NFLPA ، وکلای نمایندگان کارکنان سابق واشنگتن ، پس از رسوایی گرودن مجبور به ارسال ایمیل شدند


انجمن بازیکنان NFL و وکلای نماینده 40 بازیکن سابق تیم فوتبال واشنگتن کارمندان اکنون لیگ را تحت فشار قرار می دهند تا 650،000 ایمیل را به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به رفتار محل کار باشگاه در مورد رسوایی ایمیل جان گرودن بررسی کند.

گرودن استعفا داد مهاجمان لاس وگاس دوشنبه شب پس از آنکه گزارش بمب نشان داد جمعیتی از نژادپرست و زن ستیز کشف شدند،، و اظهارات همجنس گرایانه ای که وی بین سال های 2010 تا 2018 طی نامه هایی به بروس آلن ، رئیس جمهور سابق واشنگتن ارسال کرد.

اسمیت DEMAURICE: JON GRUDEN EMAIL SCANDAL تأیید شد ، “مبارزه با نژادپرستی” به پایان نمی رسد

DeMaurice Smith ، مدیر اجرایی انجمن بازیکنان NFL ، که موضوع یکی از ایمیل هایی بود که توسط Gruden ارسال شد ، گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که NFLPA قصد دارد برای انتشار ایمیل های باقی مانده درخواست داد.

لاس وگاس ، نوادا – 10 اکتبر: جان گرودن ، سرمربی لاس وگاس رایدرز با بازیکنان خود صحبت می کند و آنها قبل از بازی با شیکاگو برز در ورزشگاه آلژیانت در 10 اکتبر 2021 در لاس وگاس ، نوادا در حال کشش هستند. خرس ها با نتیجه 20 بر 9 Raiders را شکست دادند. (عکس اتان میلر / گتی ایماژ)
04.30 اتان میلر / گتی ایماژ

اسمیت در مصاحبه تلفنی گفت: “ما با لیگ ارتباط داشتیم و NFLPA قصد دارد از NFL درخواست کند تا ایمیل های باقی مانده را منتشر کند.”

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

وکلای نماینده 40 کارمند سابق در واشنگتن نیز روز سه شنبه با صدور بیانیه ای از اتحادیه خواستند ایمیل ها را منتشر کند.

وی افزود: “واقعاً شگفت انگیز است که پس از یک تحقیق 10 ماهه در NFL شامل صدها شاهد و 650،000 سند مربوط به فرهنگ دیرینه آزار و اذیت و آزار تیم فوتبال واشنگتن ، تنها فرد مسئول و شغل خود را از دست داد مربی لاس وگاس رایدرز است. “، در این بیانیه آمده است ، که توسط NFL به دست آمده است.

22 آگوست 2019 ؛  وینیپگ ، مانیتوبا ، CAN ؛  جان گرودن ، سرمربی تیم اوکلند ریدرز (سمت چپ) و هماهنگ کننده تیم ویژه ، ریچ بیساکیا ، در نیمه دوم در Investors Group Field از کنار تیم گرین بی پاکرز به دنبال بازی هستند.  Raiders 22-21 Packers را شکست داد.

22 آگوست 2019 ؛ وینیپگ ، مانیتوبا ، CAN ؛ جان گرودن ، سرمربی تیم اوکلند ریدرز (سمت چپ) و هماهنگ کننده تیم ویژه ، ریچ بیساکیا ، در نیمه دوم در Investors Group Field از کنار تیم گرین بی پاکرز به دنبال بازی هستند. Raiders 22-21 Packers را شکست داد.
(کربی لی- USA TODAY Sports)

در ادامه این بیانیه آمده است: “اگر NFL انتشار این ایمیل های توهین آمیز از جان گرودن را که در جریان تحقیقات تیم فوتبال واشنگتن به دست آورده بود مناسب بداند ، باید یافته های مربوط به هدف واقعی این تحقیقات را نیز منتشر کند. مشتریان ما و فراتر از آن مردم مستحق شفافیت و پاسخگویی هستند ، در غیر این صورت NFL و راجر گودل باید توضیح دهند که چرا قصد دارند از تیم فوتبال واشنگتن و مالک دن اسنایدر به هر قیمتی محافظت کنند. “

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

جان گرودن ، سرمربی لاس وگاس رایدرز ، در نیمه اول یک بازی فوتبال NFL مقابل شیکاگو بررز ، روز یکشنبه 10 اکتبر 2021 ، در لاس وگاس با هدفون صحبت می کند.

جان گرودن ، سرمربی لاس وگاس رایدرز ، در نیمه اول یک بازی فوتبال NFL مقابل شیکاگو بررز ، روز یکشنبه 10 اکتبر 2021 ، در لاس وگاس با هدفون صحبت می کند.
(AP Photo / Rick Scuteri)

برایان مک کارتی ، سخنگوی NFL این بیانیه را به چالش کشید و بیانیه داد ProFootballTalk این اتحادیه هرگز هیچ یک از ایمیل ها را برای رسانه ها منتشر نکرده است.

سخنگوی لیگ به USA Today گفت که NFL قصد ندارد به دلیل محرمانه بودن هیچ ایمیلی منتشر کند.

دیدگاهتان را بنویسید