Livwell Nutrition – پروتئین گیاهی برای سلامتی و تندرستی!

گیاهخواران گاهی اوقات به دلیل سبک زندگی سالم خود با به دست آوردن تمام ماکروهای روزانه خود مشکل دارند. Livwell Nutrition پودرهای پروتئینی گیاهی دارد که گزینه مناسبی برای مخلوط کردن در اسموتی، کرم خوب، کاسه آکای، قهوه صبحگاهی است. این پودرهای پروتئینی از منابع طبیعی تهیه می شوند و فقط از موادی ساخته می شوند که مردم واقعاً می توانند بخوانند و بدانند! Livwell ارگانیک، غیر GMO، بدون گلوتن، بدون سویا و وگان است. تغذیه Livwell از تکنیک‌های پیشرفته جداسازی پروتئین استفاده می‌کند که مواد مغذی را حفظ می‌کنند، سرد ساخته می‌شوند و شامل مواد شیمیایی نمی‌شوند. همچنین با مواد بازیافتی بسته بندی شده است.

Livwell با استفاده از مواد گیاهی واقعی که برای من و شما آشنا هستند، بدون مواد مصنوعی یا مصنوعی، پرکننده‌ها، «طعم‌های طبیعی» یا افزودنی‌ها، پروتئین تمیز را دوباره تعریف می‌کند. یک وعده حاوی 17 گرم پروتئین است که عضله را تقویت می کند و برای سیستم گوارشی آسان است. پروتئین Livwell همچنین حاوی تمام 20 اسید آمینه است، بنابراین دلیل دیگری برای نوشیدن BCAA مصنوعی در حین / قبل از تمرین وجود ندارد. این به عضله سازی، لاغر نگه داشتن شما و حفظ انرژی در همان زمان کمک می کند. یک وعده از پروتئین گیاهی لیوول نیز 38 درصد پروتئین روزانه برای زنان و 31 درصد پروتئین روزانه برای مردان فراهم می کند.

تغذیه Livwell در حال حاضر دارای چهار محصول است، از جمله کاکائو خام – پروتئین گیاهی خام، لوبیا وانیل وحشی – پروتئین خام گیاهی، پروتئین خام گیاهی ساده، پروتئین خام گیاهی نارگیل. این طعم دهنده ها حاوی مواد غذایی فوق العاده هستند و فواید سلامتی خاصی دارند. پروتئین گیاهی خام کاکائو دارای فراهمی زیستی پروتئین بالا، مشخصات اسید آمینه قدرتمند، بافت صاف (غیر گچی)، پروتئین های سرد ساخته شده اختصاصی، دانه های وانیل ارگانیک واقعی و کاکائو خام اکوادور است. دانه وانیل برای تقویت خلق و خو و کمک به کاهش وزن شناخته شده است. کاکائو خام در واقع به کنترل میل به شکر کمک می کند، که می تواند منجر به کاهش وزن شود و انرژی ثابت طبیعی را فراهم کند. ناگفته نماند طعم فوق العاده ای دارد. پروتئین گیاهی لوبیا وانیل وحشی از برنج قهوه ای جوانه زده، نخود زرد، ساشا اینچی (از جنگل های بارانی آمازون)، پروتئین دانه کنف، دارچین سیلان و لوبیا وانیل ساخته شده است. این مواد در بدن با هم کار می کنند تا ماهیچه های قوی و لاغر بسازند، عملکرد مغز را بهبود بخشند و انرژی پایدار را برای بدن فراهم کنند. این پروتئین گیاهی وانیل طعمی شبیه به صحرا دارد! پروتئین گیاهی ساده، سبک و با طراوت است. همچنین می‌توان آن را به هر چیزی اضافه کرد تا پروتئین را تقویت کند، زیرا طعم غذا/نوشیدنی شما را تغییر نمی‌دهد، اما چهار غذای فوق‌العاده و اسیدهای آمینه لازم را اضافه می‌کند! ترکیب پروتئین گیاهی نارگیل دارای طعمی استوایی و آجیلی است که هر غذا یا نوشیدنی را تقویت می کند و ماهیچه های شما را با هر چیزی که برای ریکاوری و نگهداری مناسب نیاز دارند فراهم می کند.