می تواند برای شما بسیار آسان باشد که اشتباه را بچرخانید و چندین روز از کار خارج شوید. سیستم P90X در توضیح اینکه چقدر باید با تمرینات به خودتان فشار بیاورید و چه زمانی باید انجام حرکات پیشرفته را شروع کنید، کار بسیار خوبی انجام می دهد.

افرادی که سیستم P90X را انجام داده‌اند همیشه ادعا می‌کنند که تمرین کنپو یکی از تمرین‌های بامزه‌تر است که مشتاقانه منتظر آن هستند. این ترکیبی به دور از وزنه زدن ساده و انجام تمرینات منظم مانند فشار دادن و کشش است. تمرین P90X Kenpo نه تنها می تواند به شما در سوزاندن چربی کمک کند، بلکه حرکات مهم دفاع شخصی را نیز به شما آموزش می دهد.