Keto Pro

در ایالات متحده، از هر سه بزرگسال، یک نفر به عنوان دارای اضافه وزن طبقه بندی می شود. در سراسر جهان، تقریباً 1.9 میلیارد بزرگسال به عنوان دارای اضافه وزن طبقه بندی می شوند. رژیم های غذایی و مکمل های متعددی در بازار وجود دارد که نوید نتایج را می دهد. این می تواند تلاش برای تعیین اینکه کدام روش یا محصول می تواند به شما در کاهش وزن اضافی کمک کند، دلهره آور کند. رژیم کتو یک انتخاب محبوب است. هنگامی که با Keto Pro ترکیب می شود، ممکن است به شما در دستیابی به کاهش وزن و رفاه بیشتر کمک کند.

رژیم کتو چیست؟
رژیم کتو شامل خوردن غذاهایی است که چربی بالایی دارند و در عین حال مصرف کربوهیدرات شما را محدود می کند. در حالی که می توانید مقداری کربوهیدرات مصرف کنید، مصرف روزانه شما باید بسیار کم باشد زیرا هدف از این رژیم این است که بدن را به سمت کتوزیس سوق دهد. هنگامی که شما در کتوز قرار دارید، بدن شما چربی را با کارایی بیشتری می سوزاند، زیرا کربوهیدرات کافی برای تامین انرژی ندارد.

دو رژیم کتو اصلی وجود دارد که افراد برای کاهش وزن از آنها استفاده می کنند. اولین مورد رژیم کتوژنیک استاندارد است، شما درشت مغذی های خود را به روش زیر تجزیه می کنید: 20 درصد پروتئین، 75 درصد چربی و پنج درصد کربوهیدرات. با رژیم کتوژنیک پر پروتئین، این نسبت را دنبال خواهید کرد: 35 درصد پروتئین، 60 درصد چربی و 5 درصد کربوهیدرات. هر دوی آنها در مورد اینکه بدن شما منبع اصلی انرژی خود را به چربی تغییر دهد تا حد زیادی یکسان عمل می کنند.

چگونه KETO PRO می تواند یک رژیم غذایی کتو را تقویت کند؟
این مکمل Keto Pro می گوید که کتون های اگزوژن توانایی های آن را تقویت می کنند. سازنده بیان می کند که مواد تشکیل دهنده (نمک های BHB) به طور علمی برای سوخت مغز و ماهیچه های شما بدون نگرانی در مورد بیش از حد کربوهیدرات روزانه خود فرموله شده اند. آنها به بدن شما کمک می کنند تا برای این منظور از وابستگی به گلوکز برای انرژی به حالت کتوز تبدیل شود. اساسا، بدن شما به جای سوزاندن کربوهیدرات ها برای انرژی، چربی می سوزاند.

این کپسول ها ممکن است به شما کمک کنند تا در مقایسه با پیروی از رژیم کتو به تنهایی، سریعتر به وضعیت کتوز برسید. به همین دلیل، می توانید سریعتر وزن کم کنید. با استفاده از این مکمل، متابولیسم شما افزایش می یابد و به شما این امکان را می دهد که در طول روز کالری بیشتری بسوزانید، حتی زمانی که در حالت استراحت هستید. ترکیبی از این قرص‌های کاهش وزن پیشرفته کتو پرو و ​​رژیم کتو می‌تواند به شما کمک کند سریع‌تر از رژیم کتو به اهداف سلامتی خود برسید.

این محصول کتو همچنین بیان می کند که کارهای زیر را انجام می دهد:

• متابولیسم چربی سوزی بدن شما را افزایش می دهد
• چربی کلی بدن شما را کاهش می دهد
• به مبارزه با جذب کربوهیدرات توسط بدن شما کمک می کند
• تمرکز و وضوح ذهنی شما را بهبود می بخشد

کاوش در مواد تشکیل دهنده این قرص های کتو
این قرص های رژیم کتو حاوی ترکیبی از نمک های BHB هستند. اینها مکمل رژیم کتو هستند تا به بدن شما کمک کنند تا سریعتر به کتوز برسد تا بتوانید چربی سوزی را برای انرژی شروع کنید. در نتیجه کاهش وزن می تواند سریعتر شروع شود. این مکمل حاوی هیچ گونه لبنیات، گلوتن، غلات یا سویا نیست و برای افرادی که به این موارد حساسیت دارند ایده آل است. ترکیب اختصاصی که این مکمل را تشکیل می دهد شامل موارد زیر است:

• منیزیم بتا هیدروکسی بوتیرات
• کلسیم بتا هیدروکسی بوتیرات
• سدیم بتا هیدروکسی بوتیرات

این کتون های اگزوژن کتون هایی هستند که به نمک ها متصل هستند. تحقیقات نشان می دهد که آنها سطح کتون را در خون شما افزایش می دهند و اساساً شبیه کتوز هستند. شما می توانید از قرص های رژیم کتو برای کمک به رساندن بدن خود به حالت کتوز بدون پیروی از رژیم کتو استفاده کنید. با این حال، هنگامی که این دو را ترکیب می کنید، احتمالاً سریعتر به کتوز می رسید و حفظ آن در طولانی مدت آسان تر خواهد بود تا بتوانید وزن کم کنید. برای برخی افراد، استفاده از محصولات کتو در حالی که رژیم کتو را دنبال می‌کنند، می‌تواند به کاهش عوارض جانبی ناخوشایندی که با انتقال بدن به کتوز رخ می‌دهد، کمک کند.

