MFS توسط دیوید فلانچ ، مدیرعامل و رئیس جمهور منصوب می شود! – آمادگی پزشکی


انجمن تناسب اندام پزشکی رئیس و مدیرعامل جدیدی را تعیین می کند

22 ژوئن 2021 – پاینهرست ، NC: انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است اعلام کند که دیوید فلانچ ، MBA ، FACHE ، FMFA رئیس و مدیرعامل جدید انجمن است. انجمن تناسب اندام سلامت (MFA) یک سازمان عضویت حرفه ای است که در سال 1991 تأسیس شد تا به مراکز درمانی و تناسب اندام پزشکی کمک کند تا از پتانسیل کامل خود استفاده کنند.

فلانچ بیش از 20 سال تجربه مدیریتی در مراکز درمانی دارد. او دارای مدرک کارشناسی علوم ورزشی از دانشگاه ایالتی اوهایو و فوق لیسانس از دانشگاه فرانکلین است. در 15 سال گذشته وی عضو هیئت مدیره وزارت امور خارجه و کمیته های مختلف وزارت امور خارجه بوده است. فلانچ همچنین عضو وزارت امور خارجه و مجری کالج بهداشت و درمان آمریکا است.

جنیفر لاووی ، عضو هیئت مدیره وزارت امور خارجه و مدیر رفاه کارکنان مراقبت های بهداشتی پیمونت گفت: “از طرف هیئت مدیره ، هیئت اجرایی بسیار خوشحال است که به طور رسمی از دیوید در راس استقبال کرده است.” “دیوید به عنوان اولین مدیر عامل که حرفه خود را با برنامه ها ، گواهینامه ها و بودجه انجمن تناسب اندام پزشکی گذرانده است ، موقعیت ویژه ای دارد. دیوید می داند که انجمن از کجا می آید و باید به کجا برسد. ما می دانیم که این زمان بحرانی برای صنعت و انجمن ما است ، بنابراین هیچ کس بهتر نیست. “

به عنوان رئیس جمهور و مدیرعامل ، فلانش برای رشد و تقویت سازمان با اعضای وزارت امور خارجه ، شرکای صنعتی و شرکای استراتژیک همکاری نزدیک خواهد داشت. فلانچ گفت: “من مفتخرم که رهبری اتحادیه ای را که در 20 سال گذشته در آن عضو بوده ام ، داشته باشم.” “من تأثیر مثبت آموزش ، شبکه و گواهینامه های ارائه شده توسط وزارت امور خارجه را در حرفه خود تجربه کرده ام. من اکنون با انرژی هستم تا سازمان را به سطح بعدی برسانم. آگاهی از مزایا و اهمیت تناسب اندام پزشکی در سال گذشته افزایش یافته است. ما تعداد زیادی از سالن های بدنسازی در سراسر کشور را مشاهده کرده ایم که می خواهند خدمات درمانی خود را با پزشک خود گسترش دهند. انجمن تناسب اندام سلامت یک لحظه کلیدی در تاریخ خود است که منبع پیشرو در صنعت تناسب اندام سلامت است. فلانچ از زمان بازنشستگی باب بون ، رئیس و مدیرعامل سابق انجمن ، رئیس جمهور و مدیرعامل موقت بوده است.

###

درباره انجمن تناسب اندام سلامت
انجمن تناسب اندام سلامت (MFA) یک سازمان غیرانتفاعی ، 501 (c) (6) ، عضویت حرفه ای است که ماموریت آن ارتقاء فرصت ها برای توسعه و موفقیت عملیاتی مراکز آمادگی جسمانی از نظر پزشکی است. وزارت امور خارجه متعهد به صنعت ، ارائه استانداردهای صنعت ، برنامه های آموزشی ، معیارهای عملکرد ، اندازه گیری نتایج ، توسعه حرفه ای و امکان اتصال به شبکه آمادگی سلامت است.

دیدگاهتان را بنویسید