Nutrisystem در مقابل خرید غذاهای ناب

روز دیگر، ایمیلی از شخصی دریافت کردم که پرسید آیا خرید غذاهای منجمد مانند غذاهای بدون چربی یا غذاهای هوشمند در خواربارفروشی نتایجی مشابه با رژیم غذایی Nutrisystem در کاهش وزن دارد. او متوجه شد که وعده‌های غذایی منجمد ارزان‌تر هستند، حتی اگر گمان می‌کرد که این وعده‌های غذایی به‌عنوان نتایج شدیدی به بار نمی‌آیند. با این حال، او امیدوار بود که بتواند حداقل مقداری وزن را از فروشگاه مواد غذایی کاهش دهد و نظر من را در این مورد جویا شد. آنچه را که به او گفتم در مقاله زیر به شما خواهم گفت.

معادله اصلی کاهش وزن و چرا سیستم تغذیه این را بیشتر می کند: این را همه می‌دانند، اما باید تکرار شود. اگر به طور مکرر کالری کمتری از آنچه می سوزانید دریافت کنید، وزن کم خواهید کرد. این معادله از ابتدا وجود داشته است و بسیار ساده است. با این حال، سادگی آن تضمین نمی کند که ما با آن موفق تر باشیم. به عنوان یک جمعیت، ما امروز چاق‌تر از همیشه هستیم – پس شاید این موضوع چندان ساده نباشد.

Nutrisystem با قرار دادن کتوز در معادله این موضوع را کمی فراتر می برد. اساساً کربوهیدرات ها و پروتئین ها نیز وارد عمل می شوند. به این ترتیب، این رژیم غذایی از هر دو رژیم غذایی کم کالری و پروتئین بالا استفاده می کند. غذاها به گونه ای طراحی شده اند که کالری و کربوهیدرات کمی دارند، اما پروتئین کمی دارند. این نیز بسیار ابتدایی به نظر می رسد، اما در واقع باعث می شود که بدن شما خیلی سریعتر چربی بسوزاند. دلیل این امر این است که دیگر کربوهیدراتی را که به سوزاندن آن عادت دارد به آن نمی دهید. بنابراین در عوض، باید به ذخایر چربی شما متکی باشد.

هر رژیمی که ما با Nutrisystem مقایسه می کنیم باید بتواند بدن شما را در شرایط کتوزیس قرار دهد، اگر می خواهید نتایج مشابهی داشته باشید. بنابراین، من قصد دارم به غذاهای بدون چربی از نظر تغذیه، کالری، فیبر و کربوهیدرات ها نگاه کنم. برای مقایسه سیب با سیب، من قصد دارم دو غذای مشابه – پیتزای nutrisystem و غذاهای بدون چربی – را با هم مقایسه کنم که هر دو مورد محبوب هستند.

اطلاعات تغذیه پیتزا آشپزی ناب: این محصول 320 کالری دارد که 80 کالری آن از چربی است. در کل حاوی 9 گرم چربی است. 17 گرم پروتئین و 2 گرم فیبر وجود دارد. مشکل ترین چیز برای من در اینجا کربوهیدرات های موجود است. تعداد بسیار زیاد 42 وجود دارد. به نظر من بسیار مشکوک است که حتی با تعداد کمی از این وعده های غذایی روزانه دچار کتوزیس شوید. و اگر خودتان را به یک مورد محدود کنید، هنوز باید در طول روز بسیار مراقب باشید، به خصوص اگر خودتان غذاها را آماده می کنید.

اطلاعات تغذیه ای پیتزا Nutrisystem: این ماده تنها 250 کالری دارد که 70 مورد آن از چربی است. 8 گرم چربی وجود دارد. 11 گرم پروتئین وجود دارد. اما، تنها 28 گرم کربوهیدرات وجود دارد. این 14 کمتر است و این می تواند در طول زمان تفاوت زیادی ایجاد کند. شما همچنین در حال صرفه جویی 70 کالری هستید که می تواند اضافه شود.

نکته دیگری که باید در مورد Nutrisystem در نظر بگیرید این است که نیازی نیست در بقیه روز مراقب باشید یا از آنچه می خورید آگاه باشید. آنها وعده های غذایی را برای شما متعادل می کنند به طوری که شما بیش از 1200 کالری در روز نمی خورید و مقدار کافی کربوهیدرات و مقدار کافی پروتئین مصرف می کنید تا دچار کتوز شوید. آنها غذاها را برای شما فراهم می کنند (سه وعده غذایی، یک میان وعده و یک دسر.) گزینه های شام (مانند پیتزا) بیشترین کالری و کربوهیدرات را دارند. اما ناهار و صبحانه در هر دوی اینها سبک است. همه چیز به گونه ای طراحی شده است که مواد مغذی مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد و در عین حال مطمئن شوید که به هر دو معادله به درستی برخورد می کنید.

آزمایش اثربخشی یک رژیم غذایی: اگر هنوز مطمئن نیستید که از کدام راه می خواهید بروید، می توانید نوارهای کتون را در اکثر داروخانه ها تهیه کنید. این ها به شما می گویند که آیا در حال نزدیک شدن به کتوز هستید یا خیر. می توانید این کار را بعد از یک هفته یا بیشتر در وعده های غذایی بدون چربی انجام دهید تا ببینید چه اتفاقی می افتد. من گمان می کنم که آن کربوهیدرات ها و کالری های اضافی بعد از یک هفته اضافه شوند، اما خودتان ببینید. من از روی تجربه می توانم به شما بگویم که یک هفته از این رژیم به احتمال زیاد شما را در این مکان قرار می دهد به شرطی که دستورالعمل ها را دنبال کنید.