نحوه مصرف قرص های کتو
دستورالعمل Keto Pro بیان می کند که باید دو کپسول را یک بار در روز مصرف کنید. زمان را مشخص نمی کند، اما مصرف آنها با صبحانه یا ناهار آسان تر است. این همچنین به آنها اجازه می دهد تا زمان بیشتری برای کار داشته باشند. مهم است که با هر دوز حداقل هشت اونس آب داشته باشید. این به حرکت کپسول ها از طریق دستگاه گوارش شما کمک می کند و به ژلاتین اجازه تجزیه می دهد تا بدن شما بتواند محتویات را راحت تر جذب کند. بسته به ترجیح خود می توانید دوز خود را قبل یا بعد از غذا مصرف کنید.

معایب احتمالی این مکمل
مهم است که بیش از حد به قرص های کتو وابسته نشوید. آنها باید برای تکمیل رژیم کتو و سایر تلاش های کاهش وزن استفاده شوند، اما تمرکز اصلی شما نیستند. هنگامی که روال جدید خود را شروع می کنید، تغییراتی در بدن شما اتفاق می افتد زیرا تغییرات رژیم غذایی و قرص های رژیم کتو به شما کمک می کند تا به کتوز برسید. این می تواند عوارض جانبی ایجاد کند که موقتی هستند تا زمانی که بدن شما تنظیم شود. دانستن اینکه اینها چه هستند می تواند به شما در آماده شدن کمک کند. این اثرات ممکن است شامل موارد زیر باشد:

• افزایش تشنگی
• احساس خستگی
• اضطراب
• افزایش ضربان قلب
• لرز و تعریق
• تکرر ادرار
• افزایش گرسنگی
• لرزش
• سبکی سر
• حالت تهوع
• یبوست
• سردرد
• ضعف
• دردهای عضلانی خفیف

این اثرات معمولاً نشانه ای هستند که بدن شما در حال دستیابی به کتوزیس است که هدف زمانی است که شما به سبک زندگی کتو تغییر می کنید. اغلب از آن به عنوان “آنفولانزای کتو” یاد می شود. در حالی که اثرات آن می تواند ناراحت کننده باشد، برای اکثر افراد خفیف است و با ادامه مصرف مکمل کتو و حفظ تغییرات رژیم غذایی از بین می رود. به طور متوسط، می توانید انتظار داشته باشید که اثرات پس از حدود دو تا سه هفته از بین برود.

آیا برای حفظ نتایج خود باید از KETO PRO مادام العمر استفاده کنید؟
هنگامی که به اهداف خود دست یافتید، به شما بستگی دارد که آیا به مصرف این محصول کتو ادامه دهید و از یک رژیم سخت کتو پیروی کنید. با این حال، از آنجایی که اکنون آن را به یک سبک زندگی تبدیل کرده اید، حفظ روال خود می تواند مفید باشد. در حالت ایده آل، شما می خواهید به خوردن وعده های غذایی کم کربوهیدرات ادامه دهید و محصولات کتو مکمل خود را مصرف کنید تا بتوانید در کتوز باقی بمانید و وزنی که از دست داده اید حفظ کنید. حفظ این روال همچنین می تواند احتمال بازگشت به عادات بد و بازیابی وزن از دست رفته را کاهش دهد.

نکاتی برای سهولت در رژیم غذایی کتو
محصولات کتو ممکن است به شما کمک کند تا در مسیر خود بمانید و اطمینان حاصل کنید که مواد مغذی مناسب را دریافت می کنید. فقط مطمئن شوید که قرص های رژیم کتو که مصرف می کنید با کیفیت هستند. همچنین ممکن است پودر پروتئین کتو را برای کمک به کاهش اشتها، کمک به رسیدن به کتوز و تامین انرژی در نظر بگیرید. شیک های پروتئین کتو همچنین می تواند جایگزین مناسبی برای وعده های غذایی در مواقعی باشد که شما برای یک وعده غذایی بیش از حد مشغول هستید به طوری که کالری کافی از منابع سالم دریافت می کنید.

راه‌های دیگر برای کمک به تغییر و حفظ رژیم کتو عبارتند از:

• مصرف کربوهیدرات خود را به جای مصرف بوقلمون سرد کاهش دهید. به عنوان مثال، برای 30 روز هدف تعیین کنید و مصرف کربوهیدرات خود را در طول یک ماه کاهش دهید تا زمانی که به هدف کربوهیدرات خود رسیدید، حفظ آن آسان تر باشد.
• تری گلیسیرید با زنجیره متوسط ​​کافی دریافت کنید. اینها نوعی چربی هستند که به سرعت جذب می شوند و می توانند به بدن شما کمک کنند تا به کتوزیس وارد شود. روغن نارگیل منبع خوبی از این چربی ها است.
• یک برنامه تمرینی ایجاد کنید. فعالیت بدنی می تواند به وارد کردن بدن شما به کتوز کمک کند.
• همانطور که رژیم غذایی خود را اصلاح می کنید و به مصرف قرص های رژیم کتو ادامه می دهید، می توانید سطح کتون خود را آزمایش کنید. کیت هایی وجود دارد که می توانید در خانه از آنها استفاده کنید که به شما امکان می دهد سطح خود را از طریق ادرار یا تنفس خود کنترل کنید.

نتیجه گیری در مورد KETO PRO
قبل از شروع استفاده از Keto Pro و پیروی از رژیم کتو، مهم است که به پزشک خود مراجعه کنید. آنها می توانند یک حرکت فیزیکی انجام دهند و به شما کمک کنند تا تصمیم بگیرید که آیا ترکیب بهترین گزینه برای کمک به کاهش وزن است یا خیر. اگر این مقاله را دوست داشتید یا برایتان مفید بود، لطفاً در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و پیوند آن را در وب سایت خود قرار دهید